vzduchovy filter - aky je zaver?

Diskusní forum Daewoo Nexia clubu.

Moderátoři: Blue Lanos, Admins

Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Co se tyce ceny KN filtru-vlozky, tak u Rieggera stoji 2088 kc - 10% pro cleny klubu. i s postovnym by to melo vyjit na nakych 1900kc, coz neni malo, ale zase to vymenis jen jednou a vydrzi az do konce zivotnosti nexie :wink:
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Reklama
 

Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Tak dneska mi prisel filtr, ta ma slavna vlozka :lol: co nejdriv nasadim a jsem zvedavej, jakej bude rozdil. cena i s postovnym byla nakych 1870 kc, coz je lepsi, nez 2088,- za samotnej filtr na krame, ne? :wink:
V krabici byl filtr, privesek na klice a 2 samolepky, ty se mi libi nejvic :)
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
Blue Lanos
Příspěvky: 4033
Registrován: pát srp 29, 2003 17:10
Bydliště: NMnV

Příspěvek od Blue Lanos »

Tak to honem odskusaj som strasne zvedavy ci to poznas na vykone. Mam v plan v buducnosti to vymenit za KaN :wink:
http://www.cardomain.com/id/27101976
Lanos SE 1.5l 8v 4door 63kw/86HP, PS,AC,PW,EA,Rear spojler,15" Dezent T,195/50 R15 Uniroyal,REMUS orig,Green Filter,KYB Excel G
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Obrázek
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

tak to nevim, co to je za model KaN, ja mam K&N :mrgreen:
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
Blue Lanos
Příspěvky: 4033
Registrován: pát srp 29, 2003 17:10
Bydliště: NMnV

Příspěvek od Blue Lanos »

milosh píše:tak to nevim, co to je za model KaN, ja mam K&N :mrgreen:
:lol: :lol: nechcelo sa mi hladat toto & :oops: no
http://www.cardomain.com/id/27101976
Lanos SE 1.5l 8v 4door 63kw/86HP, PS,AC,PW,EA,Rear spojler,15" Dezent T,195/50 R15 Uniroyal,REMUS orig,Green Filter,KYB Excel G
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Obrázek
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

to je v pohode, az namontuju