PROSÍM O POMOC

Diskusní forum Daewoo Nexia clubu.

Moderátoři: Blue Lanos, Admins

Odpovědět
MONIKA POKORNÁ
Příspěvky: 39
Registrován: ned úno 10, 2008 20:02
Bydliště: Brno

Příspěvek od MONIKA POKORNÁ »

Raic píše:no, tak je to potom jasné! Za prachy které dostaneš kup nové auto a to staré které splácíš(IMHO vlastně to které budeš mít nové páč si ho dostala zadarmo z penež od pojišťovny) a to rozstřelené prodej na náhradní díly a ještě natom vyděláš! Dvě auta za cenu jednoho!
Jestli 30 000,- stačí na to samé v pojízdném stavu, tak nechápu, kde je problém?!
PROBLÉM NENÍ UŽ NIKDE PENÍZE DOSTANU TENTO TÝDEN,NÁHRADNÍ DÍLY Z VRAKOVIŠTĚ JSEM SEHNALA ZA 6.000KČ NECHÁM VYMĚNIT PLECHY NASTŘÍKAT OD ZNÁMÉHO MÁM SLÍBENOU OPRAVU ZDARMA TAKŽE SE VEJDU DO DESETI TISÍC.AUTO DOKUD SPLÁCÍM SE PRODAT NEDÁ PROTOŽE LÍZINGOVKA SI NECHÁVÁ VELKÝ TECHNIČÁK AŽ DO DOBY SPLATNOSTI.NEBOJ VŠECHNY MOŽNÉ VARIANTY JSEM UŽ PROZKOUMALA.TED TO BUDU MÍT ZA DESET TISÍC SPRAVENÝ ABY SE V TOM DALO JEZDIT /DVACET TISÍC ZBYDE/A ZA ČTYŘI ROKY AŽ TO BUDE SPLACENÝ TO PRODÁM A KOUPÍM SI NĚCO JINÉHO.VZHLEDEM S NYNĚJŠÍ ZKUŠENOSTÍ PŮJDU DO FORDA MONDEO NA TO SE DÁ SEHNAT VŠECHNO A ZA PÁR KORUN.
Reklama
 

Raic
Příspěvky: 53
Registrován: úte zář 04, 2007 09:55
Bydliště: Hodonín

Příspěvek od Raic »

MONIKA POKORNÁ píše:
Raic píše:no, tak je to potom jasné! Za prachy které dostaneš kup nové auto a to staré které splácíš(IMHO vlastně to které budeš mít nové páč si ho dostala zadarmo z penež od pojišťovny) a to rozstřelené prodej na náhradní díly a ještě natom vyděláš! Dvě auta za cenu jednoho!
Jestli 30 000,- stačí na to samé v pojízdném stavu, tak nechápu, kde je problém?!
PROBLÉM NENÍ UŽ NIKDE PENÍZE DOSTANU TENTO TÝDEN,NÁHRADNÍ DÍLY Z VRAKOVIŠTĚ JSEM SEHNALA ZA 6.000KČ NECHÁM VYMĚNIT PLECHY NASTŘÍKAT OD ZNÁMÉHO MÁM SLÍBENOU OPRAVU ZDARMA TAKŽE SE VEJDU DO DESETI TISÍC.AUTO DOKUD SPLÁCÍM SE PRODAT NEDÁ PROTOŽE LÍZINGOVKA SI NECHÁVÁ VELKÝ TECHNIČÁK AŽ DO DOBY SPLATNOSTI.NEBOJ VŠECHNY MOŽNÉ VARIANTY JSEM UŽ PROZKOUMALA.TED TO BUDU MÍT ZA DESET TISÍC SPRAVENÝ ABY SE V TOM DALO JEZDIT /DVACET TISÍC ZBYDE/A ZA ČTYŘI ROKY AŽ TO BUDE SPLACENÝ TO PRODÁM A KOUPÍM SI NĚCO JINÉHO.VZHLEDEM S NYNĚJŠÍ ZKUŠENOSTÍ PŮJDU DO FORDA MONDEO NA TO SE DÁ SEHNAT VŠECHNO A ZA PÁR KORUN.
hmm... lízink je mrsk!
Fordy hrozně reznou! Pokud cheš levný nahr. díly jdi do VW koncernu!
Daewoo Leganza 2.0 16V CDX - 98kW bílá
Seat Ibiza Cupra2 2.0 16V - 110kW černá
Seat Ibiza GTi16V 2.0 16V - 110kW měděná
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

