K: Originál poklice

Moderátor: Blue Lanos

Uživatelský avatar
Robert
Příspěvky: 1266
Registrován: úte srp 31, 2004 19:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

K: Originál poklice

Příspěvek od Robert »

Koupím originální poklice kol na Daewoo Matiz Mk. I..

Dost to spěchá, za nabídky děkuji a cenu respektuji ;)
Reklama
 

Uživatelský avatar
Vazoun
Příspěvky: 3622
Registrován: sob dub 22, 2006 11:27
Bydliště: Dolní Poustevna Vilémovská 381
Kontaktovat uživatele:

Re: K: Originál poklice

Příspěvek od Vazoun »

Robert píše:Koupím originální poklice kol na Daewoo Matiz Mk. I..

Dost to spěchá, za nabídky děkuji a cenu respektuji ;)
-------------------------
Nedávno jsem je viděl v nabídce zásilkového obchodu v Krči,ale cenu si už kolego " Robíku " nepamatuji. Najdeš to na / www.autodilykrc.cz /měj se zdraví " Vazoun " :lol:
Člen Matiz clubu reg.čís. 20 :P
Našel jsem to - sada stojí 385.-Kč
Uživatelský avatar
Robert
Příspěvky: 1266
Registrován: úte srp 31, 2004 19:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Robert »

Bohužel, cena není za sadu, ale za 1ks ! :(
Uživatelský avatar
Vazoun
Příspěvky: 3622
Registrován: sob dub 22, 2006 11:27
Bydliště: Dolní Poustevna Vilémovská 381
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vazoun »

Robert píše:Bohužel, cena není za sadu, ale za 1ks ! :(
------------------------------
Tomu přeci sám " Roberte" nevěříš,že by sada stála zkoro 1.600.-Kč :roll:
Zdraví " Vazoun " :lol:
Uživatelský avatar
Kessler
Příspěvky: 1676
Registrován: úte lis 08, 2005 10:43
Bydliště: Brno-střed Československo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kessler »

Já bych tomu věřil...i na jinak hodně levnou Felicii stojí origoš poklice 320 Kč/ks...
'89 Daewoo Racer 1.5 -> '98 Škoda Felicia 1.3 -> '77 Mercedes-Benz W123 240D - Das Auto
Uživatelský avatar
Vazoun
Příspěvky: 3622
Registrován: sob dub 22, 2006 11:27
Bydliště: Dolní Poustevna Vilémovská 381
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vazoun »

Kessler píše:Já bych tomu věřil...i na jinak hodně levnou Felicii stojí origoš poklice 320 Kč/ks...
------------------------------------
Tak to potom asi máte chlapci pravdu - origoš je holt origoš,ale za jakej peníz :lol: fuj tajbl :lol: čau " Vazoun " :lol:
Uživatelský avatar
Petr S.
Příspěvky: 3871
Registrován: stř zář 20, 2006 21:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr S. »

Kessler píše:Já bych tomu věřil...i na jinak hodně levnou Felicii stojí origoš poklice 320 Kč/ks...
Na vrakáči 100kč/kus a byli jak nové. Kupoval jsem je na firemního pickupa.
Hyundai Tuscon 1.6 TGDi alias tučnák
BMW F 800 GS
Ford Transit Connect T200 SportVan 1.8TDCi
ex Daewoo Leganza 2.0 16V CDX
http://www.czdrafel.cz/
http://planickasystem.webnode.cz
www.autobardo.cz
sepo
Příspěvky: 148
Registrován: stř črc 04, 2007 17:28
Bydliště: ruzomberok

Příspěvek od sepo »

No original puklice su drahe ked tie moje dostali "nohy" bol som sa pytat na nove v autorizaku vyblafli na mna 2000sk no a odvtedy nemam puklice.......
Tak neviem ci ti niekto ponukne originali za dobru cena ak hej tak len ak ich dakomu sprivatizuje :roll: :roll: :roll: :roll:
Uživatelský avatar
Vazoun
Příspěvky: 3622
Registrován: sob dub 22, 2006 11:27
Bydliště: Dolní Poustevna Vilémovská 381
Kontaktovat uživatele:

Poklice

Příspěvek od Vazoun »

