Hlasování

Vše o daewoo srazech, tuning akcích, výstavách atd.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee, Scorpion.11, Poky Ul

Vojta

Příspěvek od Vojta »

palikx píše:Chlapi kdyz tak ctu tyhlety temata tak jedine co mi muj mozek z toho vymyslel je to ze nepojedu nikam.jelikoz se tady vytvori 2 nebo vic taboru a ty budou vymyslet vse mozne jen aby nejakym zpusobem upozornili na nedostatky.
co treba ukazovat jen to dobre?nebylo by to lepsi?
z ruznych odkazu me zatim nic nenadchlo.pokud z toho mista budou i osobni poznatky nekoho z vas a rekne vse pozitivni i negativni da se neco resit.jen z obrazku ja nic nevyberu jelikoz mi tam vzdycky neco chybi
Moje řeč - naprostý souhlas. Já už taky uvažuju, že pojedu jen na Slovensko, protože tam je to v pohodě. Doufám, že si to kluci slovenský nenechají někým znechutit.
A k diktatuře komunismu - nejvíc o ní kecají ti, co si ji pamatují možná v plínkách nebo z pionýru.
Reklama
 

Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

Sakra muselo to zase dojít tak daleko? Mě to už nebaví. Vůbec :(
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Příspěvek od Hanzy »

Me rovnez to uz prestava bavit,kazdy dobry skutek a snaha je po zasluze potrestana.Nekdo porat nemuze pochopit ze je to sraz nas vsech a tak mame kazdy stejne pravo se ktomu svobodne vyjadrit asi uz milionkrat bylo receno ze najdem vhodne lokality a hodime hlasovani a pokud padne Baldovec bude Baldovec a pojedem tam.Spis uz mam pocit ze nekteri z toho Baldovce profituji ve svuj prospech nebo uz mi to jinak hlava nebere...
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Vojta

Příspěvek od Vojta »

Hanzy píše: ....Spis uz mam pocit ze nekteri z toho Baldovce profituji ve svuj prospech nebo uz mi to jinak hlava nebere...
Tak teď jsi to po.... definitivně. To mají být ty dobré skutky. Jenom rozeštváváš celý fórum. Všimnul jsi si vůbec, kolik stálých se přestalo na fóru projevovat? Jsem si jistý, že rozhodně to není z nedostatku času.
A končím definitivně.
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Příspěvek od Hanzy »

Vsimyl jen tebe jinak tady vidim vsechny co jsem vidaval a kdyz uz napises tak jedes do me but tady nebo sz a to dusno delas ty jako jasny priklad zalozeni tohodle tematu,takze spis bych se zamyslel sam nad sebou,do ted jsme normalne v pohode diskutovali o moznych lokalitach na sraz a nebyl zaden problem az ted a proc???To je otazka?
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

Hanzy sice má kolikrát narážky, že mám chuť skočit do auta a jet mu jednu plácnout, ale mluví kontruktivně a pořád k tomu tématu a je s ním sranda :lol: Domluvili jsme se tu (a to včetně Ivana), že nahodíme odkazy možností a dáme hlasovat + hlasování o termínu. To je vše a každej to pochopil a psal k tomu svoje návrhy. O to šlo a jde hlavně.

A navíc: kromě Vojty sem píše do fóra každej, kdo tu byl....a někteří jako třeba Vazoun, Milosh nebo Ivan píšou dle časových možností.
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Příspěvek od Hanzy »

Jooo nekdy si dam i sam tu facku... :D
Jinak jo chybi mi tady Ivo R toho to rovnes nastvalo kdyz uz se tady zacaly vytahovat veci ve stylu ze pravo hovorit je mozne podle datumu registrace ci poctu prispevku atd...
Timto ho zdravim,kdyz tak ho pozdav Ivošo a vezme ze bude lip... ;)
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

Hlavně nemá moc času a já ho večer na počítač nepustím, tam jsem já :lol: , ale jinak máš pravdu a vyřídím ;)
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

Jooooo tak tohle me taky poradne sere...bez hvezdicek,nebudu nic skryvat,jsme lidi a nechapu proc neni mozne se na necem dohodnout...meli jsme zustat u Baldovce,prekousnout to,ze se tam nekomu nelibi a podridit se...takhle jen vzniklo spousta hadek a i podle me budou mit za dusledek,ze se srazu nezucastni tolik lidi jako loni...neni to vina Hanzyho ani Vojty ani zadneho jineho jednotlivce...je to vina nas vsech...tak se vsichni zamysleme a budme zase ta stastna rodina co si rada pokeca a sejde se...
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
Uživatelský avatar
SkylineGTR
Příspěvky: 1463
Registrován: čtv úno 05, 2004 09:50
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SkylineGTR »

Mě je taky jedno, kde ten sraz bude, jestli zase v Baldovci (doufám, že už bude zase lepší cesta :oops: ) nebo jinde. Na sraz určitě pojedu, bo se tam zase setkám s fajn lidma a pokecáme o všem a bez přetvářky. To je to, čeho si cením na našem klubu a jeho aktivních členech. Co jsem Vás poznal, tak všichni jste skvělí lidé a je s Váma rozumná řeč. A to, že se někdy někomu něco nelíbí, co napíše Hanzy, nás přece nerozhází. Vždyť víme, jaký je Hanzy, ne? Rád si rýpne do každého, ale nemyslí to nijak zle. Každý jsme nějací a máme svoje mouchy. 8)
Daewoo Lanos 1,6 16v - Remus + Denso + KD + OMP + KYB + H&R + O.Z ;o)

http://s10.gladiatus.cz/game/c.php?uid=111067
Odpovědět

Zpět na „Srazy“