středočeský sraz

Vše o daewoo srazech, tuning akcích, výstavách atd.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee, Scorpion.11, Poky Ul

Odpovědět
Uživatelský avatar
Hynek
Příspěvky: 1345
Registrován: sob bře 11, 2006 20:53
Bydliště: Hopsa hejsa do Brandejsa

Příspěvek od Hynek »

V.Brousek píše::D Hynku jestli si to manželka přečte, tak si již nevrzneš. :D
No Vendo budu muset tu stránku asi zablokovat!! :lol: :lol:

Ale nakonec si představ , že i v tom dešti jsme jeli spolu. Lilo jak z konve až do Benátek a dál už byla cesta suchá. Přijeli jsme tam a nikde nikdo. Už jsem myslel, že jsem se spletl v místě konání nebo v datu. Pak se to ale najednou zaplnilo účastníky srazu, Jirka se ženou se o nás vzorně starali ale musel jsem se slzou v oku ve 20 30 "zvednout kotvy". Žena šla ráno v pět do práce.Potkal jsem se krátce i s Hanzym, který taky dorazil. No snad to vyjde na delší dobu příště. :roll: :roll:
Reklama
 

Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

Kluci, jsem doma. Bylo to opět naprosto fantastický, Jirka s Petrou (doufám, že to říkám dobře) byli super hostitelé a zase se nás tam sešla skvělá banda ;) Kecalo se, pilo se (Baldovec se u mě neopakoval, hurá :lol: :lol: :lol: ) a pokračovalo to až do dneška, kdy jsme se ze Seletic přemístili k Jirkovi domů a tam se vařilo, kecalo a senzačně jsme se bavili. Jsem moc rád, že jsem zas všechny viděl. Těším se na fotky ;) No, psal bych sem jen samý superlativy a jiný slova mě nenapadají, takže popis a hodnocení nechám už na dalších ;) Bando, byli jste zase perfektní ;)
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
Slavek
Příspěvky: 1718
Registrován: stř bře 22, 2006 20:26
Bydliště: Teplice, přesněji Krupka Česká republika
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Slavek »

No ja sem dorazil v 00:01 jak psala ukecana Zuzka :D cesta bez vecich komplikaci jen v Kravařově se mi malinko stahli pulky, daval sem prednost a ten tipek prijizdel z prava a misto toho aby me obel po me levici to střihnul po pravici a docela to mastil az se mi zahejbalo auto jak to bylo tesny. Todle sem vubec necekal kdyz zacal odbocovat a videl sem jak se na me riti tak sem se malem posral, bylo to fakt tesny uz sem byl pripraveny na naraz, porad nechapu co vivadel asi me nevidel ale na posledni chvili si me musel vsimnout a strhnul to vic do leva a tak trochu prelit chodnik, ani se nazastavil hajzl sem tam stal jeste asi 30 vterin rozdejchaval infarkt :lol: :lol: :lol:
Riso, Pavle sorry :lol: sem se zakecal jeste s chlapama sem odchazel asi po 30 min co ste odesli.
Dekuju vsem zucasnenym a hlavne organizatorum, bylo s vamy fajn
Měl jsem 3x Espero 2.0
ted VOLVO 1.9TDi
full vybava včetně kluzké kuže :-)
Holt bezpeči je bezpeči
NOVINKA do rodiny přibylo SF 4x4 2.0CRDi 92kW
Volvo V50 2.0 s motorem PSA

Dovoz aut zD

Možnost zakoupení různých dílu Bosch levněji než v autodilech
Uživatelský avatar
Richard
Příspěvky: 3515
Registrován: čtv zář 16, 2004 12:29
Bydliště: Praha

Příspěvek od Richard »

V 18,20 jsem i já dorazil domů, musel jsem čistit zuby od much :lol: :lol: :lol: Daewáci vědí..... :lol: :lol: :lol:
Hyundai IX55, V6 3,0 CRDI, automat, 4x4, Yamaha Majesty 125
bylo: Nubira wagon 2.0 CDX 1998 , Pontiac Le Mans (americkej Racer),
Mitsubishi Space Vagon, Favorit, Moskvič 2140, Moskvič 403, Skůtr ČZ 175 typ.502
Topol
Příspěvky: 1842
Registrován: pát led 07, 2005 21:44
Bydliště: Nový Bor

Příspěvek od Topol »

Pěkný den :D Plumlov za 48 dní :lol:
Jsem doma v pořádku ;) Děkuji všem za krásně prožitý dva dny ! :P
Ať nám jezdí a nezlobí :P
Uživatelský avatar
impik 1
Příspěvky: 168
Registrován: ned zář 24, 2006 18:55
Bydliště: litvínov

sraz středočeský

Příspěvek od impik 1 »

