Chcel by som od vás svoj názor na Legu automat

Moderátor: Blue Lanos

majki33
Příspěvky: 9
Registrován: pon úno 18, 2008 10:46
Bydliště: DK

Chcel by som od vás svoj názor na Legu automat

Příspěvek od majki33 »

Zdravím všetkých Leganzákov. Chcel by som od vás svoj názor na Legu- automat s LPG. Aké su spoľahlivé automatické prevodovky??? Chystám sa už 3 týždne kúpiť ale váham čí neboli dáke zradne automatické prevodovky.

Na čo by som si mal dať pozor pri kúpe Leganzi, porade Prosím
Tak zatikal Dik za rady a do skorého videnia na fóre.
Ahojte
Reklama
 

-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Výtám Te na fórku :lol: :lol: :lol: No k automatike takto nie je nás tu dosť je tu jen jedna a tu má Rosík takže dosť ťažko tu bude o nej vedieť ale my tu unás máme niekolko takých automatou a pokud viem tak nemajú problémi a donedávna aj šéf Daewoo salónu vlastnil zlatú Legu automatic s LPG ktoré sme mu tam montovali a auto počas 5 rokov do doby predaja nemalo žiadne velké poruchy teda okrem bežných ale prevodovka stákle bola OK :idea: Pri kúpe si daj pozor na to či bola servisovaná teda pri akom počte boli výmeny hlavne rozvod :idea:Ďalej či nebola havarovaná no a tlmiče a či sa ich stav odvíjá od ceny teda pokud je lacný nákup auta tak samo že daktoré komponenty sa musia vymeniť ale pokud je cena velká musí tomu odpovedať stav :idea: Jo a pokud prolezeš fórum teda Leganzu tak tam už zo pár rad je takže ješte raz výtaj :D :D :D
No tady dačo o automatike
https://www.chevroletclub.cz/viewtopic.php?t=6311

No a tady kúpa
https://www.chevroletclub.cz/viewtopic.php?t=5589
https://www.chevroletclub.cz/viewtopic.php?t=11133&start=0
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6633
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

Automat bych bral hned....sice by mi tam scházelo podřazování jak já chci, ale každopádně bych jí bral....jen pozor na stav auta....četl jsem, že automat. převodovka je docela citlivá věc a je potřeba o ní dobře pečovat.
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6633
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Ivoš píše:Automat bych bral hned....sice by mi tam scházelo podřazování jak já chci, ale každopádně bych jí bral....jen pozor na stav auta....četl jsem, že automat. převodovka je docela citlivá věc a je potřeba o ní dobře pečovat.
krome mirne vyssi spotreby a absence pateho stupne jsem ja osobne maximalne spokojeny !!! Do mesta uz si nedovedu predstavit nic jinyho 8)
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

No já automaty velmi v láske nemám ale to pre to že rád kvaltuju a zatial mám dve nožičky :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

milosh píše:
Ivoš píše:Automat bych bral hned....sice by mi tam scházelo podřazování jak já chci, ale každopádně bych jí bral....jen pozor na stav auta....četl jsem, že automat. převodovka je docela citlivá věc a je potřeba o ní dobře pečovat.
krome mirne vyssi spotreby a absence pateho stupne jsem ja osobne maximalne spokojeny !!! Do mesta uz si nedovedu predstavit nic jinyho 8)
No právě...tady v Pardubkách je to čím dál tím horší a člověka za chvíli bolí noha a jak jsem byl odpůrce ještě loni na Baldovci automatu, tak teď když se koukám po autech (Leganzách) a vybírám si, kterou si časem koupím, tak hledám s automatem.... ;)
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
Petr S.
Příspěvky: 3871
Registrován: stř zář 20, 2006 21:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr S. »

Ivoš píše:
milosh píše:
Ivoš píše:Automat bych bral hned....sice by mi tam scházelo podřazování jak já chci, ale každopádně bych jí bral....jen pozor na stav auta....četl jsem, že automat. převodovka je docela citlivá věc a je potřeba o ní dobře pečovat.
krome mirne vyssi spotreby a absence pateho stupne jsem ja osobne maximalne spokojeny !!! Do mesta uz si nedovedu predstavit nic jinyho 8)
No právě...tady v Pardubkách je to čím dál tím horší a člověka za chvíli bolí noha a jak jsem byl odpůrce ještě loni na Baldovci automatu, tak teď když se koukám po autech (Leganzách) a vybírám si, kterou si časem koupím, tak hledám s automatem.... ;)
Ivoši a co třeba tahle? http://www.exporttrader.com/section/vie ... O+LEGANZA/
Hyundai Tuscon 1.6 TGDi alias tučnák
BMW F 800 GS
Ford Transit Connect T200 SportVan 1.8TDCi
ex Daewoo Leganza 2.0 16V CDX
http://www.czdrafel.cz/
http://planickasystem.webnode.cz
www.autobardo.cz
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

No počkej, to já si budu kupovat auto až kdoví kdy...zatím jen koukám...ale tahle Lega je suprová ;)
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6633
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Ivosi, tovis, starnes a to pak clovek meni nazory. Ja byl taky odpurce dyzlu ale nedavno jsem se svezl v Zafire a v interieru to skoro neni slyset takze a navic takova velka kara v automatu benalu to uz by papalo moc ale s dyzlem by to bralo o trochu min nez me ted astra a votom to je :) Ale stejne najedu jen kolem 12t rocne takze zase dyzl pro me neni vyhodny rekl bych co se servisu tyce atd...
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

Je to tak...stárnu a pohodlním :lol: , ale pořád moc rád vyženu pabouky z trubek :lol: Však pamatuješ, jak jsem ti říkal, že automat nikdy :lol: A je to tu...automat ano...ale jedině Daewoo/Chevrolet nebo Kia, nebo Hyundai ;)
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6633
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Ivoš píše:Je to tak...stárnu a pohodlním :lol: , ale pořád moc rád vyženu pabouky z trubek :lol: Však pamatuješ, jak jsem ti říkal, že automat nikdy :lol: A je to tu...automat ano...ale jedině Daewoo/Chevrolet nebo Kia, nebo Hyundai ;)
JA taky koukal na nubi automat,a le ten fofrklacek je silenej :lol: :roll:
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

Nojo, ale pořád je to Daewoo...a to je to hlavní :lol: ;)
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
ros
Příspěvky: 292
Registrován: pát kvě 26, 2006 14:08
Bydliště: Havířov

Příspěvek od ros »

Mám automat a nemůžu na něj říct nic negativního, jen ta spotřeba je trochu větší, ale jezdim na LPG, takže to jde. Lehce řadí, pohodlí úžasné a do města nic lepšího asi není. Mohu jen doporučit.
Leganza 2,2 LPG automat rok 2000, dříve Espero
Uživatelský avatar
zovi
Příspěvky: 54
Registrován: čtv dub 26, 2007 22:33
Bydliště: Hlohovec - SK

Příspěvek od zovi »

Tiež som bol odporca automatu a teraz už nechcem iné!!! Aj pre manželku hľadám len a len automat :D
Vrelo doporučujem ovšem ak už nechceš závodit, potom je tu jedna možnosť tiptronic ale to je už asi o iných autách :roll:
Leganza 98 bordová 17" 215/45, LPGdo 10L Lovato - minulosť. Pôvodne cez Tico, Nexiu a Leganzu k autíčku s veľkým A !!!
Pribudla znova Nexia GTX LPG stieborná !
Odpovědět

Zpět na „LEGANZA“