Rana od podvozka

Diskusní forum Daewoo Lanos Clubu.

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Uživatelský avatar
mino22
Příspěvky: 319
Registrován: sob čer 24, 2006 23:23

Rana od podvozka

Příspěvek od mino22 »

Cestou z roboty pri rychlosti asi 50 km sa ozvala strasna rana ako z dela niekde od podvozka , bolo to za svetla na rovnej ceste bez prekazok . Myslel som ze mi odpadla podlaha alebo co :D ale nie , ani nic neodpadlo , ani defekt nic nevidiet , nebolo to od motora ,ani ziadna strela z vyfuku , tak teraz neviem . Auto ide normalne , ziadna kontrolka nesvieti , iba ABG , ale ta uz davno . ;) . Tipujem pruzinu , ale ako som ich pozeral narychlo , nic som nevidel . Co to mohlo byt , inak sa to asi v sobotu dozviem .
Reklama
 

Palinko 16V
Příspěvky: 12
Registrován: pát led 25, 2008 14:40

Příspěvek od Palinko 16V »

Tiež mi prvé napadlo, že by to mohla byť pružina, ale to si na prvý pohľad všimnúť nemusíš. Naše autá sú plné záhad a prekvapení :lol:
Uživatelský avatar
mino22
Příspěvky: 319
Registrován: sob čer 24, 2006 23:23

Příspěvek od mino22 »

Ale pani to bola ozaj supa , ako keby sa mi niekto prepadol strechou . Pozeral som dnes ale na nic som neprisiel , nic nevydim , ale auto bolo len na zemi , potrebuje to mostik . ale tie pruziny vyzeraju normalne , ved lanos ma iba take male pruziny , pametam , ze moj wartburg mal zlomenu pruzinu , ale tu sme 3 -ja menili , take hovedo to bolo . Predtym to inak nespravilo nikdy . ak to nieje pruzina tak neviem .
Uživatelský avatar
Blue Lanos
Příspěvky: 4033
Registrován: pát srp 29, 2003 17:10
Bydliště: NMnV

Příspěvek od Blue Lanos »

Ja to tipujem na tu pruzinu :oops: Mne tak pdla lava zadna a bola to riadna slupka ako popisujes a vsimli si to az v servise, ze tam kusok chybal...
http://www.cardomain.com/id/27101976
Lanos SE 1.5l 8v 4door 63kw/86HP, PS,AC,PW,EA,Rear spojler,15" Dezent T,195/50 R15 Uniroyal,REMUS orig,Green Filter,KYB Excel G
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Obrázek
orgi
Příspěvky: 351
Registrován: úte bře 28, 2006 21:19
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od orgi »

napodobne mi prdla pruzina.. prava zadna, supna jak z dela, na prvy pohlad nic, potom sa to neskor zistilo.
:: Daewoo Lanos 1,5 8V '98 :: cervena 73L :: LPG priemerna spotreba 9l/100km ::
Uživatelský avatar
mino22
Příspěvky: 319
Registrován: sob čer 24, 2006 23:23

Příspěvek od mino22 »

Tak som sa pozrel na tie pruziny pri dvihnutom aute, ale nic nevydim , tak teraz fakt neviem , oni su cele tie pruziny a su rovnakeho tvaru , takze sa asi neulomil ani kusok niekde na konci , alebo sa ulomil na obidvoch pruzinach , ze je to narovnako , pozreli sme aj cely spodok , ale nic , tak to dalej neriesim , aspon keby praskla niekde vstrede tak by to bolo jasne , ale netreba kupovat aspon nove . Potreboval by som vediet ako vyzeraju nove .
Uživatelský avatar
mino22
Příspěvky: 319
Registrován: sob čer 24, 2006 23:23

Příspěvek od mino22 »

urcite to bola aj u mna pruzina , ale ked sa ulomil len kusok tak to neriesim , menit sa nebude , kym netaham zadok po zemi , stejne chodim povecsinou sam v aute .
Odpovědět

Zpět na „LANOS“