II Východočeský Daewoo sraz - Velký Vřešťov 2008

Vše o daewoo srazech, tuning akcích, výstavách atd.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee, Scorpion.11, Poky Ul

Odpovědět
Uživatelský avatar
conpet
Příspěvky: 3604
Registrován: čtv dub 21, 2005 22:59
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

II Východočeský Daewoo sraz - Velký Vřešťov 2008

Příspěvek od conpet »

PÁNOVÉ A DÁMY - předběžně oznamujeme datum našeho srazu -
BUDE SE KONAT - 6.-7. září 2008 - na Vřešťově , oficiální začátek je v sobotu kolem poledne, ale můžete klidně přijet už v pátek 5. září 2008,
program bude obdobný, jako minulý rok, jen jsme to přesunuli na sobotu, z důvodů pátečního shonu na silnicích a někdo pracuje třeba do 17h a to už není reálný dorazit v pohodě naladěn, tak proto v sobotu :D


Kdo přirazí neprohloupí - na programu je kromě klasického pokecu o autech , také grilování a prohlídka místních zajímavých míst. Ještě máme cca měsíc čas, tak můžete dávat návrhy na program a potom to upřesníme. Místo setkání by bylo jako loni na odstavným parkovišti a potom společný odjezd do kempu. Na září mají v kempu 30% slevu na chatky , stany , karavany. Cena za chatku u náhonu (jak jsme byli loni) bude cca 100kč/noc

Všechny Vás zveme Řezník a conpet :D

Chatky :
Obrázek

Organizační záležitost
Přátelé, kdo přijedete už v pátek, tak jeďte zrovna do kempu a ubytujte se. Kdo přijede v sobotu, tak se sejdem na tom stanovišti a ve 12:00 hod společně odjedeme do kempu. Napečte dobroty , sladký i slaný ať tam nehladovíme, vezměte si co rádi pijete a nezapoměňte na skleničky. Minule se osvědčili plastové kelímky. V chatkach není el. proud, tak baterky s sebou. Malej bropan/butan vařič taky bodnul na kávičku.
Naposledy upravil(a) conpet dne úte zář 02, 2008 21:37, celkem upraveno 8 x.
Megane Grandtour ,Chevy Trax diesel automat
Sen- http://www.youtube.com/watch?v=mhAT0Bm1gjg&feature=related
Jde o politováníhodný omyl, který se stává maximálně dvakrát za deset let.
Přéčinó bela chebná elektronka E13 z našeho podniko Katoda Olomóc.
80% mozku tvoří kapalina u některých brzdová
Reklama
 

Uživatelský avatar
conpet
Příspěvky: 3604
Registrován: čtv dub 21, 2005 22:59
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od conpet »

Ceník + kontakt do kempu -723 308 587 nebo 608 244 434
Obrázek
Týden staré foto :
Obrázek
Obrázek
Megane Grandtour ,Chevy Trax diesel automat
Sen- http://www.youtube.com/watch?v=mhAT0Bm1gjg&feature=related
Jde o politováníhodný omyl, který se stává maximálně dvakrát za deset let.
Přéčinó bela chebná elektronka E13 z našeho podniko Katoda Olomóc.
80% mozku tvoří kapalina u některých brzdová
Topol
Příspěvky: 1842
Registrován: pát led 07, 2005 21:44
Bydliště: Nový Bor

Příspěvek od Topol »

Pěkný den :D
Jestli bude konstalace hvězd příznivá a rohlíčky budou obvzlášť dobře vypečený tak příjedu :lol: No vážně budu se snažit ale zatím to není 100%
Ať nám jezdí a nezlobí :P

Jinak s tím parkovištěm si mě vylekal :shock: Si představ k tobě je to kousek a až by jsme se ti nastěhovali na dvorek :lol:
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

No jak jsem napsal kam sem nemel...dorazim tak 50 na 50...snad dam vsechno do poradku a dorazim...mozna tedy i s novou cat pokud bude chtit... ;)
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Příspěvek od Hanzy »

Ja rovnez tak 50 na 50 podle toho jak na tom budu casove ale budu se snazit... :D
Goosiku tak nova cat jooo kua to sis moc dlouho nedal pokoj a hnet nova otrava... :D
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Seoma [Crawler]
Příspěvky: 155
Registrován: úte led 13, 2009 15:32

Příspěvek od Seoma [Crawler] »

Čest :D Rád bych dorazil,ale taky to mám tak 50 na 50,ještě je to daleko, a tak to přesně do předu nevim,ale každopádně se kvůli tomu ještě ozvu ;)
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

Hanzy píše:Ja rovnez tak 50 na 50 podle toho jak na tom budu casove ale budu se snazit... :D
Goosiku tak nova cat jooo kua to sis moc dlouho nedal pokoj a hnet nova otrava... :D
No hele myslel jsem si,ze si od bab odpocinu ale nejde to bez nich vydrzet... :lol: :lol: :lol:
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Příspěvek od Hanzy »

