Zapis pneu do TP

Diskusní forum Daewoo Nexia clubu.

Moderátoři: Blue Lanos, Admins

REDNEXIA
Příspěvky: 46
Registrován: čtv úno 14, 2008 09:39

Zapis pneu do TP

Příspěvek od REDNEXIA »

Prosim Vas kde mam napisat ked chcem do TP dat zapisat ine pneu hladal som to vsade nik mi nevie poradit
Reklama
 

Uživatelský avatar
Dark69
Příspěvky: 1338
Registrován: pát říj 05, 2007 15:11
Bydliště: v Nexii :)

Re: Zapis pneu do TP

Příspěvek od Dark69 »

REDNEXIA píše:Prosim Vas kde mam napisat ked chcem do TP dat zapisat ine pneu hladal som to vsade nik mi nevie poradit
zabudni na to !! kamarat chcel urobit to iste isiel na dopravne a tam mu povedali ze technicky nemozu menit si tam sami co chcu to udava vyrobca a musi to tak ostat !! lenze zahada bola v tom ze mal to iste presne na chlp auto ako jeho dalsi kamarat a on mal v technicaku 14 palcove kolesa zapisane a on len 13 palcove...ukazoval papiare obidva aj policajtovi a neurobil to ani tak ked mal dokaz ze to oni sku...ly pri prepise...su to policajti ktory urobily chybu a potom to naspät uz sa nikdy neda prepisat ako to ma byt....tak na mazde 626 jazdi na 13 palcovych pampusikoch :lol: .... nemozu to prepisat naspät ako ma byt pretoze oni si tvrdia stale svoje !!!---ked to je tam tak napisane tak to tak ma byt a oni nemozu menit udaje od vyrobcu ....aj ked im ukazes 100 % dokaz...
REDNEXIA
Příspěvky: 46
Registrován: čtv úno 14, 2008 09:39

Re: Zapis pneu do TP

Příspěvek od REDNEXIA »

Dark69 píše:
REDNEXIA píše:Prosim Vas kde mam napisat ked chcem do TP dat zapisat ine pneu hladal som to vsade nik mi nevie poradit
zabudni na to !! kamarat chcel urobit to iste isiel na dopravne a tam mu povedali ze technicky nemozu menit si tam sami co chcu to udava vyrobca a musi to tak ostat !! lenze zahada bola v tom ze mal to iste prsne na chlp auto ako jeho dalsi kamarat a on mal v technicaku 14 palcove kolesa zapisane a on len 13 palcove...ukazoval papiare obidva aj policajtovi a neurobil to ani tak ked mal dokaz ze to oni sku...ly pri prepise...suto cudaci ktory urobily chybyu a potom to naspät uz sa nikdy neda prepisat ako to ma byt....tak na mazde 626 jazdi na 13 palcovych pampusikoch :lol:
ved to ja mam 13" tiez a chcel by som tam aspon sirsie ked nie vacsie bolo mi povedane ze treba zaslat E-MALI vyrobcovy ale ked to je a komu mi nik nevedel povedat a preto po tom patram lebo tie 13 to je ak na bicykli
Uživatelský avatar
Dark69
Příspěvky: 1338
Registrován: pát říj 05, 2007 15:11
Bydliště: v Nexii :)

Re: Zapis pneu do TP

Příspěvek od Dark69 »

REDNEXIA píše:
Dark69 píše:
REDNEXIA píše:Prosim Vas kde mam napisat ked chcem do TP dat zapisat ine pneu hladal som to vsade nik mi nevie poradit
zabudni na to !! kamarat chcel urobit to iste isiel na dopravne a tam mu povedali ze technicky nemozu menit si tam sami co chcu to udava vyrobca a musi to tak ostat !! lenze zahada bola v tom ze mal to iste prsne na chlp auto ako jeho dalsi kamarat a on mal v technicaku 14 palcove kolesa zapisane a on len 13 palcove...ukazoval papiare obidva aj policajtovi a neurobil to ani tak ked mal dokaz ze to oni sku...ly pri prepise...suto cudaci ktory urobily chybyu a potom to naspät uz sa nikdy neda prepisat ako to ma byt....tak na mazde 626 jazdi na 13 palcovych pampusikoch :lol:
ved to ja mam 13" tiez a chcel by som tam aspon sirsie ked nie vacsie bolo mi povedane ze treba zaslat E-MALI vyrobcovy ale ked to je a komu mi nik nevedel povedat a preto po tom patram lebo tie 13 to je ak na bicykli
ako vravim bohuzial zabudni na to ...je to tazke a komplikovane a dost to aj stoji !
Telekom [Bot]
Příspěvky: 347
Registrován: úte led 13, 2009 15:32

Příspěvek od Telekom [Bot] »

Soutěžní otázka pro hloubavé:
Jaký rozdíl je mezi tlačítky "Quote" a "Post Reply" :roll: ?
Uživatelský avatar
Dark69
Příspěvky: 1338
Registrován: pát říj 05, 2007 15:11
Bydliště: v Nexii :)

