Sjíždění zadních (!) gum?

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět

Co udělat s parchantem, který vám orve přes noc legynu od zadního kola až po přední dveře a odjede?

Pochválit
0
Žádná hlasování
Seřezat
1
11%
Useknout ruce a nohy
2
22%
Kastrovat
2
22%
Zabít
2
22%
Rozřezat zaživa na 2cm široké plátky
2
22%
 
Celkem hlasů: 9

Uživatelský avatar
xidex
Příspěvky: 158
Registrován: úte kvě 08, 2007 10:12
Bydliště: Praha 10
Kontaktovat uživatele:

Sjíždění zadních (!) gum?

Příspěvek od xidex »

Zdravím všechny...Legyna poctivě slouží (až na to že ostatní mají v oblibě do ní bourat, hlavně když to nikdo nevidí, takže je to takovej otloukánek). Nicméně dneska jsem koukal na kola...přední dejme tomu 6mm, zadní 2mm. Podotýkám, že na vnitřní stranu zadních gum nevidím, ale sjetý jsou na pohled obě stejně. Gumy byly nový když jsem je tam dával všechny 4. Můj dotaz zní: Čím to je (tuším, nějakej hodnej člověk mi ji tu před domem v noci naboural na LZ dveře a blatník, přitom to asi chytlo i kolo, bohužel jsem zjistil jen to, že auto, kterým do mě naboural bylo asi bílý) no a hlavně CO SE S TÍM DÁ DĚLAT. Pokud vím, tak nějaké geometrie na zadní nápravě se prakticky udělat nedají, takže co s tím? Díky...
Rezzo 2,0 CDX LPG, r. 2006, černá | 4/2015-????
Lanos 1,5 SOHC LPG, r. 2000, červená | 10/2013-????
ex Leganza 2,0 CDX LPG, r. 1997, hnědá-základní | 5/2007-9/2014
Reklama
 

Uživatelský avatar
Petr S.
Příspěvky: 3871
Registrován: stř zář 20, 2006 21:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Sjíždění zadních (!) gum?

Příspěvek od Petr S. »

xidex píše:Zdravím všechny...Legyna poctivě slouží (až na to že ostatní mají v oblibě do ní bourat, hlavně když to nikdo nevidí, takže je to takovej otloukánek). Nicméně dneska jsem koukal na kola...přední dejme tomu 6mm, zadní 2mm. Podotýkám, že na vnitřní stranu zadních gum nevidím, ale sjetý jsou na pohled obě stejně. Gumy byly nový když jsem je tam dával všechny 4. Můj dotaz zní: Čím to je (tuším, nějakej hodnej člověk mi ji tu před domem v noci naboural na LZ dveře a blatník, přitom to asi chytlo i kolo, bohužel jsem zjistil jen to, že auto, kterým do mě naboural bylo asi bílý) no a hlavně CO SE S TÍM DÁ DĚLAT. Pokud vím, tak nějaké geometrie na zadní nápravě se prakticky udělat nedají, takže co s tím? Díky...
Na Leganze se dělá geometrie i na zadní nápravě! Zajed do servisu a anech to zkontrolovat
Hyundai Tuscon 1.6 TGDi alias tučnák
BMW F 800 GS
Ford Transit Connect T200 SportVan 1.8TDCi
ex Daewoo Leganza 2.0 16V CDX
http://www.czdrafel.cz/
http://planickasystem.webnode.cz
www.autobardo.cz
Odpovědět

Zpět na „LEGANZA“