Návrat z Plumlova.

Vše o daewoo srazech, tuning akcích, výstavách atd.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee, Scorpion.11, Poky Ul

Odpovědět
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Příspěvek od Hanzy »

Ivoš píše:Ještě jsem chtěl veřejně poděkovat za nápad s ohněm, který vymyslel PTYGRIK s jeho bráchou. Byl výbornej a za chladné noci bodnul ;)
Jo bylo hezke ze se toho ujali a za to jim dik ale Ivoso proto jsme to tam stehovali a bavili se rano ze udelame vecer ohen ale jinak v poho... :D
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Reklama
 

Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: hmmm, Bystricka

Příspěvek od Hanzy »

Bohdulina píše:to by nemelo chybu. kousek i ze Slovenska... myslim, ze by se to dobre ujalo :-)
Jj jen najit nejaky vhodny termin je toho nejak hodne ale meli by jsme neco spachat... :D
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
BAesperko
Příspěvky: 187
Registrován: čtv led 15, 2009 21:00

Honzu mi nepřipomínej díky...bych ho zabyla nejraději..

Příspěvek od BAesperko »

Ivoš píše:
Hanzy píše:Jeste jsem nevidel Zoviho jak dorazil s audinou nebot mu tam podivne sramotilo jestli dojel v pohode a taky Honzu Benese jak dorazil?
Honza mi volal v neděli večer...z hospody :lol: :lol: :lol: Takže je evidentně ok :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
SkylineGTR
Příspěvky: 1463
Registrován: čtv úno 05, 2004 09:50
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SkylineGTR »

Jen si tak říkám, kde jsou všechny Ty Choevrolety Spark, Aveo, Lacetti, Epica a Captiva. Ani jeden se na sraze neobjevil. S takovou to za chvíli bude veterán sraz. :lol: :lol:
Asi už to nejsou "srdcaři" jako my. ;)
Daewoo Lanos 1,6 16v - Remus + Denso + KD + OMP + KYB + H&R + O.Z ;o)

http://s10.gladiatus.cz/game/c.php?uid=111067
Uživatelský avatar
Honza Beneš
Příspěvky: 370
Registrován: sob bře 03, 2007 01:44
Bydliště: Uhelná Příbram

Re: Honzu mi nepřipomínej díky...bych ho zabyla nejraději..

Příspěvek od Honza Beneš »

Děkuji všem za super sraz a speciálně za toleranci mojí ožralé postavy. Veřejně se omlouvám Sandruš za moje megadebilní chování vůči ní. Sandro, promiň prosím, nemůžeš-li prominout, tak aspoň zapomeň. Píšu až teď, protože jsem se dřív nedostal za fórum.
Espero 1.8 (+LPG)
ex Espero 2.0 (+LPG)
Uživatelský avatar
Slam
Příspěvky: 2757
Registrován: čtv úno 23, 2006 13:07
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Slam »

SkylineGTR píše:Jen si tak říkám, kde jsou všechny Ty Choevrolety Spark, Aveo, Lacetti, Epica a Captiva. Ani jeden se na sraze neobjevil. S takovou to za chvíli bude veterán sraz. :lol: :lol:
Asi už to nejsou "srdcaři" jako my. ;)
No, trosicku jim preci jen krivdis, nebot letos tam byl 1 cerveny exemplar Chevroletu Aveo ze Slovenska, 1 cerveny exemplar Daewoo Kalose z Ceska a dokonce tam prece byl i letosni model Avea ve zlute, Tys ho snad prehlidnul? :lol: ;) Ale jinak mas pravdu, to same jsem si rikal uz loni, kde byla jeste aspon navic jedna Evanda. Koukal jsem treba na YouTube na sraz nejakeho spanelskeho Daewoo/Chevrolet klubu a tam to bylo naopak, tam byla nejstarsim modelem Evanda. 8) Ale s tema veteranama to taky neni tak horke, protoze majitele nejstarsich Daewoo modelu (Racer a Tico) rovnez zustali doma za peci... :?
Daewoo Leganza 2.0 CDX (12/2002) • černá metalíza • 16V 93kW (T20SED)
Renault Clio III Grandtour 1.2 (07/2010) • červená • 16V 55kW (D4FD7)
Uživatelský avatar
mars2
Příspěvky: 60
Registrován: ned říj 08, 2006 11:05
Bydliště: Val.Meziřiči

Příspěvek od mars2 »

