Severočeský sraz - hlasování

Vše o daewoo srazech, tuning akcích, výstavách atd.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee, Scorpion.11, Poky Ul

Odpovědět

Kde chcete severočeský sraz ?

Chabařovice
9
31%
Valdek
18
62%
Jinde (dopsat níže...)
2
7%
 
Celkem hlasů: 29

Uživatelský avatar
mona75
Příspěvky: 28
Registrován: sob pro 08, 2007 18:15
Bydliště: Varnsdorf, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mona75 »

impiku 1, jsou tam tři záložky - jedna pro penzion Koliba, druhá pro koupaliště a třetí pro rezervace , a pod koupalištěm je ceník pro autokemp.............
daewoo lanos 1.4, r.1997, hatchback, pacific blue ..........moje první autí na mé první km s čerstvým řidičákem.......... :-)
Reklama
 

Uživatelský avatar
impik 1
Příspěvky: 168
Registrován: ned zář 24, 2006 18:55
Bydliště: litvínov

SEVEROČESKÝ SRAZ

Příspěvek od impik 1 »

mona75 píše:impiku 1, jsou tam tři záložky - jedna pro penzion Koliba, druhá pro koupaliště a třetí pro rezervace , a pod koupalištěm je ceník pro autokemp.............
děkuji za radu už jsem to našel chatka je přijatelná
nejdúležitější je ráno se probudit
Uživatelský avatar
skip63
Příspěvky: 132
Registrován: čtv bře 01, 2007 14:17
Bydliště: Praha 10 Strašnice

Příspěvek od skip63 »

n3oklan píše:prave jsem se vratil z Hradu, teeeda, z kempu a nesu "spatne" zpravy... planovany termin (tzn. 16.-17.8.) tam maji uz zamluveno srazeni se historici s veteranama...

jinak kemp je krasny, ubytovani vypada docela solidne, s domluvou nebude problem... predbezne jsem nahlasil 20 aut a na terminu se jeste dohodneme... moznost je tyden pred, tzn. 9.-10.8., nebo tyden po - 23.-24.8....

obhlidl jsem jeste kemp Natura ( http://regin.cz/decin/natura_rumburk/ ) ale ten na nase srazeni moc vhodnej neni, nevidel jsem tam nikde nejaky vetsi parkovaci plochy...

moznost by jeste byla kempu Masinak ve Varnsdorfu, ale tam nemam zadne info (treba mona75 by mohla zjistit ;) )

takze rozhodnuti necham na vas, mili pratele....
Termin 23-24.8 by mi take vyhovoval.Dej prosim vědět kterej termin by tedy přichazel v uvahu at můžu potvrdit nebo zrušit učast.
Dik
Fiat Brava 1,2 16V červena r.v.99
Nexia GTX 16V Hatchback3 bilá r.v.96
predtim favo 136L r.v.90
Uživatelský avatar
Vazoun
Příspěvky: 3622
Registrován: sob dub 22, 2006 11:27
Bydliště: Dolní Poustevna Vilémovská 381
Kontaktovat uživatele:

Omluva

Příspěvek od Vazoun »

Zdravim všechny na foru a omlouvám se za tu záměnu jmen " sorry"měl sem na mysli kolegyni " mona 75 z Varnsdorfu " a napsal sem " Janinku"
tak jeste jednou "sorry " a dáme to nejak do hromady ? Ten termín který by vyhovoval většine, neni volný tak nevim jak to dopadne?
Preji hezky den :lol: Vazoun" :lol:
Ten termin 23-24.srpna by nebyl také marný,co Vy na věc? :lol:
hamar
Příspěvky: 21
Registrován: čtv led 15, 2009 17:37

Příspěvek od hamar »

Ahoj, termín 23-24 srpen bych taky brala spíš končí sezóna, tak bych si volno mohla vyplakat :)
J.Bad
Příspěvky: 738
Registrován: ned črc 16, 2006 22:24
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od J.Bad »

