Diody

Diskusní forum Daewoo Lanos Clubu.

Moderátor: Blue Lanos

Uživatelský avatar
Hynek
Příspěvky: 1345
Registrován: sob bře 11, 2006 20:53
Bydliště: Hopsa hejsa do Brandejsa

Příspěvek od Hynek »

skorpion, píše:to SPEEDY: a jak si vyresil izolaci elektriky????prece jenom zpredu jde nejvic vody nejenom pri desti.taky jsem premyslel o dennim sviceni ale bojim se by se mi to nesluslo tim ze do toho natece
:P neboj!! Ty diody budou svítit i v akvárku pod vodou! ;)
NEXIA DOHC 16V GTX 3dveř. ,Klíma, NAVIGON TS 7000T,
KALOS 1,2.,Klíma.
Reklama
 

Uživatelský avatar
n3oklan
Příspěvky: 423
Registrován: pon dub 10, 2006 23:41
Bydliště: Rumburk
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od n3oklan »

Vystrachal jsem na eshopu docela pekny svetylka... http://www.tuning-in.cz/denni-sviceni-uni-ledkove.html :lol:

a malej VT :)
Obrázek
UPDATE - Škoda Octavia TOUR 1.9 TDi-PD
Ještěrka ][. aka "baby-jaguar" má najeto poctivých 138 tKm (k mání) a Ješterka I. je definitivně po smrti... R.I.P holka... :(
Jezdím s TomTom GO730 a Prestigio MultiPhone 4500T DUO.
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Já taky štrachal a hned sem je nahodil bez VT ale skutočné a je to perfekt

Obrázek
Uživatelský avatar
n3oklan
Příspěvky: 423
Registrován: pon dub 10, 2006 23:41
Bydliště: Rumburk
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od n3oklan »

-peha- píše:Já taky štrachal a hned sem je nahodil bez VT ale skutočné a je to perfekt

Obrázek
No vypada to krasne, ale na tom miste bych se o ne dost bal... nejednou se mi "inkriminovane misto" povedlo orazitkovat vysokym obrubnikem nebo zmrzlou snehovou barierou.... :cry: Taky to tam zanechalo stopy :oops: :cry: BTW. co policati a modry parkovacky ? uz te na ne dostali ?
UPDATE - Škoda Octavia TOUR 1.9 TDi-PD
Ještěrka ][. aka "baby-jaguar" má najeto poctivých 138 tKm (k mání) a Ješterka I. je definitivně po smrti... R.I.P holka... :(
Jezdím s TomTom GO730 a Prestigio MultiPhone 4500T DUO.
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

No dúfam že kolegovia ma nechajú na pokoji keď jinak auto mám v 100% poriadku a tie ledky sme skúšali on to je taký pásik a je ako by zo silikonu takže keď do neho buchneš nič sa nedeje :lol: :lol: :lol: Ale aj tie čo si dal Ty sme už montovali a boli od HELLI a tiež svietia fajnovo jo má ich aj Serpico namontované a tiež je s nimi spokojný :lol:
Uživatelský avatar
n3oklan
Příspěvky: 423
Registrován: pon dub 10, 2006 23:41
Bydliště: Rumburk
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od n3oklan »

hmmm... tak to nad nima mozna zauvazuju... i kdyz se mi vic libej ty co jsem nasel ja :) jinac jsem dneska dostal flastra za prasklinu na prednim skle... nekompromisne za litra - zajimavy ze to cajtum z Melnika nevadilo a ten nemeckej tunta, co me zastavoval minulej weekend cestou do Drazdan si toho snad ani nevsiml (i kdyz tim smerem posilhaval...) no co nadelame, z nekoho zit musej :lol:
UPDATE - Škoda Octavia TOUR 1.9 TDi-PD
Ještěrka ][. aka "baby-jaguar" má najeto poctivých 138 tKm (k mání) a Ješterka I. je definitivně po smrti... R.I.P holka... :(
Jezdím s TomTom GO730 a Prestigio MultiPhone 4500T DUO.
Uživatelský avatar
FoXo
Příspěvky: 3898
Registrován: pát úno 22, 2008 00:00
Bydliště: Banská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od FoXo »

-peha- píše:Já taky štrachal a hned sem je nahodil bez VT ale skutočné a je to perfekt

Obrázek
To su dake pasiky alebo to mas navrtane dierky a tam diody nastrkane ? A co je to VT ? :)
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Sú to pásiky nalepené ale keď svieti slniečko tak to moc nevidno no ale keď je šero a pod mrakom tak to svieti perfektne a VT je tuning ako na oko čiže vyrtuálný :lol: :lol: :lol:Jo niekdo sa pítal kde som to kúpil tak tu je stránka a došli asi tak za 5 dní na dobierku :lol:
http://www.xenonybn.sk/
Uživatelský avatar
FoXo
Příspěvky: 3898
Registrován: pát úno 22, 2008 00:00
Bydliště: Banská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od FoXo »

-peha- píše:Sú to pásiky nalepené ale keď svieti slniečko tak to moc nevidno no ale keď je šero a pod mrakom tak to svieti perfektne a VT je tuning ako na oko čiže vyrtuálný :lol: :lol: :lol:Jo niekdo sa pítal kde som to kúpil tak tu je stránka a došli asi tak za 5 dní na dobierku :lol:
http://www.xenonybn.sk/
Aj som si myslel s tym VT ale nebol som si isty ci je to na 100 % to kedze sme sa bavili o diodach :) Ja planujem saukat diody do hmloviek miesto zairoviek a tiez nieco podobne ako mas ty alebo n3oklan len sa mi zda to byt dost drahe. Mozno nieco zmajstrujem na kolene len aby mi do toho potom nezatieklo :) A co sa tyka parkovaciek ? tam mas tiez dako specialne upravene svetlo alebo original kupene lebo som uz videl ze normalnu ziarovku rozobrali nechali iba obal kovovy a tam naletovali diody.
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Parkovačky sú normálne modré diódy kúpené na čerpačke a majú ich skoro všade aj v iných farbách asi okolo 150 sk za pár :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
FoXo
Příspěvky: 3898
Registrován: pát úno 22, 2008 00:00
Bydliště: Banská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od FoXo »

-peha- píše:Parkovačky sú normálne modré diódy kúpené na čerpačke a majú ich skoro všade aj v iných farbách asi okolo 150 sk za pár :lol: :lol: :lol:
To som si uz vsimol ked som bludil po e-shopoch. Teraz ale budem musiet setrit na servis bo cakam ze bude dost drahy ale o tom probleme asi zalozim nove vlakno :) Zatial diky
Uživatelský avatar
skorpion,
Příspěvky: 50
Registrován: pon úno 11, 2008 17:14
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od skorpion, »

s tema diodovyma paskama sem se uz setkal a musim rict ze sviti slusne a s vodou tam taky problem neni ;)
Honda Varadero 125L , Daewoo Lanos 1,5l 1999 5HB
obojí mam
Uživatelský avatar
FoXo
Příspěvky: 3898
Registrován: pát úno 22, 2008 00:00
Bydliště: Banská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Re: Diody

Příspěvek od FoXo »

Tak men to momentalne svieti takto dako:
Je to zatial len provizorne.
Diody chcem vymenit za silnejsie a ich zdvojnasobit. Uvidime...
Přílohy
Tu su zapnute pocas  dna. Az tak dobre ich nevidno preto ich chem nahradit.<br />Mam kupene diody 60 000 mcd ale nastal problem ze sa nedaju dat velmi na plosak lebo nozicky maju trozja hrubsie :) Ale  ja sa pohram
Tu su zapnute pocas dna. Az tak dobre ich nevidno preto ich chem nahradit.
Mam kupene diody 60 000 mcd ale nastal problem ze sa nedaju dat velmi na plosak lebo nozicky maju trozja hrubsie :) Ale ja sa pohram
P1110973.JPG (116.96 KiB) Zobrazeno 1793 x
P1120151.JPG
P1120151.JPG (102.5 KiB) Zobrazeno 1792 x
P1110975.JPG
P1110975.JPG (7.59 KiB) Zobrazeno 1792 x
Seat Altea XL 1,6 TDI
Ex. Daewoo Langos 1.6 16 V 3D, r. v. 1999, ABS, 2 x Airbag, El. predne okna, El. zrkadlo, El. stresne okno
Ex. Skoda Octavia 1 Tour 2008 1.6 + LPG
Moj Langos: https://www.chevroletclub.cz/viewtopic.php?f=40&t=13996
Odpovědět

Zpět na „LANOS“