Ako odstránim to pípanie ked zapnem zapalovanie že nemam pás

Diskusní forum Daewoo Nexia clubu.

Moderátoři: Blue Lanos, Admins

Uživatelský avatar
Slavek
Příspěvky: 1718
Registrován: stř bře 22, 2006 20:26
Bydliště: Teplice, přesněji Krupka Česká republika
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Slavek »

Ivan píše:
Slavek píše: prodat nexii
:evil: :evil: :evil:
koukam ze sem se nekoho dotknul :lol: :lol: :lol:
ivane u tebe by to uz nemelo cenu :twisted: :twisted:
Měl jsem 3x Espero 2.0
ted VOLVO 1.9TDi
full vybava včetně kluzké kuže :-)
Holt bezpeči je bezpeči
NOVINKA do rodiny přibylo SF 4x4 2.0CRDi 92kW
Volvo V50 2.0 s motorem PSA

Dovoz aut zD

Možnost zakoupení různých dílu Bosch levněji než v autodilech
Reklama
 

cubafire
Příspěvky: 555
Registrován: pát led 14, 2005 07:58
Bydliště: Staré Město u UH, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od cubafire »

Jo kup si Š120, tam máš větší jistotu, že je po tobě pokud se tvůj "čumák" s něčím protne třeba jen v 80 km/h. Věř že za svou krátkou hasičskou praxi jsem viděl dost těl "hrdinů", kteří říkali..."mě pásy škrtí,...na co pásy,.... jezdím opatrně tak co,...." dokonce sami přátelé jedné oběti to o ní říkali. On byl asi po třech saltech s Eskortem venku z auta na místě mrtvý a oni (další 3) přežili povětšinou s lehkými zraněními.. (zlomená klíční kost, zlomené předloktí a zlomené 2 žebra) Je to na tobě, ale možná tě takto budou moji kolegové jednou (d)ohledávat ...
Ale jinak přeju hodně km bez nehody... ;)
dřív: NEXIA 1.5 8V, GLE, LPG-BRC
dnes Citroen Xsara Picasso 2.0 HDi :twisted:
Nexia = srdeční záležitost
Uživatelský avatar
Ivan
Příspěvky: 3937
Registrován: úte zář 02, 2003 23:56
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivan »

Je to jeho problém, že se nepoutá. Je to hrdinství na nesprávném místě, ale naštěstí tím ohrožuje jen sebe.

Daewoo [deu] = velký přítel
Nexia² project

Uživatelský avatar
newnexia
Příspěvky: 99
Registrován: úte srp 07, 2007 23:11

Příspěvek od newnexia »

hehe som rad že sa do mna seci pustate ale uz mam to pipanie odpojene :) mimo mesta si samozrejme davam pas...len v meste kde sa najviac poradi ist 60 a aj to len par km a parkujem si nedavam a to pipanie ma fakt sere :) tak nakladajte dalej :lol:
Uživatelský avatar
Ivan
Příspěvky: 3937
Registrován: úte zář 02, 2003 23:56
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivan »

newnexia píše:hehe som rad že sa do mna seci pustate ale uz mam to pipanie odpojene :) mimo mesta si samozrejme davam pas...len v meste kde sa najviac poradi ist 60 a aj to len par km a parkujem si nedavam a to pipanie ma fakt sere :) tak nakladajte dalej :lol:
Jak říkám, je to Tvůj a jen Tvůj problém, ale až někdy bude na výstavišti Autotec takový ten trenažér simulující náraz v 50 km/h, tak si na to zajdi, hrdino.

Daewoo [deu] = velký přítel
Nexia² project

ppp
Příspěvky: 3372
Registrován: úte dub 12, 2005 19:24
Bydliště: SC , BA

Příspěvek od ppp »

Ivan píše:Je to jeho problém, že se nepoutá. Je to hrdinství na nesprávném místě, ale naštěstí tím ohrožuje jen sebe.
Neohrozuje tym bohuzial len seba. Na nete bolo nechutne videjko ako nepriputany treti clovek v strede zadnej sedacky na stojacom aute po naraze ineho auta spredu (v nafilmovanej scenke stojace auto s 5timi ludmi odbocovalo vlavo a davalo prednost a narazilo do nich auto rezuce zakrutu ciastocne v protismere), tak tento treti pasazier zo zadnej sedacky najpr zlomil tusim ruku spolujazdcovi vpredu a potom zabil spolujazdca vzadu vpravo sam uz vtedy mrtvy vdaka palubnej doske. Takze ja nutim putat sa vsetkych co mam v aute.
Ale zase nemam rad ked mi pipak pipa, pretoze sa putam az ked nastartujem. :?
Uživatelský avatar
Slavek
Příspěvky: 1718
Registrován: stř bře 22, 2006 20:26
Bydliště: Teplice, přesněji Krupka Česká republika
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Slavek »

pipa nebo ne je to jedno, proste je to hazard a hotovo, takovydle hrdinove by se vubec nesmeli dostat na silnici
Měl jsem 3x Espero 2.0
ted VOLVO 1.9TDi
full vybava včetně kluzké kuže :-)
Holt bezpeči je bezpeči
NOVINKA do rodiny přibylo SF 4x4 2.0CRDi 92kW
Volvo V50 2.0 s motorem PSA

