


Moderátoři: Blue Lanos, Admins
Nemáš celkom pravdu, je to skôr naopak...Kruger !!! píše:No, já mám zatím originál Korejkuzatím s ní jde všechno v klídku, asi není nejhorší. Souhlasím s názorem kolegy, že baterku takového typu do auta dávat nemusím. Aby se Ti to ale potom nevymstilo, že ji alternátor nebude schopný dobít do plného stavu. Akumulátor tím totiž značně ztrácí svou životnost. Ale zase na druhou sranu, v Tatrách je docela slušná kosa... No hlavně hodně štěstí !!! A ať dlouho slouží (přinejmenším jako ty korejské) !!!
ak som spravne pochopil, na 41Ah ti auto frcalo doteraz a na cudzich 45Ah ani prd ?Dede píše:...som dnes zabudol vypnut svetla((((
...nastastie som mal startovacie káble, no cuduj sa svete ked som to nahodil na hocjaku feldu tak sa akurat rozsvietili kontrolky ale nic viac!! To sa opakovalo aj pri druhom aute, tretom a aj stvrtom.feldy maju baterky 45Ah a s motorom mojej Nexie to ani nehlo. Nastastie som ale odchytil jedneho pana co mal v nessi 55Ah a auto nabehlo na prvu supu.
Auto som kupil v decembri,ale kedze startovalo na prvy sup aj pri minus 15t tak som to neriesil. AZ dnes ked som baterku vyberal som si vsimol ze je len 41Ah. Dufam ze sa tym nijako neposkodzuje alternator ??!!
Naše další fóra: | astra-g.cz | opel-astra-h.cz | astra-j.cz | opel-forum.cz | hyundaiclub.net | club-fiat.com | kia-club.net | suzuki-forum.cz |