Daewoo matiz uprava by RCMICHAL

Ukažte ostatním vaše auto. Pokud chcete, můžete napsat i recenzi.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee, Jajuska95

Odpovědět
Uživatelský avatar
Slam
Příspěvky: 2757
Registrován: čtv úno 23, 2006 13:07
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Slam »

To ja to taky nijak extra nehrotim (to bych si asi neporizoval dvoulitr), ale preci jenom nejsem milionar, aproto kdyz mam platit rocni pojistku, je to pro me docela zasah do mesicniho rozpoctu (flotilu aut bohuzel nemam, bohate mi staci jedno), zvlast kdyz rocni provozni naklady mimo paliva jsou prakticky nulove a benzin kupuju prubezne, takze to neni takovy sok. ;) No a u auta, jehoz porizovaci cena byla cca tretinova, ale ma skoro 2x vetsi motor, to musi byt jeste markantnejsi pocit, zvlast kdyz predtim mel Matize...
Daewoo Leganza 2.0 CDX (12/2002) • černá metalíza • 16V 93kW (T20SED)
Renault Clio III Grandtour 1.2 (07/2010) • červená • 16V 55kW (D4FD7)
Reklama
 

Ondras
Příspěvky: 1623
Registrován: sob bře 27, 2004 22:21
Bydliště: Ostrava Výškovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondras »

* flotilové pojištění je možné sjednat i pro jediné vozidlo.
* platit pojistku v jediné splátce je zbytečné, když je možné ji obvykle rozložit do 4 splátek bez nevýšení pojistného
|\/| /\ '|' | '/.

byl to - ročník 1998 / 0.8i / přes 136.000 km / přímé sání, 15" alukola, snížení o 30mm, palubní počítač, otáčkoměr, sportovní interiér, folie, svody, laďáček a další capiny
Uživatelský avatar
Slam
Příspěvky: 2757
Registrován: čtv úno 23, 2006 13:07
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Slam »

* u nekterych pojistoven mozna ano (u vetsiny vsak ne), ale pak asi logicky pada ona sleva z duvodu pojisteni vice aut najednou, nebo ne?
* myslim, ze spis preziju 1 sok rocne, nez 4, byt mensi. ;) Navic 4x vyssi poplatky bance nebo Ceske poste lze pocitat jako navyseni pojistneho.
Daewoo Leganza 2.0 CDX (12/2002) • černá metalíza • 16V 93kW (T20SED)
Renault Clio III Grandtour 1.2 (07/2010) • červená • 16V 55kW (D4FD7)
Ondras
Příspěvky: 1623
Registrován: sob bře 27, 2004 22:21
Bydliště: Ostrava Výškovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondras »

Slam píše:* u nekterych pojistoven mozna ano (u vetsiny vsak ne), ale pak asi logicky pada ona sleva z duvodu pojisteni vice aut najednou, nebo ne?
Jde to pro prakticky jakoukoli pojišťovnu. Smlouvu uzavíráš prostřednictvímm brokera - "provozovatele" flotily.
Slam píše:* myslim, ze spis preziju 1 sok rocne, nez 4, byt mensi. ;) Navic 4x vyssi poplatky bance nebo Ceske poste lze pocitat jako navyseni pojistneho.
Pokud platíš poplatky od položky, tak to je jen volbou banky.
|\/| /\ '|' | '/.

byl to - ročník 1998 / 0.8i / přes 136.000 km / přímé sání, 15" alukola, snížení o 30mm, palubní počítač, otáčkoměr, sportovní interiér, folie, svody, laďáček a další capiny
Uživatelský avatar
Slam
Příspěvky: 2757
Registrován: čtv úno 23, 2006 13:07
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Slam »

Tak to pak jo, dik za info. -i
Daewoo Leganza 2.0 CDX (12/2002) • černá metalíza • 16V 93kW (T20SED)
Renault Clio III Grandtour 1.2 (07/2010) • červená • 16V 55kW (D4FD7)
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Příspěvek od Hanzy »