Dovoz aut zD

Možnost zakoupení různých dílu Bosch levněji než v autodilech
Uživatelský avatar
Ivan
Příspěvky: 3937
Registrován: úte zář 02, 2003 23:56
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivan »

ppp píše:
Ivan píše:Je to jeho problém, že se nepoutá. Je to hrdinství na nesprávném místě, ale naštěstí tím ohrožuje jen sebe.
Neohrozuje tym bohuzial len seba. Na nete bolo nechutne videjko ako nepriputany treti clovek v strede zadnej sedacky na stojacom aute po naraze ineho auta spredu (v nafilmovanej scenke stojace auto s 5timi ludmi odbocovalo vlavo a davalo prednost a narazilo do nich auto rezuce zakrutu ciastocne v protismere), tak tento treti pasazier zo zadnej sedacky najpr zlomil tusim ruku spolujazdcovi vpredu a potom zabil spolujazdca vzadu vpravo sam uz vtedy mrtvy vdaka palubnej doske. Takze ja nutim putat sa vsetkych co mam v aute.
Ale zase nemam rad ked mi pipak pipa, pretoze sa putam az ked nastartujem. :?
Jistě, ale to samé může udělat kniha ležící na zadním platu nebo taška s notebookem... Primárně ohrožuje sebe.

Daewoo [deu] = velký přítel
Nexia² project

Uživatelský avatar
Richard
Příspěvky: 3515
Registrován: čtv zář 16, 2004 12:29
Bydliště: Praha

Příspěvek od Richard »

newnexia píše:hehe som rad že sa do mna seci pustate ale uz mam to pipanie odpojene :) mimo mesta si samozrejme davam pas...len v meste kde sa najviac poradi ist 60 a aj to len par km a parkujem si nedavam a to pipanie ma fakt sere :) tak nakladajte dalej :lol:
I když mě pípání v Nubiře taky štve, hlavně když vykládám auto a poslouchám radio, tak furt řve gong, neřeším to a poutám se vždy a nutím k tomu celou posádku. Jinak z vlastní zkušenosti vím, jaká rána to je, když v cca 30 si dáš pusu s tramvají...... Od té doby se poutám i když jedu 100 m pro noviny :!: :!: :!: Kamarád kdysi myl před barákem motorku a pak ji odvážel za roh do garáže, sedl na ni v tričku a bez helmy a na tom rohu ho přehlíd frajer v autě. Zlomená čelist udělá své nemluvě o koleně které si s obrubníkem moc nerozumělo...... Takže poutat, poutat a potřetí jsem to už zapoměl :D :D
Hyundai IX55, V6 3,0 CRDI, automat, 4x4, Yamaha Majesty 125
bylo: Nubira wagon 2.0 CDX 1998 , Pontiac Le Mans (americkej Racer),
Mitsubishi Space Vagon, Favorit, Moskvič 2140, Moskvič 403, Skůtr ČZ 175 typ.502
Uživatelský avatar
OConnor
Příspěvky: 78
Registrován: pon led 29, 2007 20:11
Bydliště: Banská Bystrica

Příspěvek od OConnor »

tak to pipanie ma kazde AZN auto mimochodom...
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Už sme to tu riešili a Whisky na to prišiel je to fajn nápadík lebo ani na pásy ani na svetla to vplyv nemá len pri klúči to klinkanie gongu není :lol:

https://www.chevroletclub.cz/viewtopic.php ... c&start=15
Uživatelský avatar
OConnor
Příspěvky: 78
Registrován: pon led 29, 2007 20:11
Bydliště: Banská Bystrica

Příspěvek od OConnor »

mna zase stve ze mne to nepipa pri rozsvietenych svetlach, ale inac to pipa... ako to vyriesit aby pipalo aj pri svetlach???
Uživatelský avatar
Ivan
Příspěvky: 3937
Registrován: úte zář 02, 2003 23:56
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivan »

OConnor píše:mna zase stve ze mne to nepipa pri rozsvietenych svetlach, ale inac to pipa... ako to vyriesit aby pipalo aj pri svetlach???
Standardně to pípá, asi to máš pokažený ...

Daewoo [deu] = velký přítel
Nexia² project

Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palikx »

dneska jsem odpovidal v tematu leganza na to same.tak se tam podivej a mozna to ma nexie barevne stejne.jinak na piny urcite.
https://www.chevroletclub.cz/viewtopic.php ... c&start=15
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Odpovědět

Zpět na „NEXIA“