Matisek nekuri?

Moderátor: Blue Lanos

sepo
Příspěvky: 148
Registrován: stř črc 04, 2007 17:28
Bydliště: ruzomberok

Příspěvek od sepo »

tak zatial dik za rady vyskusam to zatial bez octu pomackam hadice uvidime
Reklama
 

sepo
Příspěvky: 148
Registrován: stř črc 04, 2007 17:28
Bydliště: ruzomberok

Příspěvek od sepo »

no tak som to postavil do kopca poturoval pomackal a zatial vyzera ze to kuri uvidime tak zatial diky za rady
Tony M
Příspěvky: 61
Registrován: pát pro 29, 2006 01:07
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Tony M »

JAzda na 4 km je vždy problémová. Na tak malú vzdialenosť sa nezohreje žiadne auto. Treba aspoň často neniť olej, pretože sú to podmienky pre motor úplne zničujúce. Mal som diesela a ten sa nezohrial ani po 10 km. Inak Matiz hreje celkom O.K.
Chevrolet Spark 0.8 , pred tým Daewoo Matiz 0,8 S
sepo
Příspěvky: 148
Registrován: stř črc 04, 2007 17:28
Bydliště: ruzomberok

Příspěvek od sepo »

Zdravim no mame tu zimu a zas mam problem z kurenim zase Matez neche kurit a nepomohlo ani ovzdusnovanie ani ocot...dokonca mi ani teplu vodu nepustilo do radiatora musel som pouzit nasilie a pobuchat po kryte radiatora aby aspon trocha zacal hriat...Takze vyzera ze ma caka bud vybratie radiatora alebo jazdit obleceny vo vataku.... ..chcem sa opytat ci ma s tym niekto skusenost a ci to ozaj cela pristrojovka z tym prednym plastom musi vonka???
Uživatelský avatar
Mikeš
Příspěvky: 329
Registrován: stř srp 29, 2007 08:37
Bydliště: B.n.P.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mikeš »

Bohužel je to tak. Celá palubovka musí ven :cry:
Matýsek z roku 99", odjeto 160 tkm, zrecyklováno :-(
Land Rover Discovery 3 2.7 - vé šestka v dechtu :-)
2x Land Rover Freelander Td4
Fábia HTP
Rado77
Příspěvky: 1074
Registrován: čtv bře 01, 2007 14:24

Příspěvek od Rado77 »

A este sa aj dostat k hadiciam zo strany motora......no hnus !
Matiz 0.8 - predany, 8 rokov sluzil v podstate bez problemu
sepo
Příspěvky: 148
Registrován: stř črc 04, 2007 17:28
Bydliště: ruzomberok

Příspěvek od sepo »

No to je potesenie...to aby som pockal do noveho roku kym budem mat narok na novu dovolenku ked to zacnem rozoberat..... :)
Uživatelský avatar
Mikeš
Příspěvky: 329
Registrován: stř srp 29, 2007 08:37
Bydliště: B.n.P.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mikeš »

Matýsek z roku 99", odjeto 160 tkm, zrecyklováno :-(
Land Rover Discovery 3 2.7 - vé šestka v dechtu :-)
2x Land Rover Freelander Td4
Fábia HTP
Rado77
Příspěvky: 1074
Registrován: čtv bře 01, 2007 14:24

Příspěvek od Rado77 »

Jo jo, a tie hadice poza sacie potrubie..... :( Mozno by to slo lepsie zospodu
Matiz 0.8 - predany, 8 rokov sluzil v podstate bez problemu
sepo
Příspěvky: 148
Registrován: stř črc 04, 2007 17:28
Bydliště: ruzomberok

Příspěvek od sepo »

no ked som sa pozrel na to co vsetko treba vybrat tak sa ja veru toho nejdem chytat mozno ze by sa mi to podarilo rozobrat ale isto by som to neposkladal.....takze si to dam radsej vymenit u odbornikov....
sepo
Příspěvky: 148
Registrován: stř črc 04, 2007 17:28
Bydliště: ruzomberok

