Těsnění pod víko ventilů

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
PEZ
Příspěvky: 105
Registrován: stř lis 14, 2007 19:01

Těsnění pod víko ventilů

Příspěvek od PEZ »

Za vše může Slam a Goose, namlsanej fotkama Slamova motoru (goose se snaží jít v jeho stopách) ;) :lol: :lol: Jsem se rozhodl nechat si přetěsnit víko ventilů s výměnou oleje. Ne olej mi netekl jen byl nachytaný prach na hlavě, opravdu jen to malinko prosakovalo. Koupil jsem těsnění, jeden chlapík ho vyměnil, olej taky samo plnou syntetiku, zaplatil jsem 2 000-olej 430,- těsnění a spokojeně vyjel na Prahu. V Praze (270km) koukám že v motoru na měrce není olej, (po cestě se mi zdálo že něco smrdí ale neřešil jsem to). Celá pravá strana zasraná od oleje a nachytaný na tom bordel.
Říkám si vadný těsnění, zajel jsem koupit druhy hodil to servisu a ono to opět teče :evil: :evil: . Ty těsnění byly pěkný šmejdy. Dnes jsem to rozebral sám, přetěsnil za pomoci tmele(nekamenujte mě, hanzy mi už slíbil to měkoučké heboučké) :lol: a ono to NETEČE.
Co mě sere je to že ani jeden mechanik si nevšiml že ty těsnění tam přesně nesedí v těch dvou vybráních, že jsou šmejdsky vyrobený a že stačí trochu tmele a bylo by to O.K. Obrázek Obrázek Obrázek
Š120; Felicie combi 2x; Renault 19; Renault Thalia; Kia Shuma; Daewoo Evanda
Reklama
 

Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

No ja jsem zvedav jaky pohled ceka me az sundam to viko...asi budu muset kouknout i na stav oleje a pripadne ho dolit...zase polozim blbou otazku,muzu menit znacku oleje???Ne druh ale jen znacku...nebo se to nedoporucuje... ;)
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Kokám že aj Evanda ide na LPG LOVTEC no dobrá volba ale prečo tam je takový neporiadok v kablovaní a tie hadičky to taky nevyzerá velmi odborne a hlavne profesionálne :D Jinak ten silikon pod ventilovým vekom je fakt na prdlačku tam proste treba to origoš tesnení čo je označené ako GASKET to je parádička :lol: :lol: :lol:
PEZ
Příspěvky: 105
Registrován: stř lis 14, 2007 19:01

Příspěvek od PEZ »

-peha- píše:Kokám že aj Evanda ide na LPG LOVTEC no dobrá volba ale prečo tam je takový neporiadok v kablovaní a tie hadičky to taky nevyzerá velmi odborne a hlavne profesionálne :D Jinak ten silikon pod ventilovým vekom je fakt na prdlačku tam proste treba to origoš tesnení čo je označené ako GASKET to je parádička :lol: :lol: :lol:
No to máš pravdu, taky jsem koukal není to pěkně udělané. Přes kryt to nebylo vidět.
Š120; Felicie combi 2x; Renault 19; Renault Thalia; Kia Shuma; Daewoo Evanda
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

No já vlastne zabudol že Evanda má zakrytý motor tak to potom nieje tak zlé :D :D :D
Odpovědět

Zpět na „EVANDA“