Audio koncovka (pätica)

Diskusní forum Daewoo Lanos Clubu.

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Uživatelský avatar
FoXo
Příspěvky: 3898
Registrován: pát úno 22, 2008 00:00
Bydliště: Banská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Audio koncovka (pätica)

Příspěvek od FoXo »

Cafte. Ked som chcel zapojit radio, zistil som ze ho len tak lahko nezapojim. V aute sa nachadza uplne ina koncovka (patica) ako mam na radiu. Je to dlhsia uzsia koncovka apredpokladam ze to bude asi na original radio Daewoo. Chcel by som sa opytat ci existuje daka redukcia s tej koncovky na tie nove alebo musim menit celu kablovacku. Diky
Reklama
 

wysawac
Příspěvky: 27
Registrován: čtv bře 15, 2007 22:53
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od wysawac »

nooo myslim ze taka redukcia z daewoo na ISO by mohla existovat ale na 98% ju nezozenies :lol: ,jednoducjsie si bude kupit za priblizne 100 kacic iso konektor a prepajkovat to ,zrucnejsi to maju do pol hodky... 8) ...mozno aj skor
Uživatelský avatar
Richard
Příspěvky: 3515
Registrován: čtv zář 16, 2004 12:29
Bydliště: Praha

Příspěvek od Richard »

Redukce Daewoo na ISO existuje a dá se jednoduše sehnat. Já ji koupil před 4 lety na autoal.cz. Mrkni do Nubiry a je i ve fotogalerii nebo je někde odkaz vyfocená koncovka Daewoo co mám v nubi. Existují totiž 2 Daewoo koncovky a samo mě poslali nejdřív tu druhou. Tady je fotka té co mám v Nubi: Obrázek

Montáž je jednoduchá cvak cvak a hraješ..... 8) 8)
Hyundai IX55, V6 3,0 CRDI, automat, 4x4, Yamaha Majesty 125
bylo: Nubira wagon 2.0 CDX 1998 , Pontiac Le Mans (americkej Racer),
Mitsubishi Space Vagon, Favorit, Moskvič 2140, Moskvič 403, Skůtr ČZ 175 typ.502
vohnout
Příspěvky: 30
Registrován: čtv črc 05, 2007 11:46
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od vohnout »

Ano je normalne k sehnaní bez problému zkus http://www.autodilykrc.cz/ a na netu kdyz sem hledal nasel jsem i jinde.
Uživatelský avatar
FoXo
Příspěvky: 3898
Registrován: pát úno 22, 2008 00:00
Bydliště: Banská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od FoXo »

Ok diky skusim pokukat dake e-shopy a ak nezozeniem bude sranda :)

Edit: Tak dneska som siel do daewoo pobocky v BB a dostal som to kupit. Vyslo ma to 416 Sk celkom dost na take nic. Radio fachci uz len vymenit stare chrciace repraky. Teda dufam ze su to repraky a ze to nerezonuju plasty :)
Odpovědět

Zpět na „LANOS“