Ježíšmarjá...co to tady čtu.....Mondeo možná....ale VW :shock: :shock: :roll: :roll: :roll: :roll: Nikdy...to bych radši jezdil na tříkolce.....od VW možná leda škodovky do Felicie, ale jinak nééééé......a konkrétně třeba VW nemá zrovna nejlacinější díly :roll: :roll:
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Raic
Příspěvky: 53
Registrován: úte zář 04, 2007 09:55
Bydliště: Hodonín

Příspěvek od Raic »

Ivoš píše:Ježíšmarjá...co to tady čtu.....Mondeo možná....ale VW :shock: :shock: :roll: :roll: :roll: :roll: Nikdy...to bych radši jezdil na tříkolce.....od VW možná leda škodovky do Felicie, ale jinak nééééé......a konkrétně třeba VW nemá zrovna nejlacinější díly :roll: :roll:
No já nevim... já si se svou Ibizou nestěžuju ohledně náhradních dílů!
A VW koncern není jen VW!
Ale tohle je Daewoo klub a podporujem tu přece Daewoo ne? ;)
Daewoo Leganza 2.0 16V CDX - 98kW bílá
Seat Ibiza Cupra2 2.0 16V - 110kW černá
Seat Ibiza GTi16V 2.0 16V - 110kW měděná
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

Já vím, že k tomu patří Audi, Seat atd.....já bral jen konkrétní příklad, kdy nový auťáky z produkce VW Group maj díly docela drahý...Daewoo forever ;)
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Topol
Příspěvky: 1842
Registrován: pát led 07, 2005 21:44
Bydliště: Nový Bor

Příspěvek od Topol »

Pěkný den :D
Tady je taky jedna ;) Ale dopředu říkám kdo to nezná je to AUKCE ! Holt kdo dá víc ;) A důležitý je taky termín konce ! Tady při dražbě je důležitý si odhadnou kolik bych za to dal a potom tak těch pět minut před koncem přihodit :!: Počítač ukončí aukci a je to :lol:

http://aukce.atlas.cz/item317859380_dae ... _1_kc.html
Ať nám jezdí a nezlobí :P
Uživatelský avatar
Slavek
Příspěvky: 1718
Registrován: stř bře 22, 2006 20:26
Bydliště: Teplice, přesněji Krupka Česká republika
Kontaktovat uživatele:

Re: PROSÍM O POMOC

Příspěvek od Slavek »

Raic píše:
MONIKA POKORNÁ píše:Z POJIŠTOVNY DOSTANU 30.000KČ + "likvidátor řekl,že na pojištovně to nahlásí jako neopravitelný"
tohle je asi krapet pozdě, ale co máš sakra za pojišťovnu, kde Ti po bouračce napíšou, že je to neopravitelný(IMHO totálka) a daj Ti za to 30 000,-?
Kámoš má starou ibizu a nabourali do něj tak, že mu jen prohli dvěře(vpoho by to šlo vytáhnout zpátky) a dostal za to 15 000,-!!!!
Nechápu jak za totálku můžeš dostat 30 000,- Snad jen kdyby to byl favorit!
s pojistovnama se muzes hadat trikrat ale vic ti nedaj. tvuj kamos mel kliku tam oprava nepresahla hodnotu auta a tak se spocitala oprava ktera vysla na 15t. Tady je to totalka tak zadna dyskuze neprichazi v uvahu, oni ti oceni auto pak zpocitaj rozsah poskozeni a kdyz to bude vic tak ti daj jen cenu nahradnich dilu
Měl jsem 3x Espero 2.0
ted VOLVO 1.9TDi
full vybava včetně kluzké kuže :-)
Holt bezpeči je bezpeči
NOVINKA do rodiny přibylo SF 4x4 2.0CRDi 92kW
Volvo V50 2.0 s motorem PSA

