co ma dnes potešilo

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Odpovědět
Misak1985
Příspěvky: 4
Registrován: sob led 17, 2009 21:22

folie

Příspěvek od Misak1985 »

Caute daewaci. mam na aute folie, ktore sa tvaria ako orig od daewoo. Neviete ako mozem ziskat na ne opravnenie, lebo uz 2 x odo mna pytali policajti 500 sk. No nedate im? Dik.
Reklama
 

Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

pokec

Příspěvek od Serpico »

...to krtko461 zákonem je stanoveno 75% mimálně průchodnost světla čelní okno a boční přední 70% minimálně navíc je to napsáno na sklech i se schvalovacím znakem E v kroužku... a vše je mimo a tedy na benevolenci...osobně raději chci komunikovat očima s druhým řidičem, ale to je vlastně jenom můj osobní názor...

Mějte se fajn
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Originál fólie na Daewu neboli ale pokud máš známosti alebo tých 500 zaplatíš tomu kdo je montuje tak Ti oprávnení dá :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

pokec

Příspěvek od Serpico »

...to peha nesie má original zatmavené skla, tak jak jsem popsal - není to nějak markantní, ale je to...jinak se s Tebou nepřu a příjemnou dovolenou a dobré " zážitky " přeji...

Mějte se fajn
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Áno aj Lega má tmavšie okná ale fólie nie ak máš na aute determálné,pokovované a fólie tak na tieto musíš mať certifikát bez neho je pokuta :D A Nesi ani iné Daewoo nikdy nemalo originál fólie takže mu je tam musel dakdo nalepiť len tak a preto tá pokuta jo a asi ich má aj v predu a to nie je tady u nás v SR povolené teda ani s hoci akou priesvitou :D Serpiko díky za želanie :lol: to víš že si dovču užívám a prajem to všetkým dobrým lidičkám :lol:
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

Tak me dnes potesilo toto...uz je v aute a zitra bude fotka...
Obrázek
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

No je to pekné ale prečo si tam nedal 2dinové to to asi bude prekážať na horných gombíkoch :D Jo a ješte jedna vec kedy sa dá pozerať video já už to mám pol roka a ješte som si počas jazdy film nepúšťal :twisted: :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

-peha- píše:No je to pekné ale prečo si tam nedal 2dinové to to asi bude prekážať na horných gombíkoch :D Jo a ješte jedna vec kedy sa dá pozerať video já už to mám pol roka a ješte som si počas jazdy film nepúšťal :twisted: :lol: :lol: :lol:
Tak za jizdy se koukat neda...navic jsem si na tom film jeste ani nepustil...jen co sem to zapojil...temer sam tak mi u kazdeho filmu haze hlasku Warning a Enjoy the music...takze to zitra dam kamosovi co tohle dela at se na to koukne...jinac monitor jde kdykoliv zavrit a k tlacitkum se dostanu... ;) Mam k tomu aj dalku a je to super...skvely prehled ve slozkam s hudbou co mam... ;)
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
Uživatelský avatar
ros
Příspěvky: 292
Registrován: pát kvě 26, 2006 14:08
Bydliště: Havířov

Příspěvek od ros »

Dnes mě potěšila zpráva, že bude v rodině další Daewoo, tentokrátto bude Tacuma. Tak uvidím jak to pofrčí.
Leganza 2,2 LPG automat rok 2000, dříve Espero
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

Tak dodavam fotky jak sem slibil...
Obrázek
Obrázek
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6633
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

mno to je pekne toto, divx v pohode?
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Dobrý ale bacha já som tam mal umiestený mobil a on mi zamrzol pri klíme :lol: :lol: :lol: To nie je sranda to je fakt bol skoro potoahnutý ladom a chvála bohu že rozmrzol a šlape ale už ho tam nedávam :lol:
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

DivX prehrava ale je potreba nejaka registrace toho vyrobku...nebo tak nejak to bylo psano v navodu...prehrat jsem to jeste nezkousel...v DivXu skoro nic nemam no...ale jinac super...dneska jsem musel bezpecnosti kabel ktery mi branil koukat za jizdy napojil na kostru a uz jde se koukat za jizdy...ten navod jsem zapomel nekde v aute...takze zitra dam vedet... ;)
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

-peha- píše:Dobrý ale bacha já som tam mal umiestený mobil a on mi zamrzol pri klíme :lol: :lol: :lol: To nie je sranda to je fakt bol skoro potoahnutý ladom a chvála bohu že rozmrzol a šlape ale už ho tam nedávam :lol:
Tak to jsem v klidu...klima mimo provoz... :lol:
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

No potom nič v zlom ale já by som radej vrazil koruny do klímy ako do toho rádia lebo klíma ide aj za jazdy :lol: :lol: :lol:
Odpovědět

Zpět na „POKEC“