Vymena Original radia za Piooner

Diskusní forum Daewoo Nexia clubu.

Moderátoři: Blue Lanos, Admins

Odpovědět
morpheus
Příspěvky: 13
Registrován: pon úno 16, 2009 11:04

Vymena Original radia za Piooner

Příspěvek od morpheus »

Zdravim mam taku otazočku. :)
Som vlastník auta Nexia GLE v ktorom je originál rádio Tank ktore chcem vymeniť za piooner len problém je v tom že sa bojím ako bude pracovať vysúvacia anténa?
Kedy sa bude vysúvať ? ked zapnem radio ? a ked tam dam CD automaticky sa zasunie?
Vopred ďakujem za info.
Reklama
 

Uživatelský avatar
simone
Příspěvky: 1795
Registrován: ned kvě 22, 2005 13:27
Bydliště: Drienovec okr.Košice okolie
Kontaktovat uživatele:

aaa

Příspěvek od simone »

antenu ak zapojíš dobre na spinacie napätie tak sa ti vysunie hned ako zapneš radio ak to chceš aby vysúvalo len pri "radiu" tak to musiš asi ručne taku službu neponukaju
Leganza strieborna metalíza CDX hifi JBL,Magnat,Blaupunkt , LPG,
maxi skuter Kymco Xciting 500
morpheus
Příspěvky: 13
Registrován: pon úno 16, 2009 11:04

Re: aaa

Příspěvek od morpheus »

simone píše:antenu ak zapojíš dobre na spinacie napätie tak sa ti vysunie hned ako zapneš radio ak to chceš aby vysúvalo len pri "radiu" tak to musiš asi ručne taku službu neponukaju
takže ako náhle zapnem radio anténa sa vysunie,stale bude vysunuta ked bude radio zapnute ( aj ked budem pocuvat cd) a ked vypnem radio antena sa zasunie ano? :lol:
Uživatelský avatar
Ivan
Příspěvky: 3937
Registrován: úte zář 02, 2003 23:56
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Vymena Original radia za Piooner

Příspěvek od Ivan »

darebak píše:Zdravim mam taku otazočku. :)
Som vlastník auta Nexia GLE v ktorom je originál rádio Tank ktore chcem vymeniť za piooner len problém je v tom že sa bojím ako bude pracovať vysúvacia anténa?
Kedy sa bude vysúvať ? ked zapnem radio ? a ked tam dam CD automaticky sa zasunie?
Vopred ďakujem za info.
Rozhodně neměň. Takové krásné rádio už nikde neseženeš...

Daewoo [deu] = velký přítel
Nexia² project

morpheus
Příspěvky: 13
Registrován: pon úno 16, 2009 11:04

Příspěvek od morpheus »

krasne? :) keby bolo na cd tak nerozmyslam,ale tie kazety..... :lol:
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palikx »

jinak jasne zapnes radio-vysune dokud je zapnute antena se nehne(i kdyz jede CD)a zasune se hned jak vypnes radio nebo podle zapojeni klicek zapalovani.
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
majosko
Příspěvky: 25
Registrován: úte led 20, 2009 17:11

Příspěvek od majosko »

kup redukciu z Daewoo na pioneer a mas po starostiach pripadne redukciu z daewoo na standart iso a mas po starostiach a pojde ti aj antena
Uživatelský avatar
Granko
Příspěvky: 430
Registrován: stř črc 02, 2003 09:55
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Granko »

guys, ja by som povedal, ze to ako sa bude spravat antena dost zavisi od toho, ako je to-ktore radio spravene. ja mam kenwood a hore je vzdy, ked je zapnute radio (aj ked hra CD, co ma ciastocne logiku kvoli RDS/TA). su vsak aj radia, ktore antenu vysuvaju len pri pocuvani radia. otazka je, ci jej prospieva ked chodi stale hore/dole (radio/CD). ja som to vyriesil malym vypinacom vedla popolnika. pocuvam hlavne CD a v meste ide radio ok, aj ked je antena dole. ked pridem na miesto, kde je horsi signal a naozaj chcem pocuvat radio, tak si ju "rucne" vysuniem, inak je stale dole...
P.S.: nie vsetky radia maju extra vystup na spinanie zosiku, a v takom pripade sa to dava prave na fuz od anteny.... keby sa zatahovala pri pocuvani CD, tak by z toho clovek asi vela nemal :)
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palikx »

jo to mas pravdu ale on se ptal na pioneer.toho mamv aute tak trosku tusim co a jak
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
kesko
Příspěvky: 1312
Registrován: sob úno 07, 2009 15:11
Bydliště: BA,SC

Příspěvek od kesko »

no ja us ked som auto kupil radio tam bolo dake ine na kazety a antena nefungovala, kupil som si radio panasonic a jednoducho som kupil aj redukciu na radio, antena sice nefungovala :) ale radio hra bez chyby, ci us predne a zadne repro alebo lava a prava strana, a to ze nefunguje antena ma vyhodu v umyvarke :lol: :lol:

jo a este ak si z BA alebo sem chodis, vjem ze v takej malej predajni na dolnych honoch ako su medzijarky smerom na vrakunu na praveje strane hned na zaciatku je v rodinnom dome ten obchod, stoji to do 80 Sk a nemas s tym problem :)
EX strieborná Leganza 1999 + LPG Lovato
Dacia Sandero 0,9TCe, Easy R, LPG STAG 05
Odpovědět

Zpět na „NEXIA“