Ja zvysuju procento na ze prijedu na 70 na 30 jelikoz tam bude reznik Jirik a jeho zelenina je velmi vyborna a to me vede k navyseni procenta... :D
Gossiku ale chce to brat z rezervou a nezamilovat se nebot pak je problem jeste na to mas casu dost... ;)
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Uživatelský avatar
conpet
Příspěvky: 3604
Registrován: čtv dub 21, 2005 22:59
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od conpet »

Kluci zejtra jedu zase do kempu to ofiko oznámit, před týdnem jsem tam byl se informovat na obsazení chatek v září u náhonu a vše bylo volný. Dnes jsem se do kempu nedovolal, nestihl jsem to do 16h, tak zejtra to vyřídím osobně :D
Megane Grandtour ,Chevy Trax diesel automat
Sen- http://www.youtube.com/watch?v=mhAT0Bm1gjg&feature=related
Jde o politováníhodný omyl, který se stává maximálně dvakrát za deset let.
Přéčinó bela chebná elektronka E13 z našeho podniko Katoda Olomóc.
80% mozku tvoří kapalina u některých brzdová
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

Hanzy píše:Ja zvysuju procento na ze prijedu na 70 na 30 jelikoz tam bude reznik Jirik a jeho zelenina je velmi vyborna a to me vede k navyseni procenta... :D
Gossiku ale chce to brat z rezervou a nezamilovat se nebot pak je problem jeste na to mas casu dost... ;)
Jasne...jsem poucen z predchozich chyb... :lol: :lol: :lol:
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
Topol
Příspěvky: 1842
Registrován: pát led 07, 2005 21:44
Bydliště: Nový Bor

Příspěvek od Topol »

Ládin píše:Čest :D Rád bych dorazil,ale taky to mám tak 50 na 50,ještě je to daleko, a tak to přesně do předu nevim,ale každopádně se kvůli tomu ještě ozvu ;)
Pěkný den :D
To si děláš srandu,že to máš daleko :twisted: Nějakejch 40-50 km :shock: Co by měl říkat třeba Hanzy když to má teď nechci kecat 300 možná 400 km :!: No nic ve zlým ale na sraz 50km není vzdálenost.
Ať nám jezdí a nezlobí :P
Uživatelský avatar
Beda
Příspěvky: 156
Registrován: stř říj 24, 2007 12:27
Bydliště: Liberec

Příspěvek od Beda »

se mnou počítejte na 99%. nemám to daleko a už dlouho jsem se chystal podívat do Miletína do domácího pivovaru :D
Leganza 2,0 CDX (1997) černá
Uživatelský avatar
conpet
Příspěvky: 3604
Registrován: čtv dub 21, 2005 22:59
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od conpet »

Takže v kempu jsme nahlášený, nahláskoval jsem paní v recepci jak se píše daewoo :D tak o nás vědí. Počítají s náma na celej víkend PA SO NE 5-7.9.08 Zamluvil jsem první dvě chatky a všechny jsou zatím volné , je jich tam celkem 11. Nezapomente že se jedná o chatky u náhonu, ať nejsme roztrkaný po celým kempu. Tak pokud nechcete spát v autě, tak co nejdřív
volejte 723 308 587 nebo 608 244 434 vše se platí až přijedem. Přikládám pár dnešních fotek z kempu :
ObrázekObrázekObrázek

ObrázekObrázekObrázek

ObrázekObrázekObrázek

Obrázek
ObrázekObrázek
Obrázek
Megane Grandtour ,Chevy Trax diesel automat
Sen- http://www.youtube.com/watch?v=mhAT0Bm1gjg&feature=related
Jde o politováníhodný omyl, který se stává maximálně dvakrát za deset let.
Přéčinó bela chebná elektronka E13 z našeho podniko Katoda Olomóc.
80% mozku tvoří kapalina u některých brzdová
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

Topol píše:
Ládin píše:Čest :D Rád bych dorazil,ale taky to mám tak 50 na 50,ještě je to daleko, a tak to přesně do předu nevim,ale každopádně se kvůli tomu ještě ozvu ;)
Pěkný den :D
To si děláš srandu,že to máš daleko :twisted: Nějakejch 40-50 km :shock: Co by měl říkat třeba Hanzy když to má teď nechci kecat 300 možná 400 km :!: No nic ve zlým ale na sraz 50km není vzdálenost.
Ať nám jezdí a nezlobí :P
Ale Vláďo, od to nepsal, že je to daleko vzdálenostně, ale že je to ještě daleko časově ;) :lol:
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Topol
Příspěvky: 1842
Registrován: pát led 07, 2005 21:44
Bydliště: Nový Bor

Příspěvek od Topol »

Pěkný den :D
Když to čtu znova tak asi to myslel časově :? Ale na druhou stranu jsem mu zas nenadával tak doufám,že se kvuli tomu nebudem prát :lol:
Ať nám jezdí a nezlobí :P
Odpovědět

Zpět na „Srazy“