kam se ztratil olej?

Diskusní forum Daewoo Lanos Clubu.

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Uživatelský avatar
skorpion,
Příspěvky: 50
Registrován: pon úno 11, 2008 17:14
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od skorpion, »

můj (laiksý a tuďíž si myslim že i špatný) odham je že se zkrácením cesty tech plynů zvětšil tah ve výfuku a tudíž se dostal možná ven výfukem. ale nevěř mi já tomu nerozumim takhle bych si to akorát vysvětlil
Honda Varadero 125L , Daewoo Lanos 1,5l 1999 5HB
obojí mam
Reklama
 

Uživatelský avatar
peco
Příspěvky: 637
Registrován: stř pro 21, 2005 14:02
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od peco »

skorpion, píše:můj (laiksý a tuďíž si myslim že i špatný) odham je že se zkrácením cesty tech plynů zvětšil tah ve výfuku a tudíž se dostal možná ven výfukem. ale nevěř mi já tomu nerozumim takhle bych si to akorát vysvětlil

olej vo vyfuku nema co robit. diera vo vyfuku moze zvysovat spotrebu benzinu a hlucnost ale nie zozrat olej.

aspon si myslim.


Skor sa mohlo stat, kedze pises ze ti pred mesiacom menili rozvody,tesneni, tak ze ti naliali malo oleja.


inak ja mam teraz podobny problem na 5000 km mi to zozralo tolko oleja ze som ho ani na palicke nevidel:( dolialol som 1 liter a nedoslo to ani do polovicky medzi min a max :( ach jo. asi ma caka servis :roll:
Lanos
Příspěvky: 26
Registrován: ned pro 17, 2006 23:33

Příspěvek od Lanos »

Ohledně spotřeby oleje na 5000 km Tak to mám zhruba stejný problém a neřeším Když se daří tak po nějakých 2500km doleju litr a mám ho na rysce max. takže asi půl deci na 100 km.Abude to utíkat kolem nějakého pistu.A to mam motor po generálce a mohl jsem to nechat zpravit,ale měl jsem obavy aby to nebylo ještě horší
Uživatelský avatar
peco
Příspěvky: 637
Registrován: stř pro 21, 2005 14:02
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od peco »

Lanos píše:Ohledně spotřeby oleje na 5000 km Tak to mám zhruba stejný problém a neřeším Když se daří tak po nějakých 2500km doleju litr a mám ho na rysce max. takže asi půl deci na 100 km.Abude to utíkat kolem nějakého pistu.A to mam motor po generálce a mohl jsem to nechat zpravit,ale měl jsem obavy aby to nebylo ještě horší
no len neni to tak davno co som jazdil od vymeny po vymenu s max 1l doliatia. tak sa mi to moc nepaci. hlavne ked 5000 km je otazka tak 1 6tyzdnov:(
Uživatelský avatar
Kessler
Příspěvky: 1676
Registrován: úte lis 08, 2005 10:43
Bydliště: Brno-střed Československo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kessler »

Jana_: Ještě bych to nějakou dobu kontroloval jestli neubývá...pokud ne, tak bych to nechal být...
'89 Daewoo Racer 1.5 -> '98 Škoda Felicia 1.3 -> '77 Mercedes-Benz W123 240D - Das Auto
Odpovědět

Zpět na „LANOS“