Zdravim všechny na foru :lol: u příležitosti osobní návštěvy u našeho kolegy " Matízkáře - Václava Brouska " v České Lípě - čímž, mu tímto děkuji za umožnění podívat se na spodek mýho Matízka - po výměně středního dílu výfuku. Výsledek ? vše OK z čehož mám radost. Při kávičce jsme zhodnotili stavy našich vozítek " Matíz " a musím konstatovat,že jsem se přesvědčil o tom - že " Václavův " :lol: výfuk po 80.000km je na tom velice dobře - o proti mým 42.000km /zřejmě natírání žáruvzdornou stříbřenkou se opravdu vyplácí :lol: " Václav má červenýho Matize SE v jedničkové řade - velice zachovalého :lol: chválím jeho šikovnost a um :lol:
Nyní ke zmíněným poklicím / kryty kol / v Kauflandu nabízejí docela pěkné - ve 13,14,15 provedení a 4 typech - za 250,.Kč/sada/ pochopitelně že jsou bez znaku - ale lepší než žádné :lol: čau " Vazoun " :lol:
------------------------------
Člen Matiz clubu reg.čís. 20 :P
Rado77
Příspěvky: 1074
Registrován: čtv bře 01, 2007 14:24

Příspěvek od Rado77 »

Ono s tym vyfukom....bezny clovek si kupi nove auto, a vlastne ani netusi, co vsetko moze odist a kedy...Zvonku na pohlad vyzera auto pekne, interier fajn, kukne obcas do motora ked doleje ostrekovac a ani ho nenapadne, ze mu koroduje vyfuk. Je pravdou ze o auto sa treba starat priebezne, ak ho clovek planuje mat viac nez 3-4 roky. Idealne je asi pri novom aute starat sa o gumove casti, vyfuk, nechat vystriekat dutiny v podvozku atd...

Skoda ze ked som mal to auto nove, ani ma nenapadlo do niecoho sahat :-( Mohlo byt teraz v lepsom stave.
Matiz 0.8 - predany, 8 rokov sluzil v podstate bez problemu
Uživatelský avatar
V.Brousek
Příspěvky: 2707
Registrován: čtv zář 02, 2004 20:45
Bydliště: Česká Lípa

Příspěvek od V.Brousek »

Děkuji Vazounovi za pochvalu a vrátím se k tomu mému výfuku. Kdybych neměl tak dobré podmínky k údržbě , asi by můj výfuk dopadl jinak. To samé platí o pravidelném natření všech gumových částí a manžet poloos přípravkem Regum. Všechny gumové díly nejeví po 9 letech provozu sebemenší náznak opotřebení.
Daewoo Matíz - Průměr.spotř. r.1999 - 2010 = 5,49/100 km
Hyundai i10 Style průměrná spotř. 01/2012 - 31.12.2012 = 6,34/100 km- ujeto celkem 17 500 km
Uživatelský avatar
Brainman
Příspěvky: 1393
Registrován: sob led 29, 2005 10:01
Bydliště: Seletice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Brainman »

V.Brousek píše:Děkuji Vazounovi za pochvalu a vrátím se k tomu mému výfuku. Kdybych neměl tak dobré podmínky k údržbě , asi by můj výfuk dopadl jinak. To samé platí o pravidelném natření všech gumových částí a manžet poloos přípravkem Regum. Všechny gumové díly nejeví po 9 letech provozu sebemenší náznak opotřebení.
Vyfuk jsem menil cely letos a spodek vypada taky jeste dobre, na 7 lete auto a jeste male bych rekl SUPER. Poklice vyfotim a myslim ze tyhle co mam docela slusi:).
Renault Scenic RXi 2.0 IDE 16V 104kW Obrázek Daewoo Matiz I CD LPG
Rado77
Příspěvky: 1074
Registrován: čtv bře 01, 2007 14:24

Příspěvek od Rado77 »

Ja som s vyfukom spokojny - bez osetrovania, auto bude mat v maji 9-ty rok, spodok celkovo vyzera velmi dobre, vyfuk OK (tam som menil vlnovec a koncovy diel). Na to, ze som auto neosetroval je to super. Negarazovane. Ale ozyvaju sa uz silentbloky motora, tlmice, horne ulozenie tlmicov, ramena. Je to "kozmetika", ale trasie celym autom pri volnobehu a je to aj dost pocut.
Matiz 0.8 - predany, 8 rokov sluzil v podstate bez problemu
Uživatelský avatar
Happy
Příspěvky: 166
Registrován: čtv bře 22, 2007 06:51
Bydliště: Šumperk

Příspěvek od Happy »

Ahoj matýzáci.K tomu výfuku-já osobně si myslím (a někde jsem to i četl),že natírání výfuku je celkem zbytečný,protože výfuk koroduje především zevnitř,kde kondenzuje voda s nějakýma kyselinama.Takže díra se ve většině případech proklube zevnitř.Zatím ahoj a hezký den,Happy. :lol:
Rado77
Příspěvky: 1074
Registrován: čtv bře 01, 2007 14:24

Příspěvek od Rado77 »

Takze tolko k originalnym pukliciam :-)
Matiz 0.8 - predany, 8 rokov sluzil v podstate bez problemu
Odpovědět

Zpět na „MATIZ“