Ivoš píše:Market, to se ani neptej :twisted: :twisted: :twisted: Jinak vás oba moc zdraví mamka...a Ivetku taky ;) :lol: Je to ďáblice :lol:
Ahoj a já bych to docela ráda věděla no nic příště budeme muset zůstat až do rána a ne tak blbě v noci odjíždět.
Jinak taky mamku oba moc pozdravujem i s tatkou, jsou to skvělí lidičky na pokec. :lol: ;)
Marek a Marketa, Daweoo Leganza 2.0 CDX, stříbrná metalíza,r.v.1998 již ji ma švagr,a ted vlastnime škoda fabia 1.4
Uživatelský avatar
Iveta
Příspěvky: 518
Registrován: pon kvě 15, 2006 22:29
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek od Iveta »

Ne, ne, já jsem normálně mooooc hodná holka. :D Jenom nesmím bumbat. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Klidne bumbej aj tak zostaneš hodná :lol: :lol: :lol:
Topol
Příspěvky: 1842
Registrován: pát led 07, 2005 21:44
Bydliště: Nový Bor

Příspěvek od Topol »

SkylineGTR píše:Jen si tak říkám, kde jsou všechny Ty Choevrolety Spark, Aveo, Lacetti, Epica a Captiva. Ani jeden se na sraze neobjevil. S takovou to za chvíli bude veterán sraz. :lol: :lol:
Asi už to nejsou "srdcaři" jako my. ;)
Pěkný den :D
Ono máš https://www.chevroletclub.cz a nemáš tam CHevrolet.Takže to nemusí všichni vědět a někteří se třeba už ani k Daewoo nehlásí :? Holt jsou CHevroleti :lol: Holt jim třeba nevisí na zdi lýkový topánky a zapomínají z čeho vyšli :( /vypujčil jsem si přirovnání Přemysla oráče ;) /
Ať nám jezdí a nezlobí :P
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Příspěvek od Hanzy »

Porad i od novych Chevroletu je na stitku napsano GM Daewoo ve Slamovych fotkach to je i mi to hrde na srazu ukazoval... :D
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Uživatelský avatar
SkylineGTR
Příspěvky: 1463
Registrován: čtv úno 05, 2004 09:50
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SkylineGTR »

to Slam: Já vím, že tam byli Kalosy a ta žlutá předváděčka, ale na forum tu přece chodí lidé s novšími modely, tak by mě zajímalo, proč žádný nedojel. Že by slabá osvěta?

Myslím, že bychom před dalším srazem měli trochu ošéfovat autosalény a servisy Daewoo+Chevrolet. Udělat nějaký poutač/plakát na A4 a to by bylo, kdyby na příští sraz nedojelo více autíček. 8)
Daewoo Lanos 1,6 16v - Remus + Denso + KD + OMP + KYB + H&R + O.Z ;o)

http://s10.gladiatus.cz/game/c.php?uid=111067
Uživatelský avatar
Slam
Příspěvky: 2757
Registrován: čtv úno 23, 2006 13:07
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Slam »

SkylineGTR píše:na forum tu přece chodí lidé s novšími modely, tak by mě zajímalo, proč žádný nedojel.
Asi hold pro ne nejsme dost dobry, my majitele "veteranu", jaks psal a jak uz tu padlo... -P
Daewoo Leganza 2.0 CDX (12/2002) • černá metalíza • 16V 93kW (T20SED)
Renault Clio III Grandtour 1.2 (07/2010) • červená • 16V 55kW (D4FD7)
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

SkylineGTR píše:Myslím, že bychom před dalším srazem měli trochu ošéfovat autosalény a servisy Daewoo+Chevrolet. Udělat nějaký poutač/plakát na A4 a to by bylo, kdyby na příští sraz nedojelo více autíček. 8)
Nojo, ale tím pádem by bylo zapotřebí přizpůsobit ten sraz počtu lidí...kdyby se na to chytlo nějakých třeba 20 nebo 30 aut, tak je to sraz min. pro 100 lidí...takže by to bylo od pátka do neděle včetně. To už pak pomalu zavání najmutím organizační firmy....Je potřeba to zvážit...
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
SkylineGTR
Příspěvky: 1463
Registrován: čtv úno 05, 2004 09:50
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SkylineGTR »

To máš pravdu. Žádnou megaakci taky nechceme. Mě to množství, tak jak bylo, vyhovuje, jen bych rád viděl i novší modely. :oops:
Daewoo Lanos 1,6 16v - Remus + Denso + KD + OMP + KYB + H&R + O.Z ;o)

http://s10.gladiatus.cz/game/c.php?uid=111067
Odpovědět

Zpět na „Srazy“