Deravý výfuk po 3 rokoch?

Moderátor: Blue Lanos

Uživatelský avatar
pik
Příspěvky: 152
Registrován: pon úno 05, 2007 11:17
Bydliště: Mělník

zima skončila

Příspěvek od pik »

Výfuck musím natřít hned příští týden, :lol: nevím jak vlezu dovnitř ale zvenku mi to půjde určitě. :D Zevnitř to vezmu becherovkou!
Aveo 5dveř.HB 1,2 r.v.2006.Závěs,zamykání zpátečky,podélníky.
Reklama
 

Topol
Příspěvky: 1842
Registrován: pát led 07, 2005 21:44
Bydliště: Nový Bor

Příspěvek od Topol »

Pěkný den :D
To pojedeš za Milošem na Vysočinu ? :lol:
To já asi zajedu za Brouskem /že se dohodnem Vendo ;) /podívám se Kolouškovi pod sukně a pak se uvidí ;)
Ať nám jezdí a nezlobí :P
Uživatelský avatar
pik
Příspěvky: 152
Registrován: pon úno 05, 2007 11:17
Bydliště: Mělník

Příspěvek od pik »

Tak Miloš mi ze stávajících a minulých premiérů vadil asi nejmíň,měl taky rád becherovku a byla s ním švanda.

A Mělník a okolí +12 stupňů a začalo pršet :) :lol: :lol:
Aveo 5dveř.HB 1,2 r.v.2006.Závěs,zamykání zpátečky,podélníky.
Uživatelský avatar
pik
Příspěvky: 152
Registrován: pon úno 05, 2007 11:17
Bydliště: Mělník

Příspěvek od pik »

Tak jsem se vytahoval že našmudlám výfuck,no a měsíc utekl jako voda :D a dneska se mi to povedlo,zvenku natřeno,zevnitř jsem se na to ......!Zatím vypadá jako novej!Jupí. :D
Aveo 5dveř.HB 1,2 r.v.2006.Závěs,zamykání zpátečky,podélníky.
Topol
Příspěvky: 1842
Registrován: pát led 07, 2005 21:44
Bydliště: Nový Bor

Příspěvek od Topol »

Pěkný den :D Plumlov za 6 :shock: ;)
Psal jsem to už jinde ale teď jak jsem byl v Dobré /Frýdek-Místek/ tak mě tam výfuk podal ruku :( Takže prostřední a koncový včetně práce 1400+1400=2800 a ještě co nejdřív vlnovec.Jinak Mám Kolouška 45 měsíců a najto nějakých 43 000km to jsou asi 3m3 benzinu to je pomalu 100 000 kč :shock: :shock: Že jsem to vůbec počítal dasis hrůza :twisted:
No nic je lepší být zdravý a bohatý než chudý a nemocný :?
Ať nám jezdí a nezlobí :P
zdeněk kubovy
Příspěvky: 2
Registrován: ned srp 05, 2007 20:14
Bydliště: Peklo nad Zdobnicí

výfuk

Příspěvek od zdeněk kubovy »

Je to normální věc už to mám za sebou! :roll:
Uživatelský avatar
michal.sk
Příspěvky: 110
Registrován: sob led 24, 2009 08:16
Bydliště: Bratislava

Re: Deravý výfuk po 3 rokoch?

Příspěvek od michal.sk »

janosik.j píše:Zdravím, mate niekto skúsenosti s prederavením výfuku na Daewoo Kalose r.v. 2004 1,4 8V. Vcera sa zacal z mojho Kalosa valit velmi ostry zvuk ako keby bol prederaveny výfuk? po 3 rokoch sa mi to zda vsak velmi skoro. Okrem ineho sa mi pred tym zasvietila kontrolka check, a dufam ze ten drsny zvuk je sposobeny vyfukom a nie Lambda sondou, alebo dokonca katalizatorom.
Mate niekto s takymto problemom skusenosti?

Dakujem
stalo sa to aj mne, odišiel mi zadný tlmič výfuku, originál stojí od 5.000.- Sk, poľský je lacnejší cca 1.800.- Sk, založil som si radšej ten
Uživatelský avatar
slaza
Příspěvky: 808
Registrován: úte říj 25, 2005 17:59
Bydliště: Brno

Re: Deravý výfuk po 3 rokoch?

Příspěvek od slaza »

michal.sk píše:
janosik.j píše:Zdravím, mate niekto skúsenosti s prederavením výfuku na Daewoo Kalose r.v. 2004 1,4 8V. Vcera sa zacal z mojho Kalosa valit velmi ostry zvuk ako keby bol prederaveny výfuk? po 3 rokoch sa mi to zda vsak velmi skoro. Okrem ineho sa mi pred tym zasvietila kontrolka check, a dufam ze ten drsny zvuk je sposobeny vyfukom a nie Lambda sondou, alebo dokonca katalizatorom.
Mate niekto s takymto problemom skusenosti?

Dakujem
stalo sa to aj mne, odišiel mi zadný tlmič výfuku, originál stojí od 5.000.- Sk, poľský je lacnejší cca 1.800.- Sk, založil som si radšej ten

Ahoj, poraďte, kde bych v Brně sehnal polský výfuk. Přesně po 3 letech(najeto 20000 km!) mi odešel zadní díl. To snad musí být chycené už z výroby, protože ujeté kilometry jsou jedno. Je rozdíl 1800,- nebo 3500,- co mi na bízeli v Badosu. Věřím, že ty 3 roky taky vydrží. Dá se to tu sehnat? Díky
CHEVROLET ORLANDO, MY 2012, OLYMPIC WHITE, LTZ 1,8 BENZÍN, 16", BEZ NAVI, OCHRANNÁ SADA, REZERVA
EAGLE SQUADRON


Obrázek
tomos
Příspěvky: 32
Registrován: sob črc 07, 2007 17:53

Re: Deravý výfuk po 3 rokoch?

Příspěvek od tomos »

Pozrite na OK SHOP.SK, cena 1200SK aj s dovozom
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: Deravý výfuk po 3 rokoch?

Příspěvek od Hanzy »

slaza píše:
michal.sk píše:
janosik.j píše:Zdravím, mate niekto skúsenosti s prederavením výfuku na Daewoo Kalose r.v. 2004 1,4 8V. Vcera sa zacal z mojho Kalosa valit velmi ostry zvuk ako keby bol prederaveny výfuk? po 3 rokoch sa mi to zda vsak velmi skoro. Okrem ineho sa mi pred tym zasvietila kontrolka check, a dufam ze ten drsny zvuk je sposobeny vyfukom a nie Lambda sondou, alebo dokonca katalizatorom.
Mate niekto s takymto problemom skusenosti?

Dakujem
stalo sa to aj mne, odišiel mi zadný tlmič výfuku, originál stojí od 5.000.- Sk, poľský je lacnejší cca 1.800.- Sk, založil som si radšej ten

Ahoj, poraďte, kde bych v Brně sehnal polský výfuk. Přesně po 3 letech(najeto 20000 km!) mi odešel zadní díl. To snad musí být chycené už z výroby, protože ujeté kilometry jsou jedno. Je rozdíl 1800,- nebo 3500,- co mi na bízeli v Badosu. Věřím, že ty 3 roky taky vydrží. Dá se to tu sehnat? Díky
Problem je prave ze jen 20000 za 3 roky to prorezivi zevnitr diky vode diky tomu ze se malo jezdi,kdybys nespechal pristi tyden jedu do Polska a moh bych se poptat...
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
jawettar
Příspěvky: 19
Registrován: ned úno 08, 2009 20:08
Bydliště: Kladensko
Kontaktovat uživatele:

Re: Deravý výfuk po 3 rokoch?

Příspěvek od jawettar »

Ted jsem taky řešil problém s posledním dílek výfuku.Chtěl jsem jet na hory tak abych nebyl hluchej z toho ladáku tak jsem si šel kopit normální výfuk že budu mít dva na přehazování. V Elitu mi prodavač řek asi 3800 kč tak jesem nakonec koupil z feldy (540kč),nechal si jenom vyfrézoat přírubu a svařil jsem si ho , vyšel mi na cca 650 kč :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Klaos 1,2 rv.2004 ,laděný poslední díl výfuku, sportovní vzducháč, EGR off, bi-xenony, Alu kola 205/40-17 - PRODÁNO
Jawa 350-640 a Stadák s11- 60ccm ,laděnej lauf,velkej karbec a pořádný kanály = cca 78,3 km/h
Seat Leon 2006, 1,9 TDI, zatím serie
Uživatelský avatar
slaza
Příspěvky: 808
Registrován: úte říj 25, 2005 17:59
Bydliště: Brno

Re: Deravý výfuk po 3 rokoch?

Příspěvek od slaza »

jawettar píše:Ted jsem taky řešil problém s posledním dílek výfuku.Chtěl jsem jet na hory tak abych nebyl hluchej z toho ladáku tak jsem si šel kopit normální výfuk že budu mít dva na přehazování. V Elitu mi prodavač řek asi 3800 kč tak jesem nakonec koupil z feldy (540kč),nechal si jenom vyfrézoat přírubu a svařil jsem si ho , vyšel mi na cca 650 kč :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Tak jsem akorát přijel z hor. Když jsem odjížděl, mělo to ten děravý zvuk, tak jsem zjišťoval co podniknu až se vrátím. Ale na dálnici najednou letadlo. Na Šumavě 70 cm, tak jsem to nechal až domů. Když jsem to zvedl, zjistil jsem, že uhnila trubka asi 2 cm před tím než je navařená na tlumič. Pravděpodobně by to šlo znovu přivařit, kdyby se nahradila ta uhnilá část, ale jak to vypadá v tlumiči už nevím. Po městě s tím vůbec nemůžu, tak musím v pondělí hned něco sehnat, protože jako naschvál musím teď jezdit. Tak díky za rady, jdu shánět. Snad se mi podaří povolit tu spojku, pak bude vyhráno.
CHEVROLET ORLANDO, MY 2012, OLYMPIC WHITE, LTZ 1,8 BENZÍN, 16", BEZ NAVI, OCHRANNÁ SADA, REZERVA
EAGLE SQUADRON


Obrázek
Uživatelský avatar
slaza
Příspěvky: 808
Registrován: úte říj 25, 2005 17:59
Bydliště: Brno

Re: Deravý výfuk po 3 rokoch?

Příspěvek od slaza »

Musím se podělit o svou výbornou zkušenost s dodáním výfuku. V neděli večer jsem ho objednal
a v úterý jsem ho měl doma. Stál 1200,- včetně těsnění. Nikam jsem nemusel a zadarmo mi ho firma z Ostravy dodala až domů. Provedení vypadá dobře, výměna byla velice jednoduchá. Takto si představuji služby. Doufám, že mám zase 3 roky pokoj a pak už vím jak na to. -i
CHEVROLET ORLANDO, MY 2012, OLYMPIC WHITE, LTZ 1,8 BENZÍN, 16", BEZ NAVI, OCHRANNÁ SADA, REZERVA
EAGLE SQUADRON


Obrázek
Odpovědět

Zpět na „KALOS“