Chromova maska na Lanos

Diskusní forum Daewoo Lanos Clubu.

Moderátor: Blue Lanos

Uživatelský avatar
peco
Příspěvky: 637
Registrován: stř pro 21, 2005 14:02
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od peco »

na chvilu som sa zlakol ze na tych fotkach je moje auto :lol:

cierna metla, modre dracikove potahy, modry volant :)

pacia sa mi tie budiky. len tak dalej.
Reklama
 

Uživatelský avatar
Blue Lanos
Příspěvky: 4033
Registrován: pát srp 29, 2003 17:10
Bydliště: NMnV

Příspěvek od Blue Lanos »

...heh tie budikove kruzky sa pacili a aj pacia aj mne. Som po tom asi 3roky do zadu patral aj v PL ale cena bola dost vysoka. Kolko to kostuje teraz? :D Mal by som dat nejaky darecek lanoskovi k jeho nastavajucim 10 narodeninam :oops:
http://www.cardomain.com/id/27101976
Lanos SE 1.5l 8v 4door 63kw/86HP, PS,AC,PW,EA,Rear spojler,15" Dezent T,195/50 R15 Uniroyal,REMUS orig,Green Filter,KYB Excel G
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Obrázek
Palinko 16V
Příspěvky: 12
Registrován: pát led 25, 2008 14:40

Příspěvek od Palinko 16V »

čo všetko treba odmontovať, keby som tam chcel lepiť tie krúžky? Už nad tým tiež dlhšie rozmýšľam ale nechce sa mi rozoberať celú palubovku, kua. :?
Uživatelský avatar
vaculcim
Příspěvky: 200
Registrován: stř kvě 02, 2007 15:21
Bydliště: Dolní Kounice

Příspěvek od vaculcim »

Palinko 16V píše:čo všetko treba odmontovať, keby som tam chcel lepiť tie krúžky? Už nad tým tiež dlhšie rozmýšľam ale nechce sa mi rozoberať celú palubovku, kua. :?
návod na demontáž najdeš na http://www.lanosclub.com/view.php?cislo ... 2004101204 - týká se to sice něčeho jiného, ale snad ti to pomůže... demontáži palubky se asi nevyhneš :lol:
2x Škoda Felicia, Seat Cordoba, Škoda 105L, Škoda Favorit a konečně Lanos 1,6 SX r.v.98, 195/50 R15, na zimu 185/60 R14
Palinko 16V
Příspěvky: 12
Registrován: pát led 25, 2008 14:40

Příspěvek od Palinko 16V »

Veď hej, o tomto postupe viem, som dúfal, že existuje niečo jednoduchšie. No nič aspoň to spojím s výmenou žiaroviek pod kúrením. :roll:
Uživatelský avatar
FoXo
Příspěvky: 3898
Registrován: pát úno 22, 2008 00:00
Bydliště: Banská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od FoXo »

Podsvietenie pedalov planujem aj ja dal som si spravit aj tie "neony" s led nech si to kuknem a podla toho spravim sam ale priblizne viem ako to chlapik robil. Takisto planujem denne led svietenie ale rozmyslam ze investujem viac a zoberem asi toto http://www.wild-tuning.cz/index.php?mai ... ts_id=1896 ma to aj homologace podle EHK/OSN č. 48 pod číslem E11 - 10R-022369 tak hadam budu policajti kludnejsi ak im to ukazem: Takisto planujem podsvietenie pristrojovky a zvysku interieru a pod auto ale to pravdepodobne prebehne asi vsetko v lete lebo teraz nemam moc casu a v lete snad bude aj viac penazi aj toho casu. Rozmyslam este ci to dam tiez do modra alebo do cervena kedze som tam uz mal cervene potahy a celkom to pasuje cierna s cervenou ale oosbne sa mi modra paci viac :) Takze svoje snicky si budem dako pomaly splnat teraz musim dat hlavne auto do stavu aby mi poriadne brzdilo :))))) A co najmenej papalo :)
Odpovědět

Zpět na „LANOS“