Ja jsem taky po jednom nastvani resil pojisteni Leganzy a nastvali me i pojistovaci kteri me nezdelili ze je mozne platit pojisteni mesicne bez navyseni ani o korunu a to jen diky tomu ze si to date jako trvaly prikaz z uctu co pri mem pojisteni ktere je kolem 13000kc rocne nebot v tom mam havarijni pripojistene sklo zavazadla do 15000kc auto s pujcovny do 10000kc a velkou asistenci a platim mesicne neco pres 1100kc a nedela to zadne aspon razove platby ale nenasel jsem to u jine pojistovny nez Uniqa ale mohu vrele doporucit nebot jsem mel udalost a jejich pristup a rychlost a hlavne ferovost jednani je perfektni naopak jsem resil nehodu s Kooperativou a vetsi katastrofu jsem nezazil tenhle ustav nikdy!!!
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Uživatelský avatar
Slam
Příspěvky: 2757
Registrován: čtv úno 23, 2006 13:07
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Slam »

U povinnyho ruceni je prece sumafuk, jakou mas pojistovnu TY, ale dulezite je, jakou ma pojistovnu VINIK! V mem pripade, kdy vinik byl u Kooperativy, z toho byla ma maximalni spokojenost! Takze svet zjevne neni cernobily a kazdy mame jine zkusenosti, nebot vse je to v prvni rade o lidech... :)
Daewoo Leganza 2.0 CDX (12/2002) • černá metalíza • 16V 93kW (T20SED)
Renault Clio III Grandtour 1.2 (07/2010) • červená • 16V 55kW (D4FD7)
Uživatelský avatar
rcmichal
Příspěvky: 574
Registrován: úte lis 01, 2005 10:34
Bydliště: Prešov ,SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rcmichal »

Takže poistka ma bude ročne stáť 8000,-Sk Hlavne je aby auto slapalo ako ma a netrebalo donho investovat poistka je najmensia investicia pre prevádzku takého auta skor mam obavy kto donho bude TANKOVAT ???
pozri si moje stranky http://www.cinema.okamzite.sk
Obrázek
[url=CALLTO://rcmichalm]Obrázek[/url]
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Zastav v RV pozrieme a prekopeme na LPG už tu máme aj Subaru 3,0 Turbo a paráda :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
rcmichal
Příspěvky: 574
Registrován: úte lis 01, 2005 10:34
Bydliště: Prešov ,SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rcmichal »

-peha- píše:Zastav v RV pozrieme a prekopeme na LPG už tu máme aj Subaru 3,0 Turbo a paráda :lol: :lol: :lol:
Ked pojdem okolo tak sa zastavim :roll:
pozri si moje stranky http://www.cinema.okamzite.sk
Obrázek
[url=CALLTO://rcmichalm]Obrázek[/url]
Telekom [Bot]
Příspěvky: 347
Registrován: úte led 13, 2009 15:32

Příspěvek od Telekom [Bot] »

Hanzy píše:nenasel jsem to u jine pojistovny nez Uniqa ale mohu vrele doporucit nebot jsem mel udalost a jejich pristup a rychlost a hlavne ferovost jednani je perfektni naopak jsem resil nehodu s Kooperativou a vetsi katastrofu jsem nezazil tenhle ustav nikdy!!!
Dík za pochvalu, dám to přečíst našemu generálnímu :lol: .
Jinak s tou Kooperativou máš pravdu, já před 4 léty uzavřel synkovi úrazové pojištění, teď jsem chtěl, aby si to platil sám (tj. provést změnu pojistníka), tak jsem volal na Kooperativu, co pro to udělat, prý se musíme dostavit oba, že tu změnu provedou. Tak jsme se dostavili, podepsali papíry a ti idioti mně za 3 týdny poslali 3x dohodu o změně pojistníka, kterou musíme oba podepsat buď před pracovníkem Kooperativy nebo nechat podpisy úředně ověřit... Průvodní dopis, který k tomu přidali, byl na nějakou cizí pojistku a navíc adresovaný OVB Alianz... Takže tu pojistku vypovím a můžou mně políbit...
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

To je zvláštní...my jsme s Kooperativou nikdy potíže neměli...a to tam máme pojištěný sakumprásk všechno...od aut až po chalupu....
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Odpovědět

Zpět na „Vaše auta / Club cars“