Kupa Leganzy

Moderátor: Blue Lanos

Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

Hergot, tady je černejch až hanba :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Reklama
 

Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

Ivoš píše:Hergot, tady je černejch až hanba :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Coz je ale velice prospesne pro akademii... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
Google [Bot]
Příspěvky: 71
Registrován: úte led 13, 2009 15:32

Příspěvek od Google [Bot] »

No, takze na Legu sa uz pozeram z okna :) -i Pani, to bola cesta domov z bazaru... Pri 100vke je pocut aj vinnu musku preletiet po aute, jak je tam ticho :D Obyvacka fakt.. Trocha ma zneistil palivomer - raz ukazoval nulu a raz pol nadrze, tak som si chvilami myslel, ze mi to zerie 20L/100km :shock: ale to sa spravi :) Zajtra idem na diagnostiku na pocitac a uvidime co bude treba porobit :) Potom sa ozvem :)

Jaj a vlastne cestou jak sme stali na benzinke som urobil jednu foto.. ako porovnanie s peugeotom 607, ktory som si davnejsie planoval kupit.. ale nejako nevydalo ;)

http://img399.imageshack.us/my.php?imag ... 593xd7.jpg
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Gratulujem je pekná tak nech Ti slúží k plnej spokojenosti :lol:
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

Máš moc pěkný červenooranžový auto :lol: :lol: :lol: :lol: Gratuluju :lol: :lol: :lol: :lol:
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
Slam
Příspěvky: 2757
Registrován: čtv úno 23, 2006 13:07
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Slam »

spire011 píše:uvidime co bude treba porobit :)
Chybi Ti na kolech stredove poklice... Sorry, musel jsem si rypnout, ale tak "zly" jako Ivos snad nejsem! ;)
Daewoo Leganza 2.0 CDX (12/2002) • černá metalíza • 16V 93kW (T20SED)
Renault Clio III Grandtour 1.2 (07/2010) • červená • 16V 55kW (D4FD7)
Google [Bot]
Příspěvky: 71
Registrován: úte led 13, 2009 15:32

Příspěvek od Google [Bot] »

Puklice, puklice... co by si chcel za 70 tisic? Aby to aj rozpravalo? :D :D
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Příspěvek od Hanzy »

Pekne to mas doraz na sraz a Slamika si nevsimej on bere vse i co soudruzi v korei spackali jako svate dokonale a nedotknutelne sice sedadla a volant ma zaplachtovano nebot az auto doslouzi ma v planu mit ze sedacek sedacku v obyvaku a volant na pc hry... :lol: :lol: :lol: :lol:
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

spire011 píše:No, takze na Legu sa uz pozeram z okna :) -i Pani, to bola cesta domov z bazaru... Pri 100vke je pocut aj vinnu musku preletiet po aute, jak je tam ticho :D Obyvacka fakt.. Trocha ma zneistil palivomer - raz ukazoval nulu a raz pol nadrze, tak som si chvilami myslel, ze mi to zerie 20L/100km :shock: ale to sa spravi :) Zajtra idem na diagnostiku na pocitac a uvidime co bude treba porobit :) Potom sa ozvem :)

Jaj a vlastne cestou jak sme stali na benzinke som urobil jednu foto.. ako porovnanie s peugeotom 607, ktory som si davnejsie planoval kupit.. ale nejako nevydalo ;)

http://img399.imageshack.us/my.php?imag ... 593xd7.jpg
Jooooo palivomer...hele to je myslim uplne normalni...jak kdyz vemu prudkou zatacku vlevo tak mam prazdnou nadrz a hned jak vemu vpravo tak mam plnou... :lol: :lol: :lol: Vypada takhle z dalky hezky... ;)
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
Uživatelský avatar
Slam
Příspěvky: 2757
Registrován: čtv úno 23, 2006 13:07
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Slam »

Goose píše:Jooooo palivomer...hele to je myslim uplne normalni...jak kdyz vemu prudkou zatacku vlevo tak mam prazdnou nadrz a hned jak vemu vpravo tak mam plnou... :lol: :lol: :lol:
Nerekl bych, ze je normalni, ze mas tu rucicku urvanou a lita Ti jen podle gravitace. ;) :lol: Ja teda, kdyz do prazdne nadrze naleju po okraj, tak mi trva nekolik minut jizdy, nez rucicka vyleze a v zatackach (ani jinde) se mi nekyve! 8)
Daewoo Leganza 2.0 CDX (12/2002) • černá metalíza • 16V 93kW (T20SED)
Renault Clio III Grandtour 1.2 (07/2010) • červená • 16V 55kW (D4FD7)
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Příspěvek od Hanzy »

Jj me se taky ani nehne a po natankovani to same pomalu leze nahoru... ;)
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

Tak to i u Kombika když vezmu po okraj, tak vyleze pomalu, ale nikdy ne až úplně doprava...výdycky zůstane tak 3 mm před čárkou F.... :(
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
Beda
Příspěvky: 156
Registrován: stř říj 24, 2007 12:27
Bydliště: Liberec

Příspěvek od Beda »

To já zase když vyjedu prudký kopec naplno, tak to vyúpadá jako by mě ten benzin někde utíkal, protože čtvrtka nádrže v tahu a nadobro :D :D :D
Leganza 2,0 CDX (1997) černá
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

Slam píše:
Goose píše:Jooooo palivomer...hele to je myslim uplne normalni...jak kdyz vemu prudkou zatacku vlevo tak mam prazdnou nadrz a hned jak vemu vpravo tak mam plnou... :lol: :lol: :lol:
Nerekl bych, ze je normalni, ze mas tu rucicku urvanou a lita Ti jen podle gravitace. ;) :lol: Ja teda, kdyz do prazdne nadrze naleju po okraj, tak mi trva nekolik minut jizdy, nez rucicka vyleze a v zatackach (ani jinde) se mi nekyve! 8)
Kdyz vemu benzin tak taky leze hrozne pomalu...ale kdyz vemu dlouhou nejakou zatacku nebo z kopce a do kopce tak se pohybuje...ne videtelne,ze by tam litala jak nudle ale pomalu se presune a pak se zase presune pomalu zpet... ;)
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
Uživatelský avatar
Slam
Příspěvky: 2757
Registrován: čtv úno 23, 2006 13:07
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Slam »

Goose píše:
Slam píše:
Goose píše:Jooooo palivomer...hele to je myslim uplne normalni...jak kdyz vemu prudkou zatacku vlevo tak mam prazdnou nadrz a hned jak vemu vpravo tak mam plnou... :lol: :lol: :lol:
Nerekl bych, ze je normalni, ze mas tu rucicku urvanou a lita Ti jen podle gravitace. ;) :lol: Ja teda, kdyz do prazdne nadrze naleju po okraj, tak mi trva nekolik minut jizdy, nez rucicka vyleze a v zatackach (ani jinde) se mi nekyve! 8)
Kdyz vemu benzin tak taky leze hrozne pomalu...ale kdyz vemu dlouhou nejakou zatacku nebo z kopce a do kopce tak se pohybuje...ne videtelne,ze by tam litala jak nudle ale pomalu se presune a pak se zase presune pomalu zpet... ;)
No ale puvodne jsi to popisoval uuuplne jinak. ;)
Daewoo Leganza 2.0 CDX (12/2002) • černá metalíza • 16V 93kW (T20SED)
Renault Clio III Grandtour 1.2 (07/2010) • červená • 16V 55kW (D4FD7)
Odpovědět

Zpět na „LEGANZA“