Lacetti HB - diesel 2.0 - spotřeba :-(

DaewooForum pro Nubiry 1 a 2 generace

Moderátoři: Blue Lanos, koniQ

Odpovědět
Uživatelský avatar
PeS
Příspěvky: 209
Registrován: úte zář 25, 2007 12:32
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PeS »

Ivoš píše:A dodali ti nějaký doklad? Pokud ne, tak ti můžou tvrdit, že s tím lítali a brali do toho kerosen :lol: :roll: :roll: jinej servis poblíž nemáš?
No jedině v Hradci. Ale už to nechám asi být. Budu jezdit za 8 a počkám na konec leasingu. Já na to nemám nervy, abych půl roku uháněl servis k tomu, aby něco udělali.
Lacetti 5 dvř. CDX Platinum 2,0 16V 120k/1991cm3 DIESEL s auto. klimatizací. (PRODÁNO)
Obrázek
Reklama
 

Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

V Hradci myslíš CoreCar, nebo VK Auto?

Jinak Tě chápu, taky by mě to naštvalo....škoda, že to je takhle....žes trefil blbej kus....
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
Jura
Příspěvky: 318
Registrován: stř čer 29, 2005 11:25
Bydliště: Borohrádek, okr. Rychnov nad Kněžnou

Příspěvek od Jura »

CoreCar zatím neznám (reference jsou na ně dobré), ale ve VK Auto jsem auto kupoval a taky tam zatím na servis jezdím. Až na malou neshodu kvůli autorádiu můžu jen doporučit. Zvlášť vedoucí servisu, pan Červinka, je podle mne férový a těmto autům rozumí.
Jura Obrázek
Lacetti (vlastně "přechodný typ" Chevrolet Nubira) Sedan 1.8 CDX, MY 2004, barva 68U Melange Beige, od 2/2008 LPG
martincakl
Příspěvky: 89
Registrován: čtv čer 07, 2007 08:49
Bydliště: Jindřichův Hradec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od martincakl »

Jaký doklad nedoklad....
To byl tak velký problém si udělat na 2h volno...a sednout do toho auta i s mechanikem a ujet 100km?Nabrat nádrž po víčko a po skončení jízdy si zkontrolovat kolik benzínu doléval?
Mimo to,pokud bych servisu nevěřil...,tak byť nemám ve svém rodném městě na Chevrolet servis...tak do 50-70km mám 3 servisní místa..To se snad už vyplatí obětovat volnou sobotu,ne?
Chevrolet Aveo 1,2 sedan-sunset orange metalíza
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

No pokud má PeS práci jako já (časová náročnost), tak je čas pro něj dost drahej a je ho málo...včetně víkendů.

Jinak my jsme obě auta kupovali v CoreCaru a tam nebyl nikdy problém....spokojenost...leda zkusit ještě se domluvit přímo s panem Červinkou ve VK Auto...ten by na ty mechaniky mohl trošku "vlítnout"...
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
martincakl
Příspěvky: 89
Registrován: čtv čer 07, 2007 08:49
Bydliště: Jindřichův Hradec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od martincakl »

Ivoši.-...sorry...
Ale časově náročnou práci má dnes každý druhý...včetně mne..
Nicméně ty 2h si snad najdu pokud jde o "věc" tedy auto za 350 a více tisíc...
Také pracuji i o víkendech...a doma mám 5 měsíčního chlapečka..,takže volným časem neoplývám...ale přesto..
Chevrolet Aveo 1,2 sedan-sunset orange metalíza
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

No je to o prioritách každého z nás....já sice naše auta miluju, ale dostanu se k nim většinou tak v sobotu večer...nebo když se podaří, tak v sobotu nebo neděli na chalupě (když je teplo a jedu tam) a tam je zas jiná práce....v tomhle případě ale člověk spoléhá na servis....chápu PeSa, že když mu tam neporadí, tak je naštvanej....prostě zkusil bych to VK Auto pana Červinku, případně CoreCar pana Ing. Michala Kleinera...to je majitel, ví o nás a mě s tátou zná (nadhodit tam, že je z Daewoo Clubu a že slyšel dobrý reference)....myslím, že by poradil.
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Satik
Příspěvky: 76
Registrován: ned zář 26, 2004 10:27
Bydliště: Police nad Metují

Příspěvek od Satik »

To není žádná jiná metoda ? Trochu profesionálnější ?
Lacetti S.W. 2.0 16V TCDi, mint green, r. v. 2008, Magicar M100AS, Panasonic CQ-VX100N.
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

Jak profesionálnější?
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
PeS
Příspěvky: 209
Registrován: úte zář 25, 2007 12:32
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PeS »

martincakl píše:Ivoši.-...sorry...
Ale časově náročnou práci má dnes každý druhý...včetně mne..
Nicméně ty 2h si snad najdu pokud jde o "věc" tedy auto za 350 a více tisíc...
Také pracuji i o víkendech...a doma mám 5 měsíčního chlapečka..,takže volným časem neoplývám...ale přesto..
Nejde o 2 hodiy. Klidně bych je obětoval - u mě je to hodina jízdy tam, měnili mi čelní sklo - musí se čekat 4 hodiny, 2 hodiny jízdy s mechanikem, nějaké papírování, hodina jízdy zpátky - ejhle, osmh hodin v trapu. Jelikož jsem tam strávil celý den táden předtím, již jsem neměl chu´t to opakovat. Taky jsme nebyli dfopmluveni, že budou takto testovat spotřebu. Samozřejmě, že až tam pojedu, domluvím s nimi, že tuto jízdu absolvujeme ještě jednou. Jinak obětovat každý týden 4 - 5 hodin kvůli autu, skutečně si to nemohu dovolit...
Lacetti 5 dvř. CDX Platinum 2,0 16V 120k/1991cm3 DIESEL s auto. klimatizací. (PRODÁNO)
Obrázek
Uživatelský avatar
PeS
Příspěvky: 209
Registrován: úte zář 25, 2007 12:32
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PeS »

Satik píše:To není žádná jiná metoda ? Trochu profesionálnější ?
Přidávám se k ivošovi - jak profesionálnější?
Lacetti 5 dvř. CDX Platinum 2,0 16V 120k/1991cm3 DIESEL s auto. klimatizací. (PRODÁNO)
Obrázek
Satik
Příspěvky: 76
Registrován: ned zář 26, 2004 10:27
Bydliště: Police nad Metují

Příspěvek od Satik »

Myslel jsem, že jdou nějak zpracovat údaje z ŘJ. Někde se tu psalo o palubním počítači a jeho nesmyslných hodnotách okamžité spotřeby. Pokud technik jede s autem a metodou dolití paliva zjistí spotřebu 4,8l, co ukazoval během testovací jízdy palubák ? Omlouvám se za neznalost, ale pokud někdo reklamuje motor s jeho spotřebou, připadá mi tato metoda PAT a MAT autorizovaného servisu zavádějící. PeS reklamuje auto za cca 400 000,-Kč !! Proto bych vyžadoval nějaký protokol o měření atd. Důležitý je papír v ruce :-)
Lacetti S.W. 2.0 16V TCDi, mint green, r. v. 2008, Magicar M100AS, Panasonic CQ-VX100N.
Uživatelský avatar
PeS
Příspěvky: 209
Registrován: úte zář 25, 2007 12:32
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PeS »

Satik píše:Myslel jsem, že jdou nějak zpracovat údaje z ŘJ. Někde se tu psalo o palubním počítači a jeho nesmyslných hodnotách okamžité spotřeby. Pokud technik jede s autem a metodou dolití paliva zjistí spotřebu 4,8l, co ukazoval během testovací jízdy palubák ? Omlouvám se za neznalost, ale pokud někdo reklamuje motor s jeho spotřebou, připadá mi tato metoda PAT a MAT autorizovaného servisu zavádějící. PeS reklamuje auto za cca 400 000,-Kč !! Proto bych vyžadoval nějaký protokol o měření atd. Důležitý je papír v ruce :-)
Palubák neukazuje nic, protože Lacetti ho nemá :-D
Lacetti 5 dvř. CDX Platinum 2,0 16V 120k/1991cm3 DIESEL s auto. klimatizací. (PRODÁNO)
Obrázek
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

No jasně, tohle jsem taky myslel....takhle bych jako technik taky mohl říct, že jsem jel za 4,5 litru....třeba i za 0,5 litru...ale nemám to podložený = můžu kecat....
to PeS: Kdybys jel náhodou do toho Hradce a konkrétně do CoreCaru, tak bychom si mohli dát sraz...rovnou bych tam vyřídil nějaký věci na sraz, jako minule na Manín.... ;) Teda podle toho, kdy bys tam jel ;)
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Odpovědět

Zpět na „NUBIRA“