Aké letné pneu 175/70 R13

Diskusní forum Daewoo Lanos Clubu.

Moderátor: Blue Lanos

Igi
Příspěvky: 234
Registrován: úte čer 14, 2005 01:03
Bydliště: PK (SR)

Aké letné pneu 175/70 R13

Příspěvek od Igi »

Zamýslam sa nad výmenou pneu na mojho lanosíka. Plánoval som to dávno, ale teraz, ked som nedobrzdil a lanosík podstúpil nedobrovolný facelifting, pretiekol pohár trpezlivost s MP12 Matador.

V tomto rozmere tusím ani nieje moc z coho vyberat, takze zatial som nasiel týchto kadnidátov:
http://pneunakup.sk/auto_moto/pneumatik ... eh/158451/
http://www.az-pneu.sk/index.php?goto=vy ... idka=18880
http://www.e-pneu.cz/hledej_pneu.php?s= ... &ra=n&po=v

Co si o tom myslíte, ak máte nejaký tipy, tak sem snimi -i


Igor
Lanos 1,5l, 5dv., BRC-LPG
Reklama
 

Uživatelský avatar
peco
Příspěvky: 637
Registrován: stř pro 21, 2005 14:02
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od peco »

no a myslis ze za to mozu pneumatiky?

nebude to skorej medzerou medzi autami? 8)

inak my pouzivame matadorky na 3 autach letne a na 4roch zimne matadorky.

rozmery 13,14,16 a 16-4x4 a sme spokojny. predtym sme pouzivali goodyear a tie jedny letne su pirelli.
Igi
Příspěvky: 234
Registrován: úte čer 14, 2005 01:03
Bydliště: PK (SR)

Příspěvek od Igi »

Samozrejme, ze áno, aj ked to nebolo klasické nedobrzdenie na cervenej. Výrazne mi k tomu domohol jeden trulo, ale chyba to bola kazdopádne moja.
Lanos 1,5l, 5dv., BRC-LPG
Uživatelský avatar
ninja3
Příspěvky: 114
Registrován: pon led 16, 2006 23:42
Bydliště: Třebíč
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ninja3 »

Rád bych se k tomuhle vyjádřil. Pracuju u České pošty už 10 let a 10 let ČP bere, bůhví proč, gumy Matador. Jsou to šity, co se velice rychle sjedou!
Nebudu tady vyzdvihávat jiné značky, protože s nima nemám dlouhodobou zkušenost, ale před Matadorama můžu zodpovědně varovat. Jsou sice levné, ale k ničemu, nesnažte se ušetřit na nepravém místě.
HHR LT, LPG, r.v. 2009, 17'' ALU Borbet
spotřeba cca 11 ltr. LPG
http://www.ilkyok.taekwondo.cz
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

lanos

Příspěvek od Serpico »

...nedávno jsem přezouval a výběr padl na PIRELLI CINTURATO P 4 - 175/ 70 / 13 ( v ceně 1048 Kč / ks na nettu ) vítěz test ADACU, předtím jsem měl UNIROYAL 680 RALLY na mokru držely ale v běhounu mi popraskaly...obecně naše gumy a SAVA jsou většinou pod polovinou v hodnocení, to pro ninju3 ( víceméně potvrzení...)

Mějte se fajn
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
PETER NOGA
Příspěvky: 27
Registrován: stř čer 06, 2007 10:42
Bydliště: SABINOV
Kontaktovat uživatele:

ake pnematiky?

Příspěvek od PETER NOGA »

Ahoj.Ja som si pred mesiacom kupil Barum 175/70 R13.a jazdi sa mi dobre.Auto sedi na ceste dobre aj za dazda.Su tiche a cena je najlepsia na trhu.Ja ich mam po 989.sk/ks. ale teraz su za 908.sk/ks.Pozri si stranku www.pneueshop.sk neviem tu stanku vlozit do spravy.Ahoj
PETER NOGA
Příspěvky: 27
Registrován: stř čer 06, 2007 10:42
Bydliště: SABINOV
Kontaktovat uživatele:

ake pneumatiky?

Příspěvek od PETER NOGA »

este k tym gumam. nenapisal som ti ze to su Barum brilantis.stranka je www.pneueshop.sk
Igi
Příspěvky: 234
Registrován: úte čer 14, 2005 01:03
Bydliště: PK (SR)

Příspěvek od Igi »

Na barumky brilantis sa tu dost stazovali, tak tie asi nie. Inak mne tie matador MP12 vydrzali cca 40 tis km na prednej náprave, este majú tak 1mm na dozitie vzdadu.
Lanos 1,5l, 5dv., BRC-LPG
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

lanos

Příspěvek od Serpico »

...to igi nemyslíš vážně 1mm vzorku na dožití vzadu, v česku je stanovena minimální hranice 1,6 mm ale vyhazuju gumy ke 2 - 2,5 mm vzorku, ale to je věc názoru...

