Co mě dnes nepotěšilo

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Odpovědět
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

Peto to je mi lito,zivot je boj,nekdy dost tezkej a nespravedlivej... :( :( :(
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
Reklama
 

Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

Tak to je hnus....sice se říká a něco na tom i bude, že osud vrací něco, co jsme v životě třeba udělali nedobrýho, ale tohle je hodně velká rána....ať se drží holka.
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
MiSedl
Příspěvky: 442
Registrován: ned kvě 13, 2007 12:54
Bydliště: Most

Příspěvek od MiSedl »

Zdravím všechny, dlouho jsem tu nebyl , ale o tohle se musím podělit.....toto mě včera nepotěšilo, když u nás zvonili policajti a ať se jdu podívat :-(( Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Daewoo Leganza 2,0 CDX full,kůže,Sencor SCD 5455 MR, rv.98 + Ford KA 1,3 , rv.98,červený mazlík pro manželku.
http://s8.gladiatus.cz/game/c.php?uid=35270
Klikni a uvidíš kdo jsem
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Doprdele tak to se nedá komentovat :evil: :evil: :evil: Ktoré okno si to odneslo :cry:
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

Ruce i nohy takym hajzlum ulamat,zatim se nam to Daewakum docela vyhybalo ale ted je toho vic a vic...hele vidim blbe nebo ti ty smejdy propichly i pneumatiku??? :evil: :evil: :evil:
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

Sakra svině zatracený :evil: :evil:
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
MiSedl
Příspěvky: 442
Registrován: ned kvě 13, 2007 12:54
Bydliště: Most

Příspěvek od MiSedl »

Je to přední boční okno u spolujezdce, 2x propíchnutá pneumatika, ukradené autorádio, vybitá baterka jak pořád houkalo auto....prostě tam potom stál vrak. Někdo musel jít poškozovat, kdybych si toho loni neužil málo ( světla, lišty.....)
Daewoo Leganza 2,0 CDX full,kůže,Sencor SCD 5455 MR, rv.98 + Ford KA 1,3 , rv.98,červený mazlík pro manželku.
http://s8.gladiatus.cz/game/c.php?uid=35270
Klikni a uvidíš kdo jsem
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

To jsou opravdu svine...to je sileny...kez by se mi nekdy takovej hajzl dostal do ruky... :evil: :evil: :evil: Mas na tohle opravdu smulu... :cry: :cry: :cry:
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Co tam máte za políciu preboha veď to chodia len oznamovať že sa dačo stalo a či nemáte podozrenie :evil: Už len tebe to tam rozrabovali párkrát a asi aj ostatný vodiči majú taký problém a to poldové spia či co :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

Kašlou na to....vědí, že stejně nikoho nechytnou....pitomci...někdy se jim zadaří, ale u autovloupaček na to kašlou....člověk s tím má pak běhání po pojišťovnách...sice je to na jednu stranu dobře, že nikoho nenajdou...pojišťovna to pak zaplatí, ale i tak je to na nasrání :evil:
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

pokec

Příspěvek od Serpico »

...no to je k nasrání - znova opakuji ne třikrát ( slovensko ) ale dvakrát a dost... a žádný vyvalování za katrem... ale tvrdá práce - třeba na výstavbě dálnic, těžbě uranu... ( jeho cena stoupá, no letos trochu poklesla... ) prostě musel by zaplatit náklady na svůj pobyt za katrem, a ty nejsou nikterak malé od 500 - 700 Kč / jeden den / jeden vězeň...

A nebo to dojde tak daleko, že je lidi budou " likvidovat sami " a to bez svědků...na co je pak legislativa a takovej hezkej nápis na služebních vozech policie " pomáhat a chránit "....Byl jsem trochu radikálni, ale bohužel jsem to taky zažil...

Mějte se fajn
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4357
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od alvin »

Ja som toto isté zazžil na GETZe,za bieleho dňa,(10.7.04)ešte sa ma policajti pýtali,či mám na niekoho podozrenie,brali mi odtlačky,ako nejakému zlodejovi, a vraj kým mi nepošlú správu o vyšetrovaní,poisťovňa mi to nezaplatí. Všetko,čo odo mňa chceli, som im poslal 23.7.,17.9 mi volali,že im to mám poslať,až keď som sa udivil,že to ešte nemájú,zbadal ten pán vyšetrovateľ ,že mu to leží na stole :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: ,napokon tá správa došla niekedy v októbri (řijnu). Nuž keby boli skutočne takí byrokrati aj v tej poisťovni,tak na peniaze čakaám dodnes :P :P :P . Našťastie,tam nechceli nijaká správu 16.8 boli peniaze na účte....
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
Uživatelský avatar
MiSedl
Příspěvky: 442
Registrován: ned kvě 13, 2007 12:54
Bydliště: Most

Příspěvek od MiSedl »

Ahoj kluci,se vážně omlouvám za dlouhodobou neúčast ale to tak někdy v životě chodí.Měl jsem v plánu koupit nové auto,ale po tomhle zážitku na to kašlu.Občas sem juknu a hodíme řeč.Zatím všem pozdravy z Mostu.
Daewoo Leganza 2,0 CDX full,kůže,Sencor SCD 5455 MR, rv.98 + Ford KA 1,3 , rv.98,červený mazlík pro manželku.
http://s8.gladiatus.cz/game/c.php?uid=35270
Klikni a uvidíš kdo jsem
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

MiSedlacku ja ti drzim palce at to vsechno dobre dopadne a at uz se na tebe konecne to stesticko usmeje... ;)
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Příspěvek od Hanzy »

MiSedl píše:Ahoj kluci,se vážně omlouvám za dlouhodobou neúčast ale to tak někdy v životě chodí.Měl jsem v plánu koupit nové auto,ale po tomhle zážitku na to kašlu.Občas sem juknu a hodíme řeč.Zatím všem pozdravy z Mostu.
Nazdar chlape rad te tady po dlouhe dobe vidim... :D Jen skoda ze zrovna z takovoudle udalosti,to je opravdu hodne nemile a nechapu jako jeste propichle gumy to museli byt fakt kreteni... :cry:
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Odpovědět

Zpět na „POKEC“