Jen mám obavy aby pak za týden nebyl Manin!!Ví už někdo o srazu v Maníně?Jinak 23 a 24.8 nám také nedělá problém...
Matizek modrej - jak jinak 5/2003 najeto 120 000 defend lock,radio Pioneer 2x airbag,posilovač,ABS,tónovaný skla,elektrika,central a navíc od 8/2010 čipnuté na 51KW!! - člen Matiz clubu č.27
Uživatelský avatar
n3oklan
Příspěvky: 423
Registrován: pon dub 10, 2006 23:41
Bydliště: Rumburk
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od n3oklan »

no, Manin se kona az v polovine zari, nebo se pletu ? :lol: tento vikend jsem sraz neresil (krapitek jsem chlastal a tezce slavil blizici se narozeniny :lol:), ale co nejdrive zajedu do kempu na Valdek, nahlasim termin 23.-24.8. a zjistim, jestli bude zapotrebi predobednat chatky a slozit nejakou zalohu...
UPDATE - Škoda Octavia TOUR 1.9 TDi-PD
Ještěrka ][. aka "baby-jaguar" má najeto poctivých 138 tKm (k mání) a Ješterka I. je definitivně po smrti... R.I.P holka... :(
Jezdím s TomTom GO730 a Prestigio MultiPhone 4500T DUO.
Uživatelský avatar
Vazoun
Příspěvky: 3622
Registrován: sob dub 22, 2006 11:27
Bydliště: Dolní Poustevna Vilémovská 381
Kontaktovat uživatele:

Severočeský

Příspěvek od Vazoun »

n3oklan píše:no, Manin se kona az v polovine zari, nebo se pletu ? :lol: tento vikend jsem sraz neresil (krapitek jsem chlastal a tezce slavil blizici se narozeniny :lol:), ale co nejdrive zajedu do kempu na Valdek, nahlasim termin 23.-24.8. a zjistim, jestli bude zapotrebi predobednat chatky a slozit nejakou zalohu...
---------------------------
OK - kolegáčku Rumburáčku :lol: a už nechl.....,škodí to játrům i ledvinám :lol: zdravím všechny na foru " Vazoun " :lol: :lol:
Uživatelský avatar
n3oklan
Příspěvky: 423
Registrován: pon dub 10, 2006 23:41
Bydliště: Rumburk
Kontaktovat uživatele:

Re: Severočeský

Příspěvek od n3oklan »

Vazoun píše:OK - kolegáčku Rumburáčku :lol: a už nechl.....,škodí to játrům i ledvinám :lol: zdravím všechny na foru " Vazoun " :lol: :lol:
Mno... ledviny proplachly, jatra zkamenely a ta hromadna vrazda mozkovejch bunek :lol:
UPDATE - Škoda Octavia TOUR 1.9 TDi-PD
Ještěrka ][. aka "baby-jaguar" má najeto poctivých 138 tKm (k mání) a Ješterka I. je definitivně po smrti... R.I.P holka... :(
Jezdím s TomTom GO730 a Prestigio MultiPhone 4500T DUO.
Uživatelský avatar
n3oklan
Příspěvky: 423
Registrován: pon dub 10, 2006 23:41
Bydliště: Rumburk
Kontaktovat uživatele:

!!! PRUSER !!!

Příspěvek od n3oklan »

Panstvo, pruser jak mraky... prave jsem se dozvedel, ze v zamyslenem terminu je valdecky kemp take okupovan - "COUNTRY WEEKEND VALDEK" :( :? :cry: Takze jedina moznost zachovani terminu je zaridit Masinak ve Varnsdorfu... Zkusim tam co nejdrive zajet a zjistit moznosti...

Predbezne jsem taky domluvil drobnou akcicku na nedelni dopoledne - zajet do detskeho domova do Lipove, zadna megaakce, vetsina deti bude tusim v tu dobu na prazdninach mimo DD - foceni (pred DD je docela velke parkoviste), pripadne predat nejake drobnosti na pamatku ;)


Zavazne mi uz do PM piste, kdo by dorazil a pocet lidi do chatky, resp. do penzionu, abych pripadne mel z ceho udelat obednavku v kempu/penzionu...

