barva osvětlení

Diskusní forum Daewoo Nexia clubu.

Moderátoři: Blue Lanos, Admins

Uživatelský avatar
Pajin
Příspěvky: 1590
Registrován: pon čer 11, 2007 18:38
Bydliště: opava
Kontaktovat uživatele:

barva osvětlení

Příspěvek od Pajin »

Ahoj omlouvam se jestli ste to tu uz resily ja nic nenasel

Mam takovy hloupy ale promne dulezity dotaz ohledne barvy osvetleni auta!!!

prosim vas kluci zlati jaka barva osvetleni se hodi pro cervenou nexii jde o osvetleni spz,pozdeji podvozku a interieru dekuji budu si delat sam pomoci led neon mam udelane co sem mel na ticu modre ale na nexii semi tahle barva nejak nehodi


tak prosim poradte jakou barvu zvolit

a taky najakou barvu natrit buben a predni brzdu kdyz budu mit ty alu tak at to pekne vypada dekuji jen barvu nic vic nepotrebuji moc vam vsem dekuji
Tico,Nexia,Kalos
Chevrolet Cruze 2.0 VCDi 110 kW/150HP-134,5kW/183,5HP,K&N Filter,Chip
chevrolet-cruze.wz.cz Webovka věnovaná mému vozu ve výstavbě!
Prodám: A.E. svět. Kalos 400Kč
lam. zad. nárazník Cruze s difusorem 1000Kč
KN vložku vzduchového filtru vč čistíci sady. dle dohody ;)
Reklama
 

Uživatelský avatar
]Rebro[
Příspěvky: 2350
Registrován: pát srp 06, 2004 10:39
Bydliště: Vsade dobre, doma najlepsejsie

Příspěvek od ]Rebro[ »

Hm.. farba.. to je vec nazoru. Ja osobne mam na cervenej nexii cervene diody. Este by sa dali pouzit jasne biele. Osobne do inych farieb by so nesiel. ;)
Je: Volvo V50
Bola: Nexia GL
Spotreba - 2 motory
POWERED by JRD McLAREN
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

No hele barva osvetleni spz asi takova ktera nebude drazdit policajty... ;)

A na ty bubny a brzdice urcite nejakou odolnou vysokym teplotam a cervena by se tam myslim hodila...ja to planuji take... ;)
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
Uživatelský avatar
Kessler
Příspěvky: 1676
Registrován: úte lis 08, 2005 10:43
Bydliště: Brno-střed Československo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kessler »

Dal bych čistě bílé podvětlení...

...a ty bubny a třmeny bych natřel černě ať nejsou vidět...není nic trapnějšího než červeně natřený buben, jak to má plno lidí v oblibě...
'89 Daewoo Racer 1.5 -> '98 Škoda Felicia 1.3 -> '77 Mercedes-Benz W123 240D - Das Auto
Uživatelský avatar
Pajin
Příspěvky: 1590
Registrován: pon čer 11, 2007 18:38
Bydliště: opava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pajin »

no tak vam vsem dekuji za rady ciste bila tam je vcil na spz zmenim to na cervenou a na vipinac kdyz uvidim cajty cvaknu tam zas origo a jinak ja mam taky rad natrenej buben kontrastne proc by nemohl jit videt mi to nijak nevadi ze je vzadu bube natrenej tak dekuji vsem podsviceni dam cervene brzdic a buben natru taky na cerveno vysoko odolnou teplne barvou primo nabrzdy natru to steteckem ne sprejem ten dlouho nevydrzi natom kaomosovi to slezlo po mesici
Tico,Nexia,Kalos
Chevrolet Cruze 2.0 VCDi 110 kW/150HP-134,5kW/183,5HP,K&N Filter,Chip
chevrolet-cruze.wz.cz Webovka věnovaná mému vozu ve výstavbě!
Prodám: A.E. svět. Kalos 400Kč
lam. zad. nárazník Cruze s difusorem 1000Kč
KN vložku vzduchového filtru vč čistíci sady. dle dohody ;)
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

Kessler píše:Dal bych čistě bílé podvětlení...

...a ty bubny a třmeny bych natřel černě ať nejsou vidět...není nic trapnějšího než červeně natřený buben, jak to má plno lidí v oblibě...
Ja taktez tvuj prispevek nechapu...nebo spis nechapu to trapne na nalakovanem bubnu...jako to se ma nekdo stydet za to,ze ma bubny a neudelat si to kvuli tomu jak chce???Sakra tak kdyz chci mit na cerveno tak si to udelam...at uz tam mam bubny nebo trmeny...je to uplne jedno...ja tohle obdivuju a moc se mi to libi...bude to ladit s autem...nerekl bych kdyby ty bubny nekdo udelal modry na cervenym aute... ;)
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
Uživatelský avatar
Pajin
Příspěvky: 1590
Registrován: pon čer 11, 2007 18:38
Bydliště: opava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pajin »

to: gose

dekuji ti za podporu a pro to sem se taky ptal jaka barva ktemu ladi aby mi nekdo potom nerikal si cvok dat modej neon na cervene auto tak ted uz vim ze se za cervenej nemusim stidet vedel jsem to i predtima le chtel sem sliste vuce bar.varianta le na cervene auto vic neni nevadi zitra jdu do tipy pro cervene diody a cervenou barvu

jeste jednom diky
Tico,Nexia,Kalos
Chevrolet Cruze 2.0 VCDi 110 kW/150HP-134,5kW/183,5HP,K&N Filter,Chip
chevrolet-cruze.wz.cz Webovka věnovaná mému vozu ve výstavbě!
Prodám: A.E. svět. Kalos 400Kč
lam. zad. nárazník Cruze s difusorem 1000Kč
KN vložku vzduchového filtru vč čistíci sady. dle dohody ;)
Uživatelský avatar
Kessler
Příspěvky: 1676
Registrován: úte lis 08, 2005 10:43
Bydliště: Brno-střed Československo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kessler »

Nemusí se nikdo stydět... :D
...natřete si to třeba na růžovo se zelenejma hvězdama, mně je to buřt...já jen že zvýrazňovat obyčejné bubny červenou barvou mi přijde poněkud komické...něco jako když si někdo zvýrazní bílou barvou nápis "matador" na pneumatikách...prostě není důvod se za to stydět, ale dělat z toho přednost to teda nevim nevim :roll: ...kdyby byly vzadu kotouče, tak je to něco jinýho... ;)
'89 Daewoo Racer 1.5 -> '98 Škoda Felicia 1.3 -> '77 Mercedes-Benz W123 240D - Das Auto
Uživatelský avatar
Pajin
Příspěvky: 1590
Registrován: pon čer 11, 2007 18:38
Bydliště: opava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pajin »

no vidiz aja si budu bilym fixem na pneu zviraznovaz continental a 185/55 r14

p.s nebo rozmer radsi ne??
Tico,Nexia,Kalos
Chevrolet Cruze 2.0 VCDi 110 kW/150HP-134,5kW/183,5HP,K&N Filter,Chip
chevrolet-cruze.wz.cz Webovka věnovaná mému vozu ve výstavbě!
Prodám: A.E. svět. Kalos 400Kč
lam. zad. nárazník Cruze s difusorem 1000Kč
KN vložku vzduchového filtru vč čistíci sady. dle dohody ;)
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

Kessler píše:Nemusí se nikdo stydět... :D
...natřete si to třeba na růžovo se zelenejma hvězdama, mně je to buřt...já jen že zvýrazňovat obyčejné bubny červenou barvou mi přijde poněkud komické...něco jako když si někdo zvýrazní bílou barvou nápis "matador" na pneumatikách...prostě není důvod se za to stydět, ale dělat z toho přednost to teda nevim nevim :roll: ...kdyby byly vzadu kotouče, tak je to něco jinýho... ;)
Ja si klidne ty Matadorky zvyraznim...naopak by se mi to moc libilo...nekdo si nalepi treba na bilou feldu Zedko a zvyrazni kola sedo-cernyma poklicema... ;)
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

paja truhlik píše:to: gose

dekuji ti za podporu a pro to sem se taky ptal jaka barva ktemu ladi aby mi nekdo potom nerikal si cvok dat modej neon na cervene auto tak ted uz vim ze se za cervenej nemusim stidet vedel jsem to i predtima le chtel sem sliste vuce bar.varianta le na cervene auto vic neni nevadi zitra jdu do tipy pro cervene diody a cervenou barvu

jeste jednom diky
Pajiku pokud zitra uspejes s tou barvou na brzdy tak mi prosim te vyfot tu plechovku at vim treba po cem jit...asi zajedu do OBI a tam budu hledat...ale planuju to na nekdy pristi tyden nebo mozna vikend... ;)
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
Uživatelský avatar
Pajin
Příspěvky: 1590
Registrován: pon čer 11, 2007 18:38
Bydliště: opava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pajin »

Goose píše:
Kessler píše:Nemusí se nikdo stydět... :D
...natřete si to třeba na růžovo se zelenejma hvězdama, mně je to buřt...já jen že zvýrazňovat obyčejné bubny červenou barvou mi přijde poněkud komické...něco jako když si někdo zvýrazní bílou barvou nápis "matador" na pneumatikách...prostě není důvod se za to stydět, ale dělat z toho přednost to teda nevim nevim :roll: ...kdyby byly vzadu kotouče, tak je to něco jinýho... ;)
Ja si klidne ty Matadorky zvyraznim...naopak by se mi to moc libilo...nekdo si nalepi treba na bilou feldu Zedko a zvyrazni kola sedo-cernyma poklicema... ;)
jj moje rec ja si to taky zviraznim eto moc hezky vypada to hned ziveji to auticko :lol: 8)
Tico,Nexia,Kalos
Chevrolet Cruze 2.0 VCDi 110 kW/150HP-134,5kW/183,5HP,K&N Filter,Chip
chevrolet-cruze.wz.cz Webovka věnovaná mému vozu ve výstavbě!
Prodám: A.E. svět. Kalos 400Kč
lam. zad. nárazník Cruze s difusorem 1000Kč
KN vložku vzduchového filtru vč čistíci sady. dle dohody ;)
ferino28
Příspěvky: 811
Registrován: čtv čer 21, 2007 22:23
Bydliště: Cadca

Příspěvek od ferino28 »

A ja mam bubny prirodne skorodovanej farby a pod plechacami je to jedno a nebudem menit :lol:
Uživatelský avatar
Pajin
Příspěvky: 1590
Registrován: pon čer 11, 2007 18:38
Bydliště: opava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pajin »

ferino28 píše:A ja mam bubny prirodne skorodovanej farby a pod plechacami je to jedno a nebudem menit :lol:
j presne pod plechacama mije to fuk tosem jenom trosek obrusil a striknul na cerno a le pod alu to musi vypadat jinak
Tico,Nexia,Kalos
Chevrolet Cruze 2.0 VCDi 110 kW/150HP-134,5kW/183,5HP,K&N Filter,Chip
chevrolet-cruze.wz.cz Webovka věnovaná mému vozu ve výstavbě!
Prodám: A.E. svět. Kalos 400Kč
lam. zad. nárazník Cruze s difusorem 1000Kč
KN vložku vzduchového filtru vč čistíci sady. dle dohody ;)
Uživatelský avatar
Kessler
Příspěvky: 1676
Registrován: úte lis 08, 2005 10:43
Bydliště: Brno-střed Československo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kessler »

Goose píše:Ja si klidne ty Matadorky zvyraznim...naopak by se mi to moc libilo...nekdo si nalepi treba na bilou feldu Zedko a zvyrazni kola sedo-cernyma poklicema... ;)
Nemám šedočerný poklice... :D

(a Matadorek jsem se rád zbavil :lol: )

...každopádně jak jsem říkal - ať si to každej namaluje jak je mu libo...jen mám na to prostě jiný názor... ;)
'89 Daewoo Racer 1.5 -> '98 Škoda Felicia 1.3 -> '77 Mercedes-Benz W123 240D - Das Auto
Odpovědět

Zpět na „NEXIA“