Příspěvek od sepo »

no tak som skusil posledny pokus z kristalickou sodou a neuverite ale pomohlo Matizek kuri ako novy normalne som musel pri poslednej ceste aj ubrat z teploty....
Jirka Anton
Příspěvky: 15
Registrován: pát dub 03, 2009 19:52
Bydliště: Karlovy Vary

topení matízek

Příspěvek od Jirka Anton »

Zdravím všechny,má skušenost s topením a značkovým servisem. :( Před dvěma týdny jsem navštívil značkový servis že mi netopí autíčko,původní diagnostika-špatný termostat(ten jsem si vyměnil sám před návštěvou servisu)ale prý je vadný,autíčko si nechali dva dny na odskoušení,za dva dny mi volali že mám ucpanou vložku topení a musí jí obědnat(2000kč.)tak jsem souhlasil,po týdnu jsem volal do servisu co je z autem,odpověď byla že jim došel špatný typ a musí ho vyměnit.Dnes jsem opět zatelefonoval co je z autem a řekli mi že si konečně můžu přijd pro autíčko.To jsem ještě nevěděl částku za opravu,když mi byla zdělena málem jsem dostal infarkt :evil: 12920kč,tj.4000 za sočástky a zbytek za práci,prostě skvělý vánoční dáreček.Proto říkám bacha na značkové servisy,já už určitě nenevštívím.
Telekom [Bot]
Příspěvky: 347
Registrován: úte led 13, 2009 15:32

Příspěvek od Telekom [Bot] »

Možná mám zastaralé informace, ale kdysi platilo, že na zakázkovém listu musela být předběžná cena opravy a mohla být překročena max. o 20%... Pokud při opravě narazili na něco, kvůli čemu by se cena zvedla přes těch 20%, tak se servis musel ozvat a vyžádat si souhlas zákazníka.

To by se ti taky mohlo stát, že by ti řekli, že vyměnili karosérii a chtěli 80 kKč...
Jirka Anton
Příspěvky: 15
Registrován: pát dub 03, 2009 19:52
Bydliště: Karlovy Vary

Příspěvek od Jirka Anton »

Dnes jsem opět navštívil servis co mi opravovali topení s tím že jsem si předem zjistil kolik hodin by potřebovali v jiných autorizovaných servisech na výměnu topného tělesa (Ostrava-8-10hod a v Brně mi řekli ten sám čas)po zhruba hodinové diskusi,přepočítávání kolik hodin na tom strávili a co všechno museli uďelat(demontáž palubovky,demontáž 2erbegu,vypuštění demontáž a opětné napuštění a montáž klimatizace no a konečně demontáž,vým.topného tělesa a spětná montáž a pak spátky smontování palubky)no prostě prý to vše sedí i podle jejich normohodi a mechanik na tom strávil skutečně 24 hodin a jako odškodné mi dali poukazku na 1000kč.No a při spáteční cestě jsem se ještě stavil do autobazaru kde jsem matízka koupil,vysvětlil jim o co jde a ti po nedlouhém vyřizování mi na opravu přispěli částkou 3000kč.takže oprava mě vyšla na nějakých 9000.To je má skušenost se značkovým servisem :cry:
sepo
Příspěvky: 148
Registrován: stř črc 04, 2007 17:28
Bydliště: ruzomberok

Příspěvek od sepo »

No to ta pekne osklbali.....No ako prisli na to ze je vadny termostat???Pokial ti rucicka ukazovala normalnu teplotu a Matizek sa ti neprehrieval???
No a ked som mal ja Matiza v autorizovanom servise tiez mi povedali prdbeznu cenu a co idu menit a ked prisli na to ze treba vimenit popri tom aj nieco ine tak mi najprv zavolali a informovali ma o naraste ceny a ci s tym suhlasim ale hold to bolo 5 rokov dozadu takze casy sa asi menia...
Odpovědět

Zpět na „MATIZ“