Servis na Tico v Brně

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
marianH
Příspěvky: 78
Registrován: pát lis 12, 2004 08:34

Servis na Tico v Brně

Příspěvek od marianH »

Zdravím Vás všechny.

Znáte někdo, nebo máte zkušenosti se servisy na Daewoo Tico v Brně. Co doporučujete. Možná to nemusí být ani specializované na Tico, jde o menší karosářskou práci, oprava - výměna čela, nárazník, výztuhy. Světla, chladič jsou OK, kapota také.

Marián
Reklama
 

Petr75
Příspěvky: 1
Registrován: sob led 05, 2008 20:59

Re: Servis na Tico v Brně

Příspěvek od Petr75 »

Také sháním adresy servisů v Brně pro auto Daewoo Tico.
Zatím jsem si nechal vyměňovat výfuk v servise Auto Horák. Dělají to na počkání.
http://www.autohorak.cz/
Nyní budu potřebovat vyměnit přední plastový nárazník a vyměnit nebo spravit výztuhu předního nárazníku, protože mi někdo nacouval do auta.
marianH
Příspěvky: 78
Registrován: pát lis 12, 2004 08:34

Re: Servis na Tico v Brně

Příspěvek od marianH »

Ahoj.

Nakonec tu opravu co jsem potřeboval udělat provedli v Brně Tuřanech na Pratecké ulici 12. Je tam servis a hned vedle lakovna. Jsou v jednom dvoře, ale jinak každé samostatné. Servis ale není specializován, no nemá problém sehnat díly na Tico. Já jsem měl některé své.

Telefon do lakovny je 545219039, telefon do servisu neznám, no jsou vedle sebe, tak Ti ho snad zdělí i v lakovně.

Ceny byly celkem fajn, oprava rychlá a měli snahu opravit - narovnat poškozené díly. Jenomže jsem už měl nové, tak to pouze vyměnili a lakovali. Ten servis mi dohodil kolega z práce.

Marián


Petr75 píše:Také sháním adresy servisů v Brně pro auto Daewoo Tico.
Zatím jsem si nechal vyměňovat výfuk v servise Auto Horák. Dělají to na počkání.
http://www.autohorak.cz/
Nyní budu potřebovat vyměnit přední plastový nárazník a vyměnit nebo spravit výztuhu předního nárazníku, protože mi někdo nacouval do auta.
biddle
Příspěvky: 1
Registrován: čtv kvě 03, 2007 12:41

Servis v Brně

Příspěvek od biddle »

Omlouvám se za negativní zprávu. Dovoluji si Vás ale varovat před servisem, který je u prodejny Hyundai a Mazda na adrese U Červeného mlýna 3. Dříve zde prodávali i Daewoo a značkový servis je zde pořád. Ceny jsou vysoké a stalo se mi, že mi účtovali, co neprovedli. Prodejna ND je zde ale dobrá, i když není nejlevnější.
Odpovědět

Zpět na „TICO“