PROSÍM O POMOC

Diskusní forum Daewoo Nexia clubu.

Moderátoři: Blue Lanos, Admins

Odpovědět
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

Světlo třeba na Golfa stojí 4 000 Kč, takže je to docela podstatnej rozdíl oproti 1 800 Kč.....nechceme tě tady přemlouvat, několik kolegů Daewáků už mají jiná auta jiných značek....jen si pamatuj, že Daewoo je jedno z levných....za náhradní díly na jiný auto dáš minimálně stejně. Lepší to nebude...teda pokud si nekoupíš 120ku...nebo Favorita....
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Reklama
 

MONIKA POKORNÁ
Příspěvky: 39
Registrován: ned úno 10, 2008 20:02
Bydliště: Brno

Příspěvek od MONIKA POKORNÁ »

Ivoš píše:Světlo třeba na Golfa stojí 4 000 Kč, takže je to docela podstatnej rozdíl oproti 1 800 Kč.....nechceme tě tady přemlouvat, několik kolegů Daewáků už mají jiná auta jiných značek....jen si pamatuj, že Daewoo je jedno z levných....za náhradní díly na jiný auto dáš minimálně stejně. Lepší to nebude...teda pokud si nekoupíš 120ku...nebo Favorita....
to jo,ale golf má pořád jako auto nějakou hodnotu
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

Užitnou hodnotu má Nexie stejnou jako Golf....to, že stojí málo, protože se neprodává a motorizace není tak pestrá je věc druhá....ale rozhodně není o nic horší než Golf, navíc když postavíš vedle sebe Golf a Nexii vedle sebe v nebezpečný čtvrti, tak máš o mnoho větší procento jistoty, že druhý den ráno najdeš jen Nexii....porovnávám Golfa přibližně stejného data výroby jako Nexia.....abych to zhrnul, trochu se mi příčí vychvalovat jedno auto nad druhým na základě argumentů, které nejsou až tak úplně pravda (cena dílů apod.). Proto promiň, ale říct, že Nexia je drahé auto (co se týká náhr dílů) a že ostatní značky jsou podstatně levnější je čirá demagogie.
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

nexia

Příspěvek od Serpico »

....raic můj názor už jsem psal - za třicet koupit jiný - a zbořený na díly motor, dveře, kapota ( no to mohlo jít za 15tis a je na půlce...)

Mějte se fajn
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Uživatelský avatar
Petr S.
Příspěvky: 3871
Registrován: stř zář 20, 2006 21:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr S. »

MONIKA POKORNÁ píše:
Richard píše:Nemyslím, že jsou díly na Daewoo drahé, dokonce mám pocit, že se výrazně neliší od Škodovek i když některé díly na Fobie a Oktávky jsou podstatně dražší :roll: :roll:
NO TAK PÁNOVÉ NA NEXII PLASTOVÝ ZADNÍ NÁRAZNÍK PŘINDE TÉMĚŘ NA ŠEST TISÍC,ZADNÍ BLATNÍK/KTERÝ NEMAJÍ VŠUDE/PŘINDE NA 5.500,JEDNO ZADNÍ SVĚTLO NA OSUMNÁCT STOVEK TO SI MYSLÍM ŽE NA AUTO KTERÝ SE POHYBUJE V CENĚ 40.000KČ JE SÍLA.A TO JSOU DÍLY KTERÉ JSEM POTŘEBOVALA JÁ,KDOVÍ JAK JE TO SE ZBYTKEM
No nevím,ale ten nárazník je asi i s výstuhou. Já mám Nexii a na cenu dílů si nemůžu stěžovat. Kotouče chlazené za 500kč kus,neseženu ani na felicii!!!!!!! Moniko musíš brát v potaz,že kupuješ nový díl,nová Nexie taky stála 350000.
Hyundai Tuscon 1.6 TGDi alias tučnák
BMW F 800 GS
Ford Transit Connect T200 SportVan 1.8TDCi
ex Daewoo Leganza 2.0 16V CDX
http://www.czdrafel.cz/
http://planickasystem.webnode.cz
www.autobardo.cz
Habron
Příspěvky: 1498
Registrován: stř srp 11, 2004 18:16

Příspěvek od Habron »

OT:

Ne, chtěl jsem něco napsat k tématu, ale pak jsem to smazal, protože si jsem vědom, že bych asi se dotkl řady Daewáků Nexiáků i jiných ...

Takže Mějte pěkný den ;)
... nikdy v životě bych nechtěl hondu ...
Uživatelský avatar
Petr S.
Příspěvky: 3871
Registrován: stř zář 20, 2006 21:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr S. »

Habron píše:OT:

Ne, chtěl jsem něco napsat k tématu, ale pak jsem to smazal, protože si jsem vědom, že bych asi se dotkl řady Daewáků Nexiáků i jiných ...

Takže Mějte pěkný den ;)
Mě tedy ne,já už si toho vyslechl. :roll:
Hyundai Tuscon 1.6 TGDi alias tučnák
BMW F 800 GS
Ford Transit Connect T200 SportVan 1.8TDCi
ex Daewoo Leganza 2.0 16V CDX
http://www.czdrafel.cz/
http://planickasystem.webnode.cz
www.autobardo.cz
Uživatelský avatar
Slavek
Příspěvky: 1718
Registrován: stř bře 22, 2006 20:26
Bydliště: Teplice, přesněji Krupka Česká republika
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Slavek »

MONIKA POKORNÁ píše:
Richard píše:Nemyslím, že jsou díly na Daewoo drahé, dokonce mám pocit, že se výrazně neliší od Škodovek i když některé díly na Fobie a Oktávky jsou podstatně dražší :roll: :roll:
NO TAK PÁNOVÉ NA NEXII PLASTOVÝ ZADNÍ NÁRAZNÍK PŘINDE TÉMĚŘ NA ŠEST TISÍC,ZADNÍ BLATNÍK/KTERÝ NEMAJÍ VŠUDE/PŘINDE NA 5.500,JEDNO ZADNÍ SVĚTLO NA OSUMNÁCT STOVEK TO SI MYSLÍM ŽE NA AUTO KTERÝ SE POHYBUJE V CENĚ 40.000KČ JE SÍLA.A TO JSOU DÍLY KTERÉ JSEM POTŘEBOVALA JÁ,KDOVÍ JAK JE TO SE ZBYTKEM
no co se tyce mondea tak I budou z dilama o neco levnejsi nez nexie to je pravda ale zadni blatnik na mondeo by si nesehnala vubec, II mondea uz sou daleko vis nez nexie, ja se v tom pohybuju a jako kazdy automechanik ti reknu ze na korejce dily sou pomerne v dobry cenovy relaci, neco je hurs dostupny ale to je u spousta aut na mazdu se schanej dily daleko hurs. Jen malej priklad cep ramene na volvo stoji 630 korun na nexii 280, mondeo 400, vzduchovy filtr na volvo 400 na nexii 120 mondeo 250 a to beru veci co se bezne meni, kolikrat za zivot menis naraznik nebo blatnik???? no a uz to vidis sama ze neni to tak hrozny, neco je drazsi neco ne, nevim jaky si ridic ale mondeo by pro zenskou bylo prilis slozity auto
Měl jsem 3x Espero 2.0
ted VOLVO 1.9TDi
full vybava včetně kluzké kuže :-)
Holt bezpeči je bezpeči
NOVINKA do rodiny přibylo SF 4x4 2.0CRDi 92kW
Volvo V50 2.0 s motorem PSA

Dovoz aut zD

Možnost zakoupení různých dílu Bosch levněji než v autodilech
Uživatelský avatar
Slavek
Příspěvky: 1718
Registrován: stř bře 22, 2006 20:26
Bydliště: Teplice, přesněji Krupka Česká republika
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Slavek »

Habron píše:OT:

Ne, chtěl jsem něco napsat k tématu, ale pak jsem to smazal, protože si jsem vědom, že bych asi se dotkl řady Daewáků Nexiáků i jiných ...

Takže Mějte pěkný den ;)
no pravdepodobne taky i sebe jinak by si to sem napsal :lol: :lol:
sem taky napsal na volvo forum ze to hnije jako brambor a malem sem nedostal banan :lol: :lol: :lol:
Měl jsem 3x Espero 2.0
ted VOLVO 1.9TDi
full vybava včetně kluzké kuže :-)
Holt bezpeči je bezpeči
NOVINKA do rodiny přibylo SF 4x4 2.0CRDi 92kW
Volvo V50 2.0 s motorem PSA

Dovoz aut zD

Možnost zakoupení různých dílu Bosch levněji než v autodilech
Habron
Příspěvky: 1498
Registrován: stř srp 11, 2004 18:16

Příspěvek od Habron »

Tak jasně že bych nerad urážel sám sebe ;)

Dyť já tu plechovku pořád ještě mám a mám jí docela rád. Žena furt něco mele, že bych ji už mohl prodat, ale já ne a ne :lol:
... nikdy v životě bych nechtěl hondu ...
MONIKA POKORNÁ
Příspěvky: 39
Registrován: ned úno 10, 2008 20:02
Bydliště: Brno

Příspěvek od MONIKA POKORNÁ »

Slavek píše:
MONIKA POKORNÁ píše:
Richard píše:Nemyslím, že jsou díly na Daewoo drahé, dokonce mám pocit, že se výrazně neliší od Škodovek i když některé díly na Fobie a Oktávky jsou podstatně dražší :roll: :roll:
NO TAK PÁNOVÉ NA NEXII PLASTOVÝ ZADNÍ NÁRAZNÍK PŘINDE TÉMĚŘ NA ŠEST TISÍC,ZADNÍ BLATNÍK/KTERÝ NEMAJÍ VŠUDE/PŘINDE NA 5.500,JEDNO ZADNÍ SVĚTLO NA OSUMNÁCT STOVEK TO SI MYSLÍM ŽE NA AUTO KTERÝ SE POHYBUJE V CENĚ 40.000KČ JE SÍLA.A TO JSOU DÍLY KTERÉ JSEM POTŘEBOVALA JÁ,KDOVÍ JAK JE TO SE ZBYTKEM
no co se tyce mondea tak I budou z dilama o neco levnejsi nez nexie to je pravda ale zadni blatnik na mondeo by si nesehnala vubec, II mondea uz sou daleko vis nez nexie, ja se v tom pohybuju a jako kazdy automechanik ti reknu ze na korejce dily sou pomerne v dobry cenovy relaci, neco je hurs dostupny ale to je u spousta aut na mazdu se schanej dily daleko hurs. Jen malej priklad cep ramene na volvo stoji 630 korun na nexii 280, mondeo 400, vzduchovy filtr na volvo 400 na nexii 120 mondeo 250 a to beru veci co se bezne meni, kolikrat za zivot menis naraznik nebo blatnik???? no a uz to vidis sama ze neni to tak hrozny, neco je drazsi neco ne, nevim jaky si ridic ale mondeo by pro zenskou bylo prilis slozity auto

mondeo jsem zminovala a uvažuju o něm z jednoho prostého důvodu,moje první auto je nexinka když jsem si byla vybírat auto v bazaru pokukovala jsem po malým oplíkovi /corse/a po felíciích.naštěstí byl se mnou brách kterej mě od těchto aut hnal svinským krokem/vzhledem k tomu,že mám dvě děti velkýho manžela a obrovskýho psa.ukázal mi nexiinku a já jsem mu jen řekla jsi debil-takovou krávu,ale hned druhý den jsem se do ní zamilovala.takže až mi jednou doslouží chtěla bych auto opět kolem 50.000 opět vetší a aby trošku vypadalo což to mondeo splnuje.můj otec má dva eskorty který mi pořád doporučuje ale já mu pořád tvrdím že proti mé beruně je to disajnově moc obyč.přece i přes to že beruna není z nejmladších zbožnuju na ní předek/kukadla/prostě to proti eskortu vypadá líp a to nemluvím o tom že interiér mám v té nejlepší výbavě.nebo aspon co jsem slyšela,že jiné nexie neměly takovou výbavu.
Uživatelský avatar
Slavek
Příspěvky: 1718
Registrován: stř bře 22, 2006 20:26
Bydliště: Teplice, přesněji Krupka Česká republika
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Slavek »

jasne, kazdy si vybirame auto co se nam libi :D
Měl jsem 3x Espero 2.0
ted VOLVO 1.9TDi
full vybava včetně kluzké kuže :-)
Holt bezpeči je bezpeči
NOVINKA do rodiny přibylo SF 4x4 2.0CRDi 92kW
Volvo V50 2.0 s motorem PSA

Dovoz aut zD

Možnost zakoupení různých dílu Bosch levněji než v autodilech
Odpovědět

Zpět na „NEXIA“