Servis v Kosiciach poradte

Diskusní forum Daewoo Nexia clubu.

Moderátoři: Blue Lanos, Admins

Odpovědět
lubo34
Příspěvky: 56
Registrován: pát čer 29, 2007 02:49
Bydliště: Kosice
Kontaktovat uživatele:

Servis v Kosiciach poradte

Příspěvek od lubo34 »

Potreboval by som pomoct s niejakym dobrym servisom v KE viete my poradit alebo niejakeho zivnostnika.Potrebujem vybrusit a nalakovat zadny naraznik sikovny sofer MHD si to zle odhadol a odniesol si to moj naraznik.Dik
Daewoo Nexia GLX 1.5 16V 66kW ala nesi
Reklama
 

Uživatelský avatar
simone
Příspěvky: 1795
Registrován: ned kvě 22, 2005 13:27
Bydliště: Drienovec okr.Košice okolie
Kontaktovat uživatele:

aaa

Příspěvek od simone »

ja chodím do OPLA v Rožňave
Leganza strieborna metalíza CDX hifi JBL,Magnat,Blaupunkt , LPG,
maxi skuter Kymco Xciting 500
lubo34
Příspěvky: 56
Registrován: pát čer 29, 2007 02:49
Bydliště: Kosice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lubo34 »

Tak Roznava je premna daleko nieco v KE
Daewoo Nexia GLX 1.5 16V 66kW ala nesi
majosko
Příspěvky: 25
Registrován: úte led 20, 2009 17:11

Příspěvek od majosko »

lubo34 píše:Tak Roznava je premna daleko nieco v KE
ak to je este aktualne ze to potrebujes urobit tak sa mi tu ozvi a dohodneme sa, servis aj lakovna cca 10km od KE, robia aj zvaranie plastov.
lubo34
Příspěvky: 56
Registrován: pát čer 29, 2007 02:49
Bydliště: Kosice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lubo34 »

ssgti píše:
lubo34 píše:Tak Roznava je premna daleko nieco v KE
ak to je este aktualne ze to potrebujes urobit tak sa mi tu ozvi a dohodneme sa, servis aj lakovna cca 10km od KE, robia aj zvaranie plastov.
Daj na seba kontakt icq alebo nieco a pokial by sa to dalo urobit za dobru cenu a hlavne cez poistovnu tak parada,vies najprv by som potreboval fakturu aby my to poistovna preplatila lebo vacsi cash nemam.
Daewoo Nexia GLX 1.5 16V 66kW ala nesi
majosko
Příspěvky: 25
Registrován: úte led 20, 2009 17:11

Příspěvek od majosko »

lubo34 píše:
ssgti píše:
lubo34 píše:Tak Roznava je premna daleko nieco v KE
ak to je este aktualne ze to potrebujes urobit tak sa mi tu ozvi a dohodneme sa, servis aj lakovna cca 10km od KE, robia aj zvaranie plastov.
Daj na seba kontakt icq alebo nieco a pokial by sa to dalo urobit za dobru cenu a hlavne cez poistovnu tak parada,vies najprv by som potreboval fakturu aby my to poistovna preplatila lebo vacsi cash nemam.
icq je 265854220, pripadne sa mozme stretnut dnes kolo tej 16tej v KE pozriem ako to vyzera na tvojom aute a teoreticky kolko by to stalo, poviem ti to tak napr lakovacka naraznikov oboch a ich rovnanie a zvaranie stalo cca 4000 sk taze vsetko zavisi ako mas buchnuty naraznik. inac mobil na mna je 0907924689
Odpovědět

Zpět na „NEXIA“