Mějte se fajn
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Uživatelský avatar
krowman
Příspěvky: 252
Registrován: pon lis 27, 2006 19:08
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: lanos

Příspěvek od krowman »

Vite co by me spis zajimalo? Proc ty nase gumy na lanosa (175/70/13/) nemaji na sobe sipku ROTATION? :?:
Daewoo Lanos, tudor HB, 1.5, ´97
Uživatelský avatar
n3oklan
Příspěvky: 423
Registrován: pon dub 10, 2006 23:41
Bydliště: Rumburk
Kontaktovat uživatele:

Re: lanos

Příspěvek od n3oklan »

krowman píše:Vite co by me spis zajimalo? Proc ty nase gumy na lanosa (175/70/13/) nemaji na sobe sipku ROTATION? :?:
asi mas spatnou znacku :) ja je tam mam - Continental Eco Contact EP 175/70 R13 - sice hucej trochu vic, jak predchozi, ale po tom, co jsem na starejch gumkach nedobrovolne projel na desti neprehlednou odbocku smykem (50°56'20.401"N, 14°32'34.491"E - ted je tam jeste navic postavena nejaka plechova bouda, takze odspodu neni vuuubec nic videt), jsem sel do neceho lepsiho na vodu - nepopiram, ze jsem si to zavinil sam, ale kdo mel cekat, ze to bude tak svinsky klouzat :lol: nechal jsem si je dotahnout z nemecka a dal jsem za ne 3880kc (tehda 1ojro za cca 26kc)

momentalne jsem maximalne spokojenej - i za slejvaku, kdy pomalu sterace nepobirali, jsem byl v cca 110km/h na silnici jak pribitej (honil jsem se s nejakym citroenkem nad Ludvikovicema smerem k nam na sever - kdo zna :))
UPDATE - Škoda Octavia TOUR 1.9 TDi-PD
Ještěrka ][. aka "baby-jaguar" má najeto poctivých 138 tKm (k mání) a Ješterka I. je definitivně po smrti... R.I.P holka... :(
Jezdím s TomTom GO730 a Prestigio MultiPhone 4500T DUO.
Igi
Příspěvky: 234
Registrován: úte čer 14, 2005 01:03
Bydliště: PK (SR)

Re: lanos

Příspěvek od Igi »

Serpico píše:...to igi nemyslíš vážně 1mm vzorku na dožití vzadu, v česku je stanovena minimální hranice 1,6 mm ale vyhazuju gumy ke 2 - 2,5 mm vzorku, ale to je věc názoru...

Mějte se fajn
nie nie, este majú tak 3mm dezén, takze 1mm sa este moze zodrat a potom pojdu kade lahsie. teda pojdu uz skor ;)
Podla testov vyzerajú najlepsie Pirelli P4-Cinturato a Continental Eco Contact.
Lanos 1,5l, 5dv., BRC-LPG
Uživatelský avatar
peco
Příspěvky: 637
Registrován: stř pro 21, 2005 14:02
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: lanos

Příspěvek od peco »

krowman píše:Vite co by me spis zajimalo? Proc ty nase gumy na lanosa (175/70/13/) nemaji na sobe sipku ROTATION? :?:
niektore gumy to nepotrebuju. daju sa obut hocijako. vacsinou to je u gum ktore maju zrkadlovo rozdeleny vzor.
napr.:
http://www.matador.sk/uploads/produkty/op/MP-15.jpg
Uživatelský avatar
Roody
Příspěvky: 40
Registrován: pát črc 13, 2007 00:18
Bydliště: Dolní Suchá

Příspěvek od Roody »

KUMHO KH15 - Solus
Cenově spíš k levnějším, tiché, na vodě stabilní. Jsem spokojený.
Roody
Uživatelský avatar
krowman
Příspěvky: 252
Registrován: pon lis 27, 2006 19:08
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od krowman »

Igi, ja bych sel do techto > http://www.prodej-pneu.cz/continental-c ... 70-r13-82t

- co na ne rikate? MAJI SIPKU ROTATION? NEVITE?
Daewoo Lanos, tudor HB, 1.5, ´97
Odpovědět

Zpět na „LANOS“