kupa leganzy

Moderátor: Blue Lanos

ppp
Příspěvky: 3372
Registrován: úte dub 12, 2005 19:24
Bydliště: SC , BA

Příspěvek od ppp »

nema poskodeny tapacir na ZL dverach? tam kde byva laket?
inac km nic neznamenaju, dolezity je stav, ak to bolo auto do prace a jazdil na tom blbec tak bude motor v horznom stave zj pri polovicnej davke km, neviem preco si ludia myslia ze 100tkm a potom je to mrdka, v kosiciach felda s rozvozom pizze mala pred par rokmi na konte 600tkm bez siahnutia na motor, peha pisal o nexii s podobnou davkou km ako taxik. A to su slabsie motory.
Cena je nizsia podla mna kvoli skrabancom v laku co spomina, takze vonavka z toho uz nebude, ale nepise pocet majitelov. Ja uz pojdem len do auta po 1 majitelovi.
Reklama
 

Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

Jj souhlas....ale i lak se dá dneska v pohodě zrenovovat...a dá se to udělat i doma...včera jsem byl popít s kamarádem a jeho brácha je mechanik....říkal mi všelijaký kouzla s lakem, takže pokud to nemá nějaký hluboký škrábance, ale jen lehký, který se nedotkly přímo plechu, tak se to dá krásně rozleštit...stačí mít na to dobrou leštěnku a musíš použít trochu síly, ale funguje to ;)
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
Slam
Příspěvky: 2757
Registrován: čtv úno 23, 2006 13:07
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Slam »

Neco pro fajnsmekry - Leganza (novejsi model) prakticky ve full vybave (tzn. mj. silnejsi motor, kuze, automat, orig. sibr i radio) a americky model (tj. bocni odrazky a na tachaku vedle km taky mile): 8)

http://www.otomoto.cz/index.php?sect=show&id=C4869398
Daewoo Leganza 2.0 CDX (12/2002) • černá metalíza • 16V 93kW (T20SED)
Renault Clio III Grandtour 1.2 (07/2010) • červená • 16V 55kW (D4FD7)
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

No jo ale automat a to nije pre mna dobrota ale jinak pekný kúsok :lol:
Ale hele takhle som našel jeden inzerát a to čo som spatril je humus na druhú :evil:
Obrázek
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

Ehm...tohle je fotka motoru našeho Sedana? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
dnalor
Příspěvky: 93
Registrován: čtv dub 12, 2007 13:56

Příspěvek od dnalor »

To mi odľahlo. Náhle som nevedel ako mi Peha odfotil motor. :oops:
KE
Příspěvky: 183
Registrován: pát lis 09, 2007 10:14
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KE »

-peha- píše:No jo ale automat a to nije pre mna dobrota ale jinak pekný kúsok :lol:
Ale hele takhle som našel jeden inzerát a to čo som spatril je humus na druhú :evil:
Obrázek
to je este pohoda a skor normalka
Racer 1.5 8V
Obrázek
Uživatelský avatar
janodvt
Příspěvky: 190
Registrován: pon čer 05, 2006 15:10
Bydliště: Vranov nad Toplou

Příspěvek od janodvt »

sevaste, tak a uz som medzi vami.
http://daewoo-leganza.autobazar.eu/card.php?id=500213
mal by som este par otazok, da sa tesnenie dveri zohnat nejak samostatne? predchadzajucemu majitelovo to slo vrchom cez tesnenie okna a jemu to nevadilo a tesnenie sa uz tak vybehalo ze uz ho tlaci automaticky okno cez tesnenie von a fuci to pri vyssich rychlostiach, a este neviem zohnat a nechce sa mi rozoberat. stretavacie su H1 55W a v hmlovkach su ake?
inak espero je espero dalo mi vela ale na Leginu sa nechyta :P
Daewoo Leganza 2.0 CDX (1998),
Daewoo Espero, 1.5 DOHC(1996),
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

Gratuluji...je pekna... ;) aspon tu bude dalsi cerna... ;) v tech mlhovkach jsou tusim H3...s tim tesnenim mam stejny problem...okno u ridice mi tez vyleza ven...da se sehnat jen to tesneni a tim to nejspis nebude...mel jsem to rozebrane a mam uplne rozpadlou tu vodici listu...proto je okno tlaceno kam nema a vyleza...ale ty gumy by aspon zabranili tomu aby tak dovnitr nefoukalo... ;)
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Tak výtej medzi královnami a nech Ti fešanda slúží ako má :lol: :lol: :lol: Jo a fučanie je neduh ale už som si dáko zvikol a dokonca ako tak jazdím tak vo Fabii to rádio nestíhá prehlušiť a Oktávka tam je to také ako v mojej ak sa ide rýchlejšie tak fučí no moderné vozy ale môže byť že je ta guma porušená no ale dá sa kúpiť len neviem či to pomôže :D A v hmlovkách H 3 :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
janodvt
Příspěvky: 190
Registrován: pon čer 05, 2006 15:10
Bydliště: Vranov nad Toplou

Příspěvek od janodvt »

sevaste, je to tymi gumami, lebo v tesku som kupil dajaky silikonovy sprej na tesnenie a spolujazdcove dvere uz povolili a nefucia, a uz aj moje idu rovno cez gumicku, akurat mam pocit ale pocka to do vikendu, vo vnutri musi byt okno uvolnene, lebo drnci sem tam za jazdy a spadne aj tak o pol az centrimeter dole, takze daco ho nedrzi
ale inak:
:lol: auto ako ma byť :lol: bude mi luto za esperkom ale po 300km v piatok v noci a asi 50 vcera, myslim ze ma to rychlo prejde.......
Daewoo Leganza 2.0 CDX (1998),
Daewoo Espero, 1.5 DOHC(1996),
Uživatelský avatar
janodvt
Příspěvky: 190
Registrován: pon čer 05, 2006 15:10
Bydliště: Vranov nad Toplou

Příspěvek od janodvt »

a este jedno ma napadlo, ako zistim ci funguje kontrolka paliva... v piatok som spravil asi tak 65km co uz spadlo za cervene pole dole a nezasvietila
Daewoo Leganza 2.0 CDX (1998),
Daewoo Espero, 1.5 DOHC(1996),
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

Tak to mame stejny problem...me rucicka dokonce nekdy lezi na tom dorazu dole a nic se nedeje...ale ja to vetsinou nenecham ani dojit do cervenyho a tankuju..jen tak pro zajimavost,kdyz rucicka vztoupi do cerveneho tak ujedu i 70km...zalezi na stylu jizdy...uz ale takhle neriskuju... :lol: :lol: :lol:
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

janodvt píše:sevaste, je to tymi gumami, lebo v tesku som kupil dajaky silikonovy sprej na tesnenie a spolujazdcove dvere uz povolili a nefucia, a uz aj moje idu rovno cez gumicku, akurat mam pocit ale pocka to do vikendu, vo vnutri musi byt okno uvolnene, lebo drnci sem tam za jazdy a spadne aj tak o pol az centrimeter dole, takze daco ho nedrzi
ale inak:
:lol: auto ako ma byť :lol: bude mi luto za esperkom ale po 300km v piatok v noci a asi 50 vcera, myslim ze ma to rychlo prejde.......
Nevim jestli je nejlepsi zpusob ty gumy nastrikat olejem...akorat se na to "mastny" bude chytat svincik a bude za chvili jeste horsi...
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
Odpovědět

Zpět na „LEGANZA“