Originál autorádio

Moderátor: Blue Lanos

Google [Bot]
Příspěvky: 71
Registrován: úte led 13, 2009 15:32

Originál autorádio

Příspěvek od Google [Bot] »

Zdravim. Moja lega oplyva iba original kazetovym autoradiom, takze v dohladnej dobe uvazujem o vymene za cd/mp3 radio. Dost sa mi ale paci to original cd/mp3 radio co maju ine modely leganzy.. je mozne to niekde zohnat? //zeby to to nahodou mal niekto na predaj ;) )Co take nieco asi stoji? Neviem si celkom predstavit, ako by to vyzeralo s inym ako original radiom..
Reklama
 

-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Ja mám Panasonic ale takto vyberal som ho podla farby podsvietenia lebo som nechcel meniť zelenú takže teraz to tam ladí nádherne je čierný a má bielo podsvietený displey a zelené ovládače jo a hrá jedna báseň :lol: :lol: :lol: Jinak pôvodne som mal podobný model ale s USB lenže svietil na modro-červeno a to vyzeralo velmi zle tak som ho vymenil :lol:
Google [Bot]
Příspěvky: 71
Registrován: úte led 13, 2009 15:32

Příspěvek od Google [Bot] »

Hm.. nemas niekde fotku? ako to vyzera..
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

No takto dáko :lol: :lol: :lol:

Obrázek
Google [Bot]
Příspěvky: 71
Registrován: úte led 13, 2009 15:32

Příspěvek od Google [Bot] »

Fiha, vdaka za fotku.. Vyzera to fakt dobre.. chvilu som uvazoval aj o velkom lcd paneli, co tiez neni neska az take drahe, ale zrejme by som to nevyuzil. Ale keby som to mal ako Ty, tak by som bol plne spokojny. Skoda ze uz si nepamatam ako to vyzeralo s origos cd radiom.. Kokos, ale fakt to Tvoje dobre vyzera :lol: Som myslel ze to bude ako past na oko.. ale vobec nie. Vdaka.
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Jo jinak kamoš má v Legyne to velkoplošné a je to tiež velmi dobré no keby som to nemal takto a mal korunky navyše asi by som dáke také vetšie dal ale na moje účely je to to dobré až až :lol: :lol: :lol:
Google [Bot]
Příspěvky: 71
Registrován: úte led 13, 2009 15:32

Příspěvek od Google [Bot] »

No napriklad toto vyzera zaujimavo http:// link odstraneny

Ale tak neviem, ci to uz nie je trocha moc.. Asi si podla Tvojho vzoru tam hodim nejake decentne radio a bude to ok ;)
Naposledy upravil(a) Google [Bot] dne úte srp 26, 2008 08:45, celkem upraveno 1 x.
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

No nie je to zlé ale jedná sa vlastne o to či ho využiješ já ani nie takže preto ta volba čo mám a hlavne ony tie velké hrajú všetkýmy farbami no a já fakt preferoval jednoduchosť a ten Panassonic je taký decentný a hrá dobre aj rádio má dobrý signál no a Mp3 to vynahradí keď už takže já som spokojný :lol: :lol: :lol:
Google [Bot]
Příspěvky: 71
Registrován: úte led 13, 2009 15:32

Příspěvek od Google [Bot] »

No ved prave... zatial nevozim rodinu /to az za cca 6 mesiacov :lol: Takze to lcd by bolo viacmenej iba imidzove... a to su potom zbytocne peniaze.. Mozes mi este prosim Ta povedat aky to mas typ toho panasonicu? Lebo celkom pekny dizajn to ma.. ze by som sa po nejakej podobnej rade poobzeral. Akej farby to ma podsvietenie vlastne?
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Je to tohle :lol: :lol: :lol:

http://www.elektro.sk/audio_video//auto ... etail.html

Jo a mám na to napojený aj subwík a šlape to dobre :lol:
Uživatelský avatar
Beda
Příspěvky: 156
Registrován: stř říj 24, 2007 12:27
Bydliště: Liberec

Příspěvek od Beda »

taky tam mám ještě origo a nemůžu se nějak rozhodnout co do toho dát, zvlášť, když začínají rachtat reproduktory, tak to bude chtít vyměnit asi i audio
Leganza 2,0 CDX (1997) černá
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Bedíku klídek to nieje problém na Legyne ide všetko demontovať a montovať ako hračka takže ani výmena repro nie je problém nedávno som to robil teda nie na svojej ale bola to hračka :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Beda
Příspěvky: 156
Registrován: stř říj 24, 2007 12:27
Bydliště: Liberec

Příspěvek od Beda »

PTYGRIK píše:
Beda píše:taky tam mám ještě origo a nemůžu se nějak rozhodnout co do toho dát, zvlášť, když začínají rachtat reproduktory, tak to bude chtít vyměnit asi i audio
Ahoj bedo prosim tebe pokud budes chtít rad ti pomohu z vyberem a z montaží auto hifi mam docela prostornou garaž kde se da pracovat...
je paráda, tak to se určitě domluvíme :lol: :lol:
Leganza 2,0 CDX (1997) černá
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

-peha- píše:Bedíku klídek to nieje problém na Legyne ide všetko demontovať a montovať ako hračka takže ani výmena repro nie je problém nedávno som to robil teda nie na svojej ale bola to hračka :lol: :lol: :lol:
Pehacku tak to mi prozrad jak si menil zadni repro tak jednoduse...me dalo dost zabrat jen sundat to plato zadni...vubec neslo ven...ale nakonec slo...vymenit repro je hracka ale dostat se k tem zadnim je des... ;)
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
Odpovědět

Zpět na „LEGANZA“