Jsem doma stavěl jsem se ještě v Bílině a v 19.30 jsem uklízel auto do garáže ale mám taky docela šokující zážitek na dálnici do Teplic mne předjeli dvě feldy nějaké firmy a v Kostomlatech pod Milešovkou jsem je dojel /asi byli čůrat/ a při vyjíždění z lesa mi nedal přednost a bez přehánění jsem si stříknul jak jsem se lek Líba na tom byla stejně moc opravdu nechybělo naštěstí.Tak zatím čau všichni jo ještě mi to v autě voní po zabijačce že by nepomohl ani Hanzyho spray s voňavkou.
nejdúležitější je ráno se probudit
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Příspěvek od Hanzy »

Hlasim se z Hradce Kralove volal jsem Latrelemu jestli nedame chvilkoveho zcuka a je na ceste a za 15 min dorazi od nekud cestuje...
Jinak srazik super bezkonkurencni Jirka s zenou super hostitele jsem moc rad ze jsem dorazil a moc diky za vse! I kdyz cesta dlouha a jeste me ceka nocni vracecka domu kolem jeste asi 250km...ale krasa ja si to cestovani uzivam... :D
Bylo to super a tesim se na vsecny uz do Plumlova v hojnem poctu... :D
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: sraz středočeský

Příspěvek od Hanzy »

impik 1 píše:Jsem doma stavěl jsem se ještě v Bílině a v 19.30 jsem uklízel auto do garáže ale mám taky docela šokující zážitek na dálnici do Teplic mne předjeli dvě feldy nějaké firmy a v Kostomlatech pod Milešovkou jsem je dojel /asi byli čůrat/ a při vyjíždění z lesa mi nedal přednost a bez přehánění jsem si stříknul jak jsem se lek Líba na tom byla stejně moc opravdu nechybělo naštěstí.Tak zatím čau všichni jo ještě mi to v autě voní po zabijačce že by nepomohl ani Hanzyho spray s voňavkou.
Jj mas pravdu nad vuni zeleniny filtrovane pres prasatko neni taky se na me line z kufru krasna vune skvele Jirikove prace... :D
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

Me jen bylo lito,ze jsem nemohl zustat do druheho dne...ale na Plumlove si to vynahradime... :lol: :lol: :lol: Jinak jsem vsem zapomel podekovat za super vecer... ;)
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
jožín
Příspěvky: 43
Registrován: sob dub 01, 2006 21:42
Bydliště: Beroun

Příspěvek od jožín »

Tak přátelé, i já jsem v pohodě doma. Ještě jsem stihnul procházku se zabijákem. Moc vám všem děkuju za společnost a zábavu.
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

A já i za společnou noc :lol: :lol: :lol: :lol: Samosebou pouze jako spollunocležník na pokoji...to kdyby náhodou někoho napadlo něco hambatýho :shock:
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
jožín
Příspěvky: 43
Registrován: sob dub 01, 2006 21:42
Bydliště: Beroun

Příspěvek od jožín »

JJ, akorát se na příště trochu polepši :!: a když Ti někdo něco povídá, byť pozdě v noci, tak pravidelně neodfukuj :D :D . Samozdřejmě děkuju i já, už třeba jen za to, že jsi nechrápal i když nachlazení bylo patrné
Uživatelský avatar
Hynek
Příspěvky: 1345
Registrován: sob bře 11, 2006 20:53
Bydliště: Hopsa hejsa do Brandejsa

Příspěvek od Hynek »

Ještě se "neodhlásil" Honza Beneš. Ví někdo co se děje?
J.Bad
Příspěvky: 738
Registrován: ned črc 16, 2006 22:24
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od J.Bad »

Taky už jsme doma - prostě neměl srázek chybu - auto budu hodně dlouho větrat abych vyvětral tu vůni Řezníkovi nadílky.Velké poděkování Řezníkovi a jeho ženě Petře jak se dokázali o celou smečku tak výborně postarat!
Matizek modrej - jak jinak 5/2003 najeto 120 000 defend lock,radio Pioneer 2x airbag,posilovač,ABS,tónovaný skla,elektrika,central a navíc od 8/2010 čipnuté na 51KW!! - člen Matiz clubu č.27
Uživatelský avatar
conpet
Příspěvky: 3604
Registrován: čtv dub 21, 2005 22:59
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od conpet »

Tak já už taky hlásím šťastný návrat, odjížděl jsem s Hanzym až poslední. Velké poděkování Jirkovi a Petře, že to opět zvládnul na jedničku. Dobroty jdou vesměs do mražáku, protože jsme přežraný :lol: Jsem rád že se utrhnul i Palix a že jsme z něho zase vytahali spoustu informací :D Jinak se budu opakovat, ale jinak to prostě nejde, díky všem účastníkům zájezdu :lol: rádi jsme Vás viděli. Teď tahám fotky a videa , ale nechám to na zejtra , dám jen malou ochutnávku ;)
Megane Grandtour ,Chevy Trax diesel automat
Sen- http://www.youtube.com/watch?v=mhAT0Bm1gjg&feature=related
Jde o politováníhodný omyl, který se stává maximálně dvakrát za deset let.
Přéčinó bela chebná elektronka E13 z našeho podniko Katoda Olomóc.
80% mozku tvoří kapalina u některých brzdová
Odpovědět

Zpět na „Srazy“