Vzduchovy Filtr

Diskusní forum Daewoo Lanos Clubu.

Moderátor: Blue Lanos

Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

filtr

Příspěvek od Serpico »

...jo mám taky mokrou vložku ( tuším JR ) do original vzduchového boxu ( udržba jednou za rok vyprat a naolejovat finančí odhad asi 200 ) - řekněme, že motor líp dýchá, menší odpor oproti klasické, navíc si myslím, že i líp filtruje je prostě naolejovaný...nakonec nic novýho pod sluncem i starý Tatry 111 - 138 - 813 atd., měly vzduch filtr s drátěnkou v oleji...plus otevřený - sportovní III. díl výfuku ...ale jde jenom o zvuk, na brzdě jsem to neměl..nejsem tak moc zua limitem zvuku je to s katalyzátorem...takže procházím na STK

Mějte se fajn
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Reklama
 

Uživatelský avatar
FoXo
Příspěvky: 3898
Registrován: pát úno 22, 2008 00:00
Bydliště: Banská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od FoXo »

M.A.J.K.L píše:ja jsem si objednal kit primeho sani za 3500 a nema to chybu a je to znat i na vykonu a na spotrebe
Mozes hodit dake linky ? dik
sudzin
Příspěvky: 78
Registrován: stř zář 26, 2007 22:26

Příspěvek od sudzin »

tak to mam konečně hotove,myslelsem že to bude aj složitějši ale nejvic dalo zapřemyšlet jak to upevnit nebo spiš kde.nakonec sem nahřal novodur. trubku trošku ju zdeformoval při ohybani a objimku ju upevnil ke zbytku puvodniho černeho boxu filtru.Sice de vidět že to nedělal profik ale myslim že sem to udělal snad aj dobře.Akorat nevim jestli to nebude dělat velky problem že je to blizko motoru ale časem uvidim.Ještě se chcu zeptat jestli mam ten otvor od puvodniho filtru nějak ucpat nebo to ničemu nevadi?
Odpovědět

Zpět na „LANOS“