ako hodnotiete lanos

Diskusní forum Daewoo Lanos Clubu.

Moderátor: Blue Lanos

Uživatelský avatar
stepanek
Příspěvky: 56
Registrován: pon zář 11, 2006 21:20

Re: ako hodnotiete lanos

Příspěvek od stepanek »

Lanos a ja jsem kamaradi zatim me nikde nenechalo stat spolehlive bezproblemu, nahradni dily se daji sehnat taky dobre. Co se tyce zpracovani jde videt ze je to levnejsi auto. Jinak v pohode LPG nikdy mam rad vsechny sve kobylky a chci jezdit i v zime [smeju se sousedce]
kukos1 píše:mal by som par otazok konkretne ako hodnotite celkovo daewo lanos. ja som kupil ho nedavno od prveho majitela ja to r.v 2000 ma najzdenych 99.000km neviem ake su to auta? chcel by som si dat do neho namontovat Lpg co poviete dakujem.
Reklama
 

Uživatelský avatar
FoXo
Příspěvky: 3898
Registrován: pát úno 22, 2008 00:00
Bydliště: Banská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od FoXo »

Je to pekne auticko sa rozumnu cenu. Ked clvek do neho este daco investuje aby si bol isty ze ma vsetko OK tak je to dobra volba :)
Seat Altea XL 1,6 TDI
Ex. Daewoo Langos 1.6 16 V 3D, r. v. 1999, ABS, 2 x Airbag, El. predne okna, El. zrkadlo, El. stresne okno
Ex. Skoda Octavia 1 Tour 2008 1.6 + LPG
Moj Langos: https://www.chevroletclub.cz/viewtopic.php?f=40&t=13996
Uživatelský avatar
SkylineGTR
Příspěvky: 1463
Registrován: čtv úno 05, 2004 09:50
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SkylineGTR »

Máme ho od novoty. Rok výroby 1997. Najeto nějakých 105000km. V naprosté spokojenosti. Nikdy nás nevysekl. Je na něho spoleh.
Samozřejmě chce pravidelnou péči. Ale jako každé auto. 8)
Lpg, no nevím. Mám sedana a už tak mi na dovolenou kufr nestačí. S babutěm v kufru by byl nepoužitelný. ;)
Daewoo Lanos 1,6 16v - Remus + Denso + KD + OMP + KYB + H&R + O.Z ;o)

http://s10.gladiatus.cz/game/c.php?uid=111067
Uživatelský avatar
FoXo
Příspěvky: 3898
Registrován: pát úno 22, 2008 00:00
Bydliště: Banská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od FoXo »

A aj ci sa ti LPG oplati. Ja som nasiel na stranke ze okolo 23 by ma vysiel co by nebolo az tak zle ale potom mi povedali ze pravdepodobne budem potrebovat sekvencne a to by ma vyslo na skoro 45 000 a to je polka auta co som zan dal to by sa mi ten plyn nevratil pekne dlho :)
Seat Altea XL 1,6 TDI
Ex. Daewoo Langos 1.6 16 V 3D, r. v. 1999, ABS, 2 x Airbag, El. predne okna, El. zrkadlo, El. stresne okno
Ex. Skoda Octavia 1 Tour 2008 1.6 + LPG
Moj Langos: https://www.chevroletclub.cz/viewtopic.php?f=40&t=13996
Uživatelský avatar
stepanek
Příspěvky: 56
Registrován: pon zář 11, 2006 21:20

Příspěvek od stepanek »

FoXo píše:A aj ci sa ti LPG oplati. Ja som nasiel na stranke ze okolo 23 by ma vysiel co by nebolo az tak zle ale potom mi povedali ze pravdepodobne budem potrebovat sekvencne a to by ma vyslo na skoro 45 000 a to je polka auta co som zan dal to by sa mi ten plyn nevratil pekne dlho :)
Co na to rict lehci nohu na plyn a nadale jezdit na benzin
Uživatelský avatar
FoXo
Příspěvky: 3898
Registrován: pát úno 22, 2008 00:00
Bydliště: Banská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od FoXo »

stepanek píše:
FoXo píše:A aj ci sa ti LPG oplati. Ja som nasiel na stranke ze okolo 23 by ma vysiel co by nebolo az tak zle ale potom mi povedali ze pravdepodobne budem potrebovat sekvencne a to by ma vyslo na skoro 45 000 a to je polka auta co som zan dal to by sa mi ten plyn nevratil pekne dlho :)
Co na to rict lehci nohu na plyn a nadale jezdit na benzin
:) To som zistil ze staci lahko :) Predtym som mal skodofku 105 presadol som do tohto a ked som pridal na plyn este zvyknuty na skodovku tak som pekne vystartoval az som volantom nestihal do zakruty krutit :)
Seat Altea XL 1,6 TDI
Ex. Daewoo Langos 1.6 16 V 3D, r. v. 1999, ABS, 2 x Airbag, El. predne okna, El. zrkadlo, El. stresne okno
Ex. Skoda Octavia 1 Tour 2008 1.6 + LPG
Moj Langos: https://www.chevroletclub.cz/viewtopic.php?f=40&t=13996
Uživatelský avatar
mrk
Příspěvky: 2098
Registrován: pát led 23, 2004 19:51
Bydliště: Piešťany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mrk »

spolahlive, bezproblemove, jednoducha udrzba (kedze sa nekazi aspon u mna)

co sa tyka interieru nezda sa mi lacny, plasty sa mi pacia aj zvolene farby, interier je velmi pekne navrhnuty, pasoval by aj do vacsieho auta, porovnajte si Lanos 3d a Corsu alebo Punto a pod, to su lacne interiery, tie auta nemaju ani pristrojovu dosku podla mna. pristrojovka u mna velmi rozhodovala pri kupe, predsa sa na nu budem musiet velmi casto pozerat.