Drobný výtah ze stránek:

Penzion
fotky z penzionu - http://www.penzionkoliba.wz.cz/index.ph ... _ubytovani
na všech pokojích WiFi, k dispozici jsou
  • 3 jednolůžkové pokoje
    3 třílůžkové pokoje (z toho jeden pokoj přístupný pro invalidy)
    2 čtyřlůžkové pokoje
cena za osobu / den 450,- (včetne snídaně)

Autokemp
K dipozici máme 10 třílůžkových chatek s lednicí, 4 čtyřlůžkové pokoje na ubytovně, kde je i společné sociální zařízení. Teplá voda k dispozici po celý den. Velká zelená plocha pro vlastní stany i karavany. Možnost rozdělávání ohňů. Domácí mazlíčky klidně vezměte sebou.
  • Chata (3 osoby) - 400,- Kč/den
    Ubytovna (1 osoba) - 150,- Kč/den
    Místo pro stan (1 osoba) - 60,- Kč/den
    Místo pro karavan (1 osoba) - 80,- Kč/den
    Místo pro auto (1 osoba) - 40,- Kč/den
    Za každou osobu (1 osoba) - 40,- Kč/den
    Pes - 20,- Kč/den
    Připojení elektro - 60,- Kč/den
UPDATE - Škoda Octavia TOUR 1.9 TDi-PD
Ještěrka ][. aka "baby-jaguar" má najeto poctivých 138 tKm (k mání) a Ješterka I. je definitivně po smrti... R.I.P holka... :(
Jezdím s TomTom GO730 a Prestigio MultiPhone 4500T DUO.
Uživatelský avatar
Beda
Příspěvky: 156
Registrován: stř říj 24, 2007 12:27
Bydliště: Liberec

Příspěvek od Beda »

hlavně aby to bylo toho 23.-24.8, když tak já 1. osoba 1 noc, kde to si ještě musím rozmyslet
Leganza 2,0 CDX (1997) černá
Uživatelský avatar
Vazoun
Příspěvky: 3622
Registrován: sob dub 22, 2006 11:27
Bydliště: Dolní Poustevna Vilémovská 381
Kontaktovat uživatele:

Termín

Příspěvek od Vazoun »

Beda píše:hlavně aby to bylo toho 23.-24.8, když tak já 1. osoba 1 noc, kde to si ještě musím rozmyslet
-----------------------------
Termín by byl vynikající - přijedu ve dvou, bez noclehů - mám to kousek :lol:
jinak, at to vyjde, bude to vlastně 1. Severočeský srazík. Moc Vás ještě vlastně ani neznám, ale rád Vás všechny poznám :lol: čau " Vazoun " :lol:
Uživatelský avatar
Slavek
Příspěvky: 1718
Registrován: stř bře 22, 2006 20:26
Bydliště: Teplice, přesněji Krupka Česká republika
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Slavek »

no mohlo to zustat v chaba, tam uz to vsechno bylo dohodnuty :lol: :lol:
Měl jsem 3x Espero 2.0
ted VOLVO 1.9TDi
full vybava včetně kluzké kuže :-)
Holt bezpeči je bezpeči
NOVINKA do rodiny přibylo SF 4x4 2.0CRDi 92kW
Volvo V50 2.0 s motorem PSA

Dovoz aut zD

Možnost zakoupení různých dílu Bosch levněji než v autodilech
Uživatelský avatar
Vazoun
Příspěvky: 3622
Registrován: sob dub 22, 2006 11:27
Bydliště: Dolní Poustevna Vilémovská 381
Kontaktovat uživatele:

No nevím,nevím

Příspěvek od Vazoun »

Slavek píše:no mohlo to zustat v chaba, tam uz to vsechno bylo dohodnuty :lol: :lol:
--------------------------------
Zdravim všechny na foru a " Slávka " zvlášt :lol: no nevim,nevim zda to vůbec dopadne :lol: moc pro ten srazík " Severočechů " ostatní zapáleni nejsou - at se to koná tu či tam :?: :!: vidím to bledě a je mi to líto :roll:
mějte se všeci hezky a přeji hezký den - v Poustevně co chvíli prší,teplota 12° nic moc :lol: ahoj " Vazoun " :lol:
Odpovědět

Zpět na „Srazy“