Dovoz aut zD

Možnost zakoupení různých dílu Bosch levněji než v autodilech
Raic
Příspěvky: 53
Registrován: úte zář 04, 2007 09:55
Bydliště: Hodonín

Re: PROSÍM O POMOC

Příspěvek od Raic »

Slavek píše:s pojistovnama se muzes hadat trikrat ale vic ti nedaj. tvuj kamos mel kliku tam oprava nepresahla hodnotu auta a tak se spocitala oprava ktera vysla na 15t. Tady je to totalka tak zadna dyskuze neprichazi v uvahu, oni ti oceni auto pak zpocitaj rozsah poskozeni a kdyz to bude vic tak ti daj jen cenu nahradnich dilu
Taky mi to pak nějak došlo, že to auto MÁ hodnotu 30K,-
Tady je ale hlavní kámen úrazu lízink! Nebýt jeho, tak to šlo vyřešit tak, že by natom jeden ještě vydělal! :?
Daewoo Leganza 2.0 16V CDX - 98kW bílá
Seat Ibiza Cupra2 2.0 16V - 110kW černá
Seat Ibiza GTi16V 2.0 16V - 110kW měděná
MONIKA POKORNÁ
Příspěvky: 39
Registrován: ned úno 10, 2008 20:02
Bydliště: Brno

Příspěvek od MONIKA POKORNÁ »

Ivoš píše:Ježíšmarjá...co to tady čtu.....Mondeo možná....ale VW :shock: :shock: :roll: :roll: :roll: :roll: Nikdy...to bych radši jezdil na tříkolce.....od VW možná leda škodovky do Felicie, ale jinak nééééé......a konkrétně třeba VW nemá zrovna nejlacinější díly :roll: :roll:
co jsem se dívala na net ty mondea docela cenově klesly,je jich stále dostatek a není problém na ně cokoli sehnat.celkem se mi líbí i vzhledově mám ráda větší pohodlný auta shodou okolností jsem se v mondeu combi včera projela a spokojenost.
MONIKA POKORNÁ
Příspěvky: 39
Registrován: ned úno 10, 2008 20:02
Bydliště: Brno

Re: PROSÍM O POMOC

Příspěvek od MONIKA POKORNÁ »

Raic píše:
Slavek píše:s pojistovnama se muzes hadat trikrat ale vic ti nedaj. tvuj kamos mel kliku tam oprava nepresahla hodnotu auta a tak se spocitala oprava ktera vysla na 15t. Tady je to totalka tak zadna dyskuze neprichazi v uvahu, oni ti oceni auto pak zpocitaj rozsah poskozeni a kdyz to bude vic tak ti daj jen cenu nahradnich dilu
Taky mi to pak nějak došlo, že to auto MÁ hodnotu 30K,-
Tady je ale hlavní kámen úrazu lízink! Nebýt jeho, tak to šlo vyřešit tak, že by natom jeden ještě vydělal! :?
to je právě ten bordel,no myslím,že jak to vypadalo ze začátku beznadějně jsem to nakonec vyřešila nejlíp jak to v dané situaci jde.
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

Moniko, a co takhle zkusit Leganzu, nebo Nubiru...za malý peníze mnoho muziky....troufám si říct, že víc než u Forda....tam bych šel jedině do Tranzita....
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
MONIKA POKORNÁ
Příspěvky: 39
Registrován: ned úno 10, 2008 20:02
Bydliště: Brno

Příspěvek od MONIKA POKORNÁ »

Ivoš píše:Moniko, a co takhle zkusit Leganzu, nebo Nubiru...za malý peníze mnoho muziky....troufám si říct, že víc než u Forda....tam bych šel jedině do Tranzita....
no jde mi o daewoo celkově, mě už každej od něj odrazuje.je pravda že ty náhradní díly na daewoo jsou mnohem dražší a nedostupnější než na evropský auta
Uživatelský avatar
Slam
Příspěvky: 2757
Registrován: čtv úno 23, 2006 13:07
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Slam »

MONIKA POKORNÁ píše:no jde mi o daewoo celkově, mě už každej od něj odrazuje.je pravda že ty náhradní díly na daewoo jsou mnohem dražší a nedostupnější než na evropský auta
Tak zaprve - zminovany FORD ma americkou statni prislusnost, stejne jako Daewoo (patri do koncernu GM stejne jako znacky: Buick, Cadillac, Chevrolet, GMC, Holden, Hummer, Opel, Pontiac, Saab, Saturn, Vauxhall).