ked som kupoval (jazdene) boli aj s LPG o par tisic drahsie prip. za rovnaku cenu, oplatilo by sa, ale teraz domontovavat LPG sa uz neoplati.
Daewoo Lanos 1.5
Škoda Octavia 1.6
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

No teraz sme minulý mesiac namontovali 7 Lanosíkou na LPG a ani cenovo nie to nie je hrozné a vetšinou sú to auta na dovoz do roboty každodene a tak návratnosť dosť skorá :lol: :lol: :lol:
Tento asi pred týždnom Obrázek
A tomuto som špeciálnu rezervu uložil predvčerom Obrázek
A Lanosík je jeden z velmi vydarených modelou a do mestského provozu aj pre rodinku je to bomba autíčko :lol: :lol: :lol:
vohnout
Příspěvky: 30
Registrován: čtv črc 05, 2007 11:46
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od vohnout »

V loni jsem taky koupil Lanoska,hned jsem do něho nechal namontovat Lpg a jsem rád že jsem to udělal,jezdí to stejně jako na benzín a po městě stale za 8,5l a mymo i za 8,0,ale také za 9,0 ale to jen když mu dám trochu zabrat,no někdy rád šlapu na plyn až na podlahu. :twisted:


____________________________
Daewoo Lanos 1.4,LPG,2001,5HB,KLIMA
Uživatelský avatar
FoXo
Příspěvky: 3898
Registrován: pát úno 22, 2008 00:00
Bydliště: Banská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od FoXo »

kukos1 píše:ja som skodu favorit na lpg a viete co ??? je to parada opalti sa to tu na slovensku som sa informobal stoji to Okolo 24.OOO,-Sk aj zo zápisom do TP. Ked si to preratate a date si ze, spotreba max. je 10l na 100km plynu stoji okolo 21,.Sk, tak to vychadza 100km za 210,-Sk. cize 10.000,-Km vinde 21.OOO,-Sk. U benzinu by to bolo cca. 100 asi 10l benzinu pri sucasnej cene 39,-Sk za liter to je 390,-Sk za 100km a 10.OOOkm je 39.OOO,-Sk cize na 10.OOOkm usetrim 18.OOOSk. Co z toho vyplyva ze ked najazdim 15.OOOkm tak to mam davno vratene 27.OOO,-SK, aj s urokom a setrim dalej. aj statistiky hovoria ze jazdenim na plyn sa setri motor olej dlhsie vydrzi nekarbonuje sa tak motor je o cosi slabsi vyko ale podstata je v tom ze setrime penazenku. Tak asi si to dam prerobit.
No hej len je rozdiel dat 21 000 za LPG a 45 000 :) To je uz dlhsia doba navratnosti a aj kym clovek na ten splynovac nasetri. Ale samozrejma zalezi kolko km sa na tom robi. Ja by som LPG uvytal velmi rad ale vravim ak mam dat za LPG polu co som dal za auto tak ... :)
Seat Altea XL 1,6 TDI
Ex. Daewoo Langos 1.6 16 V 3D, r. v. 1999, ABS, 2 x Airbag, El. predne okna, El. zrkadlo, El. stresne okno
Ex. Skoda Octavia 1 Tour 2008 1.6 + LPG
Moj Langos: https://www.chevroletclub.cz/viewtopic.php?f=40&t=13996
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

FoXo dobehni do RV a já Ti ho tam šoupnu za 24 000 sk a keď dojedeš ráno o 16:00 odchádzaš tak čo :lol: :lol: :lol:
vohnout
Příspěvky: 30
Registrován: čtv črc 05, 2007 11:46
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od vohnout »

Já jsem dal taky 25000 za sekvenci a s nádrží v rezervě.Těch 45000 se mě zdá moc přehnaný.

____________________________
Daewoo Lanos 1.4,LPG,2001,5HB,KLIMA
Uživatelský avatar
FoXo
Příspěvky: 3898
Registrován: pát úno 22, 2008 00:00
Bydliště: Banská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od FoXo »

-peha- píše:FoXo dobehni do RV a já Ti ho tam šoupnu za 24 000 sk a keď dojedeš ráno o 16:00 odchádzaš tak čo :lol: :lol: :lol:
No necham si to prejst hlavou :))
Seat Altea XL 1,6 TDI
Ex. Daewoo Langos 1.6 16 V 3D, r. v. 1999, ABS, 2 x Airbag, El. predne okna, El. zrkadlo, El. stresne okno
Ex. Skoda Octavia 1 Tour 2008 1.6 + LPG
Moj Langos: https://www.chevroletclub.cz/viewtopic.php?f=40&t=13996
Odpovědět

Zpět na „LANOS“