el anténa z ,,Mišáka,,

Diskusní forum Daewoo Nexia clubu.

Moderátoři: Blue Lanos, Admins

Odpovědět
Uživatelský avatar
Franta P.
Příspěvky: 2775
Registrován: úte pro 07, 2004 00:29
Bydliště: Pelhřimov

el anténa z ,,Mišáka,,

Příspěvek od Franta P. »

Kolegové mám na nexii elektrickou anténu DENSO z mitschubishi. A celou dobu mi vrtá hlavou proč se anténa nevysunuje celá. Je tam totiž relé které mělo původně 9 kontaktů. Elektrikář mi to předělal na 5 kont. stálý proud, proud od rádia, kostra a 2 kabely co vedou k motůrku. Mimochodem princip motůrku je jako u oken kde se prohazuje polarita + -. a já se dozvěděl že tato chytrá japonská anténa se dávala k chytrym japonskym rádium a tam prý byla možnost nějak si nastavit jestli chci vysunout celou nebo jen půlku atd. no a mě se vysune do 3/4 a pak relé cvakne a anténa se zastaví. Když odpojim a hned zase dám zpět + kabel od rádia tak se anténa dosune celá. Nebo když vypnu rádio a v zátahu antény jej znova zapnu tak se taky vysune celá. zkousel sem + a - připojit natvrdo k motůrku a přehatovat jej. tak se anténa vytahuje celá. Tak to bude někde v tom chytrym relé. Dalo by se to nějak zapojit bez relátka nebo tam dát nějaké jiné klasické antény?
A další problémek. Když nastartuju auto tak mi začně slabě šumět rádio. CD a MP3 je Ok. rádio je snad dobře ukostřené a anténa taky. co stim??? Když je opravdu velký signál tak šum přestane.
Reklama
 

Odpovědět

Zpět na „NEXIA“