Co mě dnes nepotěšilo

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Odpovědět
Uživatelský avatar
V.Brousek
Příspěvky: 2707
Registrován: čtv zář 02, 2004 20:45
Bydliště: Česká Lípa

Příspěvek od V.Brousek »

Goose píše:Nebudu si kupovat kus lepiciho papiru na par dni za takovy prachy a navic to pak jde blbe dolu... :lol: :lol: :lol:
Mírně nahřát fenem a jde to samo. Ale jinak máš pravdu, také bych ji nekupoval kvůli jedné jízdě, dá se použít i jiná trasa.
Daewoo Matíz - Průměr.spotř. r.1999 - 2010 = 5,49/100 km
Hyundai i10 Style průměrná spotř. 01/2012 - 31.12.2012 = 6,34/100 km- ujeto celkem 17 500 km
Reklama
 

Uživatelský avatar
Brainman
Příspěvky: 1393
Registrován: sob led 29, 2005 10:01
Bydliště: Seletice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Brainman »

Panove, tak 3 body a 2500 Kc. Tak dlouho se chodi se dzbanem.......
Renault Scenic RXi 2.0 IDE 16V 104kW Obrázek Daewoo Matiz I CD LPG
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

V.Brousek píše:
Goose píše:Nebudu si kupovat kus lepiciho papiru na par dni za takovy prachy a navic to pak jde blbe dolu... :lol: :lol: :lol:
Mírně nahřát fenem a jde to samo. Ale jinak máš pravdu, také bych ji nekupoval kvůli jedné jízdě, dá se použít i jiná trasa.
Fen je sice super napad ale bydlim ve 4 patre a pak dlohou prodluzku nemam... :lol: :lol: :lol:
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Příspěvek od Hanzy »

Brainman píše:Panove, tak 3 body a 2500 Kc. Tak dlouho se chodi se dzbanem.......
Jj stane se a nepotesi taky jsem byl stejne uspesny v soutezi na body ale uz je to vic nez rok a opet mam nabito... :D
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

Kluci v pátek odpoledne jsem jel trasu Praha Pardubice několikrát a dá se jet pěkně....Jináč je mnoho fíglů na známku...např. to místo navlhčíš (dechem nebo hadříkem) a nalepíš a pak krááásně sloupneš a je to ;)
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

Jo tak to diky za tipy...ja ji nepouzivam...takze takove triky neznam...ale kupuju ji jen na dovcu no...a tak nejakej tenhle figl pouziju... :lol:
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

Tak ted jsem koukal na internet a ta uzavirka Podebrad je uz od zacatku roku a potrva nekdy do pulky kvetna...takze na Plumlov snad nebudu muset po dalnici... ;)
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

Tak ted me nepotesilo,ze jsem v praci skoncil ve 20:00...do auta jsem sednul ve 20:10 a domu jsem dorazil ted...no tam na tom parkovisti to bylo tak ucpany,ze bych se zlaznil... :cry: :cry: :cry:
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Mi hovor to je aj u nás ale Legynka má garážičku takže stál svoje miesto no ale s Taxíkom keď dojedu v noci tak nemám kde parknúť je to horor takže ťa chápem :D No šak o 23 00 musim na letisko a keď dorazím domov tak zasa budem parkovať na poli :evil:
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

No nejhorsi na tom je to,ze je to trasa ani ne 2 km dlouha a normalne to jezdim tak za 5 minut a ted to trvalo hodinu... :evil: :evil: :evil: A pred barakem neni misto...takze stojim vytrcenej do krizovatky... :evil:
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

No já vravím že štastie že je sucho a môžem to šupnúť na lúku za blokom :twisted:
Vít, Jiří
Příspěvky: 756
Registrován: ned bře 21, 2004 08:32
Bydliště: Roždalovice 380

Příspěvek od Vít, Jiří »

Goose píše:Tak ted jsem koukal na internet a ta uzavirka Podebrad je uz od zacatku roku a potrva nekdy do pulky kvetna...takze na Plumlov snad nebudu muset po dalnici... ;)
Bud v klidu je tam určitě objíždka přes dálnici a neplatí se -tedy jen na tom úseku :) :)
ŘEZNÍK
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

Jo to mi rikal Latrele...ale clovek nikdy nevi...pak tam pojedu a uz to bude jen pane ridici jak to,ze nemate znamku...mmmm...kamarad mi rekl,ze nemusim...na tohle mam taky stesti no... :lol: :lol: :lol:
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
Uživatelský avatar
Hynek
Příspěvky: 1345
Registrován: sob bře 11, 2006 20:53
Bydliště: Hopsa hejsa do Brandejsa

Příspěvek od Hynek »

Nevěřili byste, jak krásný je vrtulníček R22 / Robinson - 22/. Žere skoro jako auto a nějaký zácpy na dálnici ho nezajímají, cestovku má kolem 150 km. Je v něm trochu víc hluku, ale dá se to vydržet. Zvláště, když člověk "kecá" s krásnou dispečerkou letu. Dva km , to je záležitost tak na čtyři minuty!!! Parkovat může na střeše domu. :lol: :lol: :D
NEXIA DOHC 16V GTX 3dveř. ,Klíma, NAVIGON TS 7000T,
KALOS 1,2.,Klíma.
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Ale verili kamoš má tuhle potvúrku a tiež je frajer :lol: :lol: :lol: Jo a parkuje na dvore teda u seba doma :lol:

Obrázek Obrázek
Odpovědět

Zpět na „POKEC“