Příspěvek od Dark69 »

Reinkarnace Docenta píše:Soutěžní otázka pro hloubavé:
Jaký rozdíl je mezi tlačítky "Quote" a "Post Reply" :roll: ?
s tlacikom Quote spojis text moj aj tvoj ako som to teraz ja urobil to je sprava pre teba :) a s tlacitkom post reply napises tvoju spravu zvlast pre vsetkych
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

Já myslím, že je to snad tak, že musíš přijet za výrobce, nebo dealerem pneumatik (nebo i disků), on musí vydat certifikát a s tím si zajedeš na policajty. Alespoň takhle to bylo asi před 2 lety, když jsem pátral po tom, jak dostat naše 16ky do techničáku.
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Telekom [Bot]
Příspěvky: 347
Registrován: úte led 13, 2009 15:32

Příspěvek od Telekom [Bot] »

To Dark69: Tak to jo. Ale jestli je to zpráva jenom pro toho, komu odpovídáš, tak bych spíš doporučoval SZ, aby ostatní nemuseli číst ty zhůvěřilosti, kde je 3x za sebou Quote... BTW na jiných fórech to moderátoři mažou a upozorňují na to...
Uživatelský avatar
Dark69
Příspěvky: 1338
Registrován: pát říj 05, 2007 15:11
Bydliště: v Nexii :)

Příspěvek od Dark69 »

Reinkarnace Docenta píše:To Dark69: Tak to jo. Ale jestli je to zpráva jenom pro toho, komu odpovídáš, tak bych spíš doporučoval SZ, aby ostatní nemuseli číst ty zhůvěřilosti, kde je 3x za sebou Quote... BTW na jiných fórech to moderátoři mažou a upozorňují na to...
jasne mas pravdu vsetko som pisal na rychlo neuvedomil som si to :? ;) ale to QUOTE neznamena len to ze to pisem iba tomu pri ktorom to zapnem ale lepsie povedane sluzi to na lepsi prehlad ku ktoremu prispevku ja odpovedam reagujem..takze je to OK a aj ostatny nech vedia ze to nieje jednoduche pripisat do TP ine rozmery pneumatik. Maj sa
Uživatelský avatar
Petr S.
Příspěvky: 3871
Registrován: stř zář 20, 2006 21:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr S. »

Musíš za oficiálním importérem a ten ti dá souhlas,že to tam může být,jinak nemáš šanci. V Německu tohle všechno dělají stanice TUV,bohužel naše STK tě pošle do kvítí. :(
Hyundai Tuscon 1.6 TGDi alias tučnák
BMW F 800 GS
Ford Transit Connect T200 SportVan 1.8TDCi
ex Daewoo Leganza 2.0 16V CDX
http://www.czdrafel.cz/
http://planickasystem.webnode.cz
www.autobardo.cz
mafo22
Příspěvky: 13
Registrován: úte led 13, 2009 23:55

Příspěvek od mafo22 »

Na Slovensku sa dovozom diskov s certifikaciou zaobera firma ETOP Wheels ( www.etopwheels.sk ). Na ich stranke sa daju najst partneri, ktory predavaju tieto disky, staci zadat mesto. S tymto certifikatom staci ist na dopravne a za poplatok cca 150SK spravia doplnenie alternativnych rozmerov do TP.
Uživatelský avatar
]Rebro[
Příspěvky: 2350
Registrován: pát srp 06, 2004 10:39
Bydliště: Vsade dobre, doma najlepsejsie

Příspěvek od ]Rebro[ »

Stryker píše:Na Slovensku sa dovozom diskov s certifikaciou zaobera firma ETOP Wheels ( www.etopwheels.sk ). Na ich stranke sa daju najst partneri, ktory predavaju tieto disky, staci zadat mesto. S tymto certifikatom staci ist na dopravne a za poplatok cca 150SK spravia doplnenie alternativnych rozmerov do TP.

Hm... nejak to divne hladam... ale certifikat na Nechsiji som tam nevidel. Ani vyrobcu mojich diskov. Oni teda ako funguju? Dodaju ti certifikat na disky ktore nemaju v ponuke?
Je: Volvo V50
Bola: Nexia GL
Spotreba - 2 motory
POWERED by JRD McLAREN
Rastos
Příspěvky: 449
Registrován: pát dub 07, 2006 15:27
Bydliště: Sk

Příspěvek od Rastos »

Ked som prihlasoval toto moje Rio (dovoz), vydali mi TP iba s jednym rozmerom pneu. Tak som zavolal importerovi Kia na Slovensku, napisal e-mailovu ziadost a do tyzdna mi ZADARMO poslali potvrdenie o vsetkych schvalenych rozmeroch. Na zaklade toho mi odbor dopravy vydal novy TP (100 Sk kolok) so vsetkymi uvedenymi rozmermi (nasledne aj policajti).
Takze da sa to, akurat ze sa importeri mozu lisit v tom, ze si za potvrdenie nieco nechaju zaplatit.
ex: Matiz, Kalos, Lacetti
Odpovědět

Zpět na „NEXIA“