autodíly krč

Diskusní forum Daewoo Nexia clubu.

Moderátoři: Blue Lanos, Admins

Telekom [Bot]
Příspěvky: 347
Registrován: úte led 13, 2009 15:32

Příspěvek od Telekom [Bot] »

Autodíly Krč, aneb nakupujme u odborníků:
Těsnění výfuku na Matýzka nějak nepasovalo, ještě že máme internet, takže podle katalogu Bosalu jsem zjistil, že mně prodali těsnění na Alfu Romeo.

Kloub poloosy, sada bez ABS, ve skutečnosti je to sada pro Matize s ABS, naštěstí na Matize bez ABS jde taky, i když to ozubené kolečko je tam dost eklhaft. Další drobnou vadou na kráse je to, že spony v sadě jsou kapánek velké, takže manžetu na ose prostě nedotáhnou... Musíte použít původní a ty nové použít třeba na hadici k hovnocucu... Jak říkám, nakupujme u odborníků :evil: .
Reklama
 

Uživatelský avatar
Dark69
Příspěvky: 1338
Registrován: pát říj 05, 2007 15:11
Bydliště: v Nexii :)

Re: autodíly krč

Příspěvek od Dark69 »

olin píše:Objednal jsem si u nich díly na výměnu rozvodů,přišly za 2 dny,ale zjistil jsem,že vodicí kladka je poškozená,byl tam ulomený takový hliníkový "caplík" ,poslal jsem ji zpátky,za 3 dny mi přišla bez problému vyměněná,takže je chválím a s cenou jsem taky spokojený/kladky,řemen+vodní pumpa =3000Kč/ Olin
prosim ta objednal si celu sadu rozvodov???co je vsetko v nej?? mozes napisat??diki ....je to iba vodna pumpa,remen,napinacia kladka a este nieco?doplnte dikes ;)
Daewoo Nexia 1.5 16V, 66 kW, GLX Sedan, Tmavozelena metaliza..
obroukant
Příspěvky: 13
Registrován: pon led 19, 2009 19:51

Náhradné diley na Slovensku

Příspěvek od obroukant »

Uživatelský avatar
JRD McLAREN
Příspěvky: 3598
Registrován: ned říj 10, 2004 20:09
Bydliště: Mexico City
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od JRD McLAREN »

Reinkarnace Docenta píše:Autodíly Krč, aneb nakupujme u odborníků:
Těsnění výfuku na Matýzka nějak nepasovalo, ještě že máme internet, takže podle katalogu Bosalu jsem zjistil, že mně prodali těsnění na Alfu Romeo.

Kloub poloosy, sada bez ABS, ve skutečnosti je to sada pro Matize s ABS, naštěstí na Matize bez ABS jde taky, i když to ozubené kolečko je tam dost eklhaft. Další drobnou vadou na kráse je to, že spony v sadě jsou kapánek velké, takže manžetu na ose prostě nedotáhnou... Musíte použít původní a ty nové použít třeba na hadici k hovnocucu... Jak říkám, nakupujme u odborníků :evil: .
nuz co sa klbov tyka...
je to pre zjednodusenie obchodnika..
klby "bez ABS" ma na sklade malokto, pretoze tie "z ABS" pasuju na oboje..
ako si sam poznamenal...a cenovy rozdiel je zanedbatelny..
a tazko sa predavaju taketo veci po internete..
..bud len rad, ze sedi tisic-hran na poloosu.. lebo to su lepsie "bonboniky"

ja som dneska kupoval tesnenia na ATE35 zadne brzdice..
a chlapik v Elite 2x kukal do katalogu..a 3x sa prebehol do skladu..
IMF Master Ignition Forum - http://imfsoft-forum.eu//
Opravy vašich plechových miláčikov
Telekom [Bot]
Příspěvky: 347
Registrován: úte led 13, 2009 15:32

Příspěvek od Telekom [Bot] »

JRD McLAREN píše:klby "bez ABS" ma na sklade malokto, pretoze tie "z ABS" pasuju na oboje..
Ale jo, pasujou, akorát jenom nevím, proč tam to "bez ABS" uvádějí... V tomhle případku mne spíš se*ou ty spony, protože kdyby ty staré nešly povolit a přestřihli jsme je, tak jsme byli v perdeli, protože ty v sadě jsou velké a nejdou dotáhnout... A celkem o dost, tak 5 mm na průměru.
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

poloosy

Příspěvek od Serpico »

...to Docente i v Krči jsou " různí prodavači ", já mám dobrý zkušenosti s majitelkou - nedávno jsem tam kupoval brzdové válečky - u mě jsou dva - podle průměru ( tuším 17 a 19 ) a tak jsem si vzal oboje proti záloze a bez problému nepoužitý vrátil...navíc je beru dělají a označují originální díly a neoriginální...jsem tam spokojenej
jsem rád, že jsi se vrátil...

Mějte se fajn
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Bulldog1988
Příspěvky: 54
Registrován: stř led 14, 2009 10:41

Příspěvek od Bulldog1988 »

autodíly krč mi taky vyhovují..hlavně i proto, že to skoro mám před domem... :lol: A jak je to s tou slevou u CZDRAFEL? jsem to nějak nepochopil... stačí zajít a říct, že jsem odsud? a nebo přes palikxe?
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

nexia

Příspěvek od Serpico »

...Dandy, zdravím Tě sousede...palikx není od Drafel ale je s dobrým kontaktem na jiný sklad...sleva u Drafelu tady byla několikrát prezentována, tedy přes náš klub - stačilo to oznámit v prodejně...ale poslední dobou se nějak " kazí " ... kupoval jsem gumu třetích dveří a byla o 120 Kč dražší oproti uváděné ceně na jejich nettu !!!

Mějte se fajn
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Bulldog1988
Příspěvky: 54
Registrován: stř led 14, 2009 10:41

Příspěvek od Bulldog1988 »

Taky zdravím souseda..:)
A koukám, že palikxe asi budu momentálně hooodně moc využívat...:) dávám do kupy nexinku...takže spousta dílů se bude hodit..:)
Uživatelský avatar
Honza Beneš
Příspěvky: 370
Registrován: sob bře 03, 2007 01:44
Bydliště: Uhelná Příbram

Příspěvek od Honza Beneš »

Když jsem něco sháněl, porovnal jsem Krč a CZ Drafel, a podle ceny vybíral. Dělení originál / neoriginál používají stejně oba prodejci, v CZ Drafel byla většinou nižší cena. Zatím vše pasovalo, zatím jsem kupoval zapalovací kabely, rozvody vč. vodní pumpy, zadní brzdové čelisti a bubny, lanovod ruční brzdy..
Espero 1.8 (+LPG)
ex Espero 2.0 (+LPG)
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

nexia

Příspěvek od Serpico »

...to Honzo vše je o srovnání cen nicméně Krč mám rád, hodně mi pomohli " zapůjčením dílu " ( proti záloze ) a následném vrácení...nemám více co dodat

Mějte se fajn
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Uživatelský avatar
Franta P.
Příspěvky: 2775
Registrován: úte pro 07, 2004 00:29
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvek od Franta P. »

Našel nový e-shop s dily na nexii tak porovnejte s Krčí.
http://www.e-cat.cz/c-1384/daewoo.html
Odpovědět

Zpět na „NEXIA“