Za druhe - ze jsou dily na Daewoo "mnohem dražší a nedostupnější" je lez, i kdyz je mozne, ze konkretne na Nexii to muze byt horsi, protoze je o neco starsi, nez jina Daewoo (ale zas mladsi nez zase jina Daewoo).

Za treti - mam osobni zkusenost se shanenim dilu na "evropske" znacky - konkretne Ford Scorpio a z tehoz roku, co se Nexia zacala vyrabet (1993). Zive si pamatuju, jak nebylo mozne sehnat takovou prkotinu, jako je benzinove cerpadlo (nakonec to muselo jezdit na cerpadlo z Felicie). Dalsi problem byl predni svetlomet - replika se nedelala a orgininal od BOSCHe stal hodne pres 10 tisic (za to sezenes Nexii celou! Resp. predni svetlo na Nexii stoji original z Koreje 1538 Kc), a to se to svetylko vyrabi ve fabrice v Ceskych Budejovicich. Dalsi dily se nastestesti nepokazily, resp. kdyz zacala blbnout spojka a motor, radsi jsme se toho za cenu srotu zbavili (navic to cele hrozne rezlo, takze i ten srot nebyl moc hodnotny), takze co dalsiho na evropske auto nejde sehnat nebo stoji jako cele auto, nevim. Akorat se jeste menil vyfuk a katalyzator a i kdyz to byly polske repliky, staly i tak o dost vic, nez se da poridit totez treba na Leganzu...
Daewoo Leganza 2.0 CDX (12/2002) • černá metalíza • 16V 93kW (T20SED)
Renault Clio III Grandtour 1.2 (07/2010) • červená • 16V 55kW (D4FD7)
Uživatelský avatar
Richard
Příspěvky: 3515
Registrován: čtv zář 16, 2004 12:29
Bydliště: Praha

Příspěvek od Richard »

Nemyslím, že jsou díly na Daewoo drahé, dokonce mám pocit, že se výrazně neliší od Škodovek i když některé díly na Fobie a Oktávky jsou podstatně dražší :roll: :roll:
Hyundai IX55, V6 3,0 CRDI, automat, 4x4, Yamaha Majesty 125
bylo: Nubira wagon 2.0 CDX 1998 , Pontiac Le Mans (americkej Racer),
Mitsubishi Space Vagon, Favorit, Moskvič 2140, Moskvič 403, Skůtr ČZ 175 typ.502
MONIKA POKORNÁ
Příspěvky: 39
Registrován: ned úno 10, 2008 20:02
Bydliště: Brno

Příspěvek od MONIKA POKORNÁ »

Richard píše:Nemyslím, že jsou díly na Daewoo drahé, dokonce mám pocit, že se výrazně neliší od Škodovek i když některé díly na Fobie a Oktávky jsou podstatně dražší :roll: :roll:
NO TAK PÁNOVÉ NA NEXII PLASTOVÝ ZADNÍ NÁRAZNÍK PŘINDE TÉMĚŘ NA ŠEST TISÍC,ZADNÍ BLATNÍK/KTERÝ NEMAJÍ VŠUDE/PŘINDE NA 5.500,JEDNO ZADNÍ SVĚTLO NA OSUMNÁCT STOVEK TO SI MYSLÍM ŽE NA AUTO KTERÝ SE POHYBUJE V CENĚ 40.000KČ JE SÍLA.A TO JSOU DÍLY KTERÉ JSEM POTŘEBOVALA JÁ,KDOVÍ JAK JE TO SE ZBYTKEM
Odpovědět

Zpět na „NEXIA“