Chyba o který nic nevím

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
pppepppe
Příspěvky: 18
Registrován: sob zář 09, 2006 23:40

Chyba o který nic nevím

Příspěvek od pppepppe »

Zdravím všechny příznivce. Dotaz, který učiním mne velice zajímá, už jenom z toho důvodu, že je to trochu divné.
Pravidelně jezdím do zaměstnání svým vozem, přičemž při zpáteční cestě domů se mi vždy v jednom kopci při stoupání, zabliká a pak svítí oranžová kontrola jiné závady na palubní desce. Kopec vyjedu, vypnu motor, počkám cca 5 minut, nastartuji a vše je zase v pořádku. Nikdy jsem nezpozoroval žádný jiný vedlejší účinek.
Jezdím po všech možných jiných kotárech, ale na jiných kopcích se mi nikde nic nerosvítí.
Pohoda, že jo, zajdu do servisu. Zajel jsem na diagnostiku, ale zde sdělili, že to je někde v elektrice, ale kde to nikdo neví, snad prý ve svíčkách (2x schválně měněny), špatný kontakt (vše řádně pročištěno), ale závada pořád. V servisu se na to budou taky koukat jako já, ale vždy když do něčeho šáhnu musím projet stejný jeden a ten samý kopec, jinak změnu nezjistím a ze servisu se k 30-ti km vzdálenému kopci nikdo stěhovat nebude.
Zaregistrovali jste někde, někdy popř. u někoho něco obdobného?
Za informace děkuji.
Reklama
 

-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

UFO :twisted:
Uživatelský avatar
simone
Příspěvky: 1795
Registrován: ned kvě 22, 2005 13:27
Bydliště: Drienovec okr.Košice okolie
Kontaktovat uživatele:

aaa

Příspěvek od simone »

počas cesty do Košíc sa mi rozsvietilo CHECK zašiel som do Roźňavy na diagnostiku vynulovali to a nezistili nič odvtedy mam pokoj dodnes neviem čím to bolo :?: žeby aj umňa UFO???
Leganza strieborna metalíza CDX hifi JBL,Magnat,Blaupunkt , LPG,
maxi skuter Kymco Xciting 500
pppepppe
Příspěvky: 18
Registrován: sob zář 09, 2006 23:40

Příspěvek od pppepppe »

Chlapi já to jako prču neberu, věřte mi. Taky mne to napadlo, nebo podezřívám nějakýho amatéra dědečka, který tam ruší nějaké vlny :D :D :D , ale to mne blbýho pocitu nezabaví, hlavně když pojedu autem někam do Itálie apod. Zrovna včera se mi nic nerozsvítilo, fakt nevím. Jsem zvědavej co zítra.
Uživatelský avatar
Brainman
Příspěvky: 1393
Registrován: sob led 29, 2005 10:01
Bydliště: Seletice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Brainman »

Jsem ocitym svedkem podobne situace. Automechanik ma u nas v praci pronajatou dilnu a asi pred peti lety koupil manzelce Peugeota 309. Cestou k dilne ( cca 300m) mu to auto v kopci chciplo. Sjel dolu, nastartoval, rozjel se a na tom samem miste mu to auto chciplo zase to same asi trikrat. Tak zacal patrat ve spojitosti s naklonem a benzinem no samozrejme ze na nic neprisel. Tak se nasral rozjel se asi dvakrat rychleji, no a to misto projel s cuknutim. Tak to zkusil znova a to same :D . Tak jsem se do toho nejak zapojil a zjstil jsem ze v tom miste vede kabel kterej je extra tajnej, nikdo nevi co v nem je ale je vojenskej protoze kdyz telecom zakopaval ty trubky na optiku a pokladal nove vedeni, povedlo se jim ho prekopnout ( neni nikde zakreslenej). No a za 15 minut nad nama lital vrtulnik a za hodku prijel zelenej VW Transporter a spravili to ( bez mluveni). Vim ze to zni jako AktaX ale je to tak.
Renault Scenic RXi 2.0 IDE 16V 104kW Obrázek Daewoo Matiz I CD LPG
Topol
Příspěvky: 1842
Registrován: pát led 07, 2005 21:44
Bydliště: Nový Bor

Příspěvek od Topol »

Pěkný den :D
Pošlete na to mrcasníky těm by to silné magnetické pole protrhlo bubínky :lol:
Ať nám jezdí a nezlobí :P
Uživatelský avatar
conpet
Příspěvky: 3604
Registrován: čtv dub 21, 2005 22:59
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od conpet »

To by se mělo prověřit :lol: dejte sem mapu toho kopce a přibližné místo nevysvětlitelných jevů.
Megane Grandtour ,Chevy Trax diesel automat
Sen- http://www.youtube.com/watch?v=mhAT0Bm1gjg&feature=related
Jde o politováníhodný omyl, který se stává maximálně dvakrát za deset let.
Přéčinó bela chebná elektronka E13 z našeho podniko Katoda Olomóc.
80% mozku tvoří kapalina u některých brzdová
pppepppe
Příspěvky: 18
Registrován: sob zář 09, 2006 23:40

Příspěvek od pppepppe »

rudla píše:
kuk.cz píše:Jo tak toto znám. Ten sám problém jen jiný kopec. Po příjezdu do servisu jsem toto cukání reklamoval , ale bohužel se závada při testovací jízdě neprojevila. Jel jsem tedy domů a závada tu byla zase. V servisu mi mechanik řekl že tato závada není neznámá že ví o tom že se projevuje i u jiných uživatelů těchto vozů , ale bohužel neví čím to je a tudíž mi nepomohou. Obrátil jsem se proto přímo na výrobce ale marně.


A jaký máš motor? 1.6, 1.8 nebo 2.0 . Mě kontrolka check problikla 2x ve stejné místě v mírném kopci před obcí, když jsem vyhodil rychlost z 90 a dobrzďoval jsem na 50.
já osobně mám 1,8
Odpovědět

Zpět na „TACUMA/REZZO“