Zvuk jako z dieselu

Diskusní forum Daewoo Lanos Clubu.

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Uživatelský avatar
Roody
Příspěvky: 40
Registrován: pát črc 13, 2007 00:18
Bydliště: Dolní Suchá

Zvuk jako z dieselu

Příspěvek od Roody »

Může mi někdo říct nebo poradit? Na volnoběh se mi z motoru ozývá naprosto pravidelný klapot jako dobře zahřátý diesell. Můžou být rozhašený vůle ventilů. Jaké mají tolerance. Po přidání plynu ten klapot zvýší kmitočet ale stále tam je až to nakonec přehluší motor a výfuk.
Roody
Reklama
 

Uživatelský avatar
Blue Lanos
Příspěvky: 4033
Registrován: pát srp 29, 2003 17:10
Bydliště: NMnV

Příspěvek od Blue Lanos »

Zmeneny nazov threadu!

Druhy krat si daj zmysluplnejsi nazov :roll:
http://www.cardomain.com/id/27101976
Lanos SE 1.5l 8v 4door 63kw/86HP, PS,AC,PW,EA,Rear spojler,15" Dezent T,195/50 R15 Uniroyal,REMUS orig,Green Filter,KYB Excel G
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Obrázek
Seoma [Crawler]
Příspěvky: 155
Registrován: úte led 13, 2009 15:32

Příspěvek od Seoma [Crawler] »

Možná je to blbost,ale mě se toto stává na Nubiře,když mám nedostatek oleje,má to zvuk Dieslu(traktoru) a klepe se.Zkus se podívat na olej ;)
Uživatelský avatar
vado
Příspěvky: 1026
Registrován: pon srp 16, 2004 07:20
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vado »

V tom lepsom pripade je to malo oleja, alebo je moc husty. V tom horsom uz su zdeformovane dvihatka ventilov a mozno aj nejake dalsie veci => vymena
V.

S100, rok vyroby asi 1972. Nech je jej magnet na srotovisku lahky.
Lanos SX sedan, r.v. 1998, 1.6/16V, modra metaliza - ma noveho majitela
Hyundai Elantra 1.6I 6M/T STYLE, cierna metaliza Phantom Black

Audi A4 limuzina, automat, Briliant Black
Uživatelský avatar
martinko
Příspěvky: 215
Registrován: pon lis 19, 2007 20:39
Bydliště: HC

Příspěvek od martinko »

to iste robilo aj mne na nexii a pomohla az vymena vackovky a vahadiel, ale po dvoch rokoch to zacalo robit zase , skus naliat nejaky cistic motora do oleja a potom vymenit cely olej, pretoze mne sa zapchali tie mazaci kanaliky , snad to pomoze...
Uživatelský avatar
Roody
Příspěvky: 40
Registrován: pát črc 13, 2007 00:18
Bydliště: Dolní Suchá

Příspěvek od Roody »

Moc Vám všem děkuji za snahu ale všechno to dělal rozvodový řemen. Byl jsem u toho. Když mechanik otočil klikou, tak to bylo ok na najednou klap. Jako když ten jeden zub nezajel do dážky ale zaskočil. V servisu z toho byli taky pěkně vyčuměný. Byl prakticky nový (ujeto cca 5800 km, nový přítlačák i vodní pumpa) zn. Continental ale zuby neměl hladký, ale tak drážkovany a navíc byl volný. Dali mi opět nový řemen (original co davaji ve fabrice - ten má zuby hladký) a problém je vyřešen. Opět tiše šeptá.
Roody
Odpovědět

Zpět na „LANOS“