Gumové koleno

Diskusní forum Daewoo Lanos Clubu.

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Uživatelský avatar
krowman
Příspěvky: 252
Registrován: pon lis 27, 2006 19:08
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Gumové koleno

Příspěvek od krowman »

Nevite k cemu to slouzi? Pred par dny me prasklo, no prasklo.. chytl sem to a zustalo me to v ruce, ale jen v jednom miste, tak sem si rekl ze sezenu nejakou nahradu, ale jediny co sem zatim sehnal je to co vidite na obrazku, gumova hadice ale abych z ni udelal koleno tak sem ju musel ohnout, ale kdyz se ohyba hadica, tak dochazi v tom ohybu k jeji deformaci a zplosteni, coz neni asi moc dobry a taky se hlavne ten prumer razante zmensi, takze snad tam nejsou takovy rychly prutoky oleja, aby to nebranilo rychlymu proteceni ten zmensenej prumer... Co vy na to :?:

Obrázek
Daewoo Lanos, tudor HB, 1.5, ´97
Reklama
 

Uživatelský avatar
mil
Příspěvky: 153
Registrován: pon črc 24, 2006 16:47
Bydliště: Vrbove

Příspěvek od mil »

To som riešil pred rokom. Originál nové koleno stojí šialené peniaze, tak som kúpil podobné za 25,- Sk do Škodovky. Stačilo ho skrátiť a zatiaľ drží.
Losos 1.5 SE HB, ´98, bez výbavy
Uživatelský avatar
krowman
Příspěvky: 252
Registrován: pon lis 27, 2006 19:08
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od krowman »

mil píše:To som riešil pred rokom. Originál nové koleno stojí šialené peniaze, tak som kúpil podobné za 25,- Sk do Škodovky. Stačilo ho skrátiť a zatiaľ drží.
No to by se me taky hodilo to koleno, hadica je na prd. viz. vyse., nevim jestli to je tim, ale normalne me pribilo oleja v motoru, takze nechapu....
Daewoo Lanos, tudor HB, 1.5, ´97
Mareman
Příspěvky: 683
Registrován: čtv bře 10, 2005 10:36

Příspěvek od Mareman »

Je to hadice odvětrávání víka ventilů. nedávno mi taky praskla. Jsi z Brna, tak se stav na Veslařskou do BS auto, stojí asi 160 Kč. ;)
Kia Carens 2013 - 1,6 GDi Exclusive
Uživatelský avatar
krowman
Příspěvky: 252
Registrován: pon lis 27, 2006 19:08
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od krowman »

Mareman píše:Je to hadice odvětrávání víka ventilů. nedávno mi taky praskla. Jsi z Brna, tak se stav na Veslařskou do BS auto, stojí asi 160 Kč. ;)
Odvetrani a kdyz sem to tam nemel tak byla pulka motora zastrikana vod oleja :lol: uz sem to taky vyresil podobne jako "mil" ale za 35,- :D
Daewoo Lanos, tudor HB, 1.5, ´97
Uživatelský avatar
n3oklan
Příspěvky: 423
Registrován: pon dub 10, 2006 23:41
Bydliště: Rumburk
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od n3oklan »

taky to neni dlouho, co jsem prisel na to, ze totalne zpuchrela, derava, vlastne ji uplne kus chybelo :lol: asi ji daly zabrat kovovy hoblinky z klikovy hridele, kterou se mi pred cca dvema rokama podarilo "vysoustruzit" :lol:... znamej mi tam napasoval kolinko urezany z nejaky skodufky a sedi tam jak pribity i bez stahovacich pasku :)
UPDATE - Škoda Octavia TOUR 1.9 TDi-PD
Ještěrka ][. aka "baby-jaguar" má najeto poctivých 138 tKm (k mání) a Ješterka I. je definitivně po smrti... R.I.P holka... :(
Jezdím s TomTom GO730 a Prestigio MultiPhone 4500T DUO.
Uživatelský avatar
krowman
Příspěvky: 252
Registrován: pon lis 27, 2006 19:08
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Gumové koleno

Příspěvek od krowman »

http://www.autodilykrc.cz/eshop/detail/90409191 :?: je to tohle??? Zase mi to odeslo to koleno, mrknite nahoru na tu fotku. Diky.
Daewoo Lanos, tudor HB, 1.5, ´97
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: Gumové koleno

Příspěvek od palikx »

jasne to je ono.
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Mr.Dman
Příspěvky: 74
Registrován: ned čer 12, 2011 14:32
Bydliště: Most, CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Gumové koleno

Příspěvek od Mr.Dman »

Kluci, tohle http://www.czdrafel.cz/hadice-odvetrani ... aveo-p1409 je hadice odvětrání víka ventilů...Tohle je odvětrání klikovky
Uživatelský avatar
Blue Lanos
Příspěvky: 4033
Registrován: pát srp 29, 2003 17:10
Bydliště: NMnV

Re: Gumové koleno

Příspěvek od Blue Lanos »

Tiez uz mam vymenenu :PP:
http://www.cardomain.com/id/27101976
Lanos SE 1.5l 8v 4door 63kw/86HP, PS,AC,PW,EA,Rear spojler,15" Dezent T,195/50 R15 Uniroyal,REMUS orig,Green Filter,KYB Excel G
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „LANOS“