chip tuning

Diskusní forum Daewoo Lanos Clubu.

Moderátor: Blue Lanos

Uživatelský avatar
lubopower
Příspěvky: 62
Registrován: čtv led 24, 2008 22:51
Bydliště: Zvolen

chip tuning

Příspěvek od lubopower »

Chcel by som si dat načipovať môjho Lanosa, mate niekto skúsenosti s najakou firmou a hlavne vlastnosti po načipovaní by ma zaujímali...
Reklama
 

-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Uživatelský avatar
lubopower
Příspěvky: 62
Registrován: čtv led 24, 2008 22:51
Bydliště: Zvolen

Příspěvek od lubopower »

díky za odpoveď,ale niečo na Slovensku????
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Maxpower má mám dojem sídlo aj na Slovensku tak sa tam skús opítať ,jo a tady to robí jedna firma z BA ale kontakt neviem ten si musíš najít :lol:
Obrázek
Uživatelský avatar
lubopower
Příspěvky: 62
Registrován: čtv led 24, 2008 22:51
Bydliště: Zvolen

Příspěvek od lubopower »

ešte niekto kto má skusenosti alebo má chip???? Obrázek
Uživatelský avatar
Viktor
Příspěvky: 459
Registrován: pát čer 16, 2006 22:35
Bydliště: Bratislava - Dúbravka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Viktor »

ak ti mozem poradit, tak sa max poweru vyhni, ja som uz sice lanosa predal, ale v novom klube do ktoreho teraz patrim ma tato firma velmi zlu povest (vsetko z osobnych skusenosti). Dobru povest ma napr. mmracing, bitpower.
(predane) Lanos SE 1.5MPI 8V 63kW/86HP sedan
(teraz) Ford Focus 16V 74kW/100HP hatchback
Uživatelský avatar
stepanek
Příspěvky: 56
Registrován: pon zář 11, 2006 21:20

Příspěvek od stepanek »

Zeútam se na 2 otazky ale asi na ne znam odpoved sam.
1. O kolik se zvedne spotreba po chip tuningu
2. Jak moc se snizi zivotnost motoru, je to podle ujetych km nebo nabehaneho casu?
-peha- píše:Maxpower má mám dojem sídlo aj na Slovensku tak sa tam skús opítať ,jo a tady to robí jedna firma z BA ale kontakt neviem ten si musíš najít :lol:
Obrázek
pekrtek
Příspěvky: 741
Registrován: úte bře 02, 2004 18:34

Příspěvek od pekrtek »

Zkusím dát něco ze svých zkušeností:
Lanose jsem měl načipovaného od "proklínané" firmy abc tuning. Zda s tím neco dělali či ne je otázkou. Každopádně auto táhlo lépe v nižších otáčkách, lépe reagovalo na plynový pedál a nádherně šel točit. Spotřeba: ani se nehla směrem dolů, resp., protože jsem Lanose více vytáčel, zvedla se asi o 0,3 l./100 km. Jednání s abc tuning bylo zdaleko serioznější než s jednou z firem, která je zmiňována výše. Budeš se muset rozhodnout sám. 50% lidí ti řekne, ať do toho jdeš a stejné množství, ať se na to vykašleš. Pozn. Lanos byl už vybaven ř.j. Delco, která je v motorovém prostoru.
Uživatelský avatar
stepanek
Příspěvky: 56
Registrován: pon zář 11, 2006 21:20

Příspěvek od stepanek »

Aha tak to ja mam lanoska s r.j. ktera je u spolujezdce vypada tak nejsem si jisty je to jedna z veci ktere nerozumim, byl jsem na srazu a meli jsme tam sprinty, jel jsem 3x prvni s felicii 1.3 tak to bylo jasne ze mam 1.5ccm 2. Fiat grandeputo 1,4ccm podle technicaku jsem mel o 3kw vic to jsem taky vyhral no a pak teda nemerene jen tak z hecu s fordem 1.8ccm 16V a tak to bylo jasne ze uz pri zarazeni 2 rychlsoti mi ujizdel. I tak jsem vsak zaujal jak to dobre jezdi..Kazdy chce ze svojeho auta vytahnout vic to je noramlni ze.. chic se te zeptat nemas nahodou ICQ moje je 227850001 napis mi pokud budes mit cas pokecame o tom trosku rychlejs nez pres forum.. diky za prispevek..
pekrtek píše:Zkusím dát něco ze svých zkušeností:
Lanose jsem měl načipovaného od "proklínané" firmy abc tuning. Zda s tím neco dělali či ne je otázkou. Každopádně auto táhlo lépe v nižších otáčkách, lépe reagovalo na plynový pedál a nádherně šel točit. Spotřeba: ani se nehla směrem dolů, resp., protože jsem Lanose více vytáčel, zvedla se asi o 0,3 l./100 km. Jednání s abc tuning bylo zdaleko serioznější než s jednou z firem, která je zmiňována výše. Budeš se muset rozhodnout sám. 50% lidí ti řekne, ať do toho jdeš a stejné množství, ať se na to vykašleš. Pozn. Lanos byl už vybaven ř.j. Delco, která je v motorovém prostoru.
Uživatelský avatar
lubopower
Příspěvky: 62
Registrován: čtv led 24, 2008 22:51
Bydliště: Zvolen

Příspěvek od lubopower »

oslovil som viac firiem na Slovensku ,ale jednoznačne mi vyšla firma maxtuning. Ponúka zvýšenie výkonu ako aj ostatné firmy, ale sú o polovicu lacnejší....Do dvoch týždnou dávam robiť chip tak sa s vami podelím o svoje skúsenosti s touto firmou. Spravím vám komplete recenziu od komunikácie zo zákazníkom až po nachipovanie a samozrejme konečný výsledok.... Obrázek
Uživatelský avatar
Richard
Příspěvky: 3515
Registrován: čtv zář 16, 2004 12:29
Bydliště: Praha

Příspěvek od Richard »

A zkus dát do placu i nějaký měřitelný výsledek třeba výkon na brzdě před a po úpravě..... nebo alespoň zrychlení 0-100 (průměr z několika jízd) schválně nakolik se to změní 8) 8)
Hyundai IX55, V6 3,0 CRDI, automat, 4x4, Yamaha Majesty 125
bylo: Nubira wagon 2.0 CDX 1998 , Pontiac Le Mans (americkej Racer),
Mitsubishi Space Vagon, Favorit, Moskvič 2140, Moskvič 403, Skůtr ČZ 175 typ.502
Uživatelský avatar
lubopower
Příspěvky: 62
Registrován: čtv led 24, 2008 22:51
Bydliště: Zvolen

Příspěvek od lubopower »

samozrejme že sem dám grafy pred úpravou a po úprave a dám sem komplet všetko čo budem mať a vedieť napísať....
Uživatelský avatar
lubopower
Příspěvky: 62
Registrován: čtv led 24, 2008 22:51
Bydliště: Zvolen

Příspěvek od lubopower »

takže v utorok 10.6 sa ide Lanos chipovat, tak uvidím čo z toho bude...
Uživatelský avatar
vaculcim
Příspěvky: 200
Registrován: stř kvě 02, 2007 15:21
Bydliště: Dolní Kounice

Příspěvek od vaculcim »

Držím pěsti a těším se na zkušenosti!
2x Škoda Felicia, Seat Cordoba, Škoda 105L, Škoda Favorit a konečně Lanos 1,6 SX r.v.98, 195/50 R15, na zimu 185/60 R14
Uživatelský avatar
lubopower
Příspěvky: 62
Registrován: čtv led 24, 2008 22:51
Bydliště: Zvolen

Příspěvek od lubopower »

zajtra 10.6 idem do EBCHIPTUNING v Košiciach, kde sa bude chipovat moj lanos, potom ho po nachipovani dám na brzdu vo Zvolene tak budem zvedavý. Ako som sľúbil dám sem všetko od komunikácie, prístupu, výsledku, grafy proste všetko....
Odpovědět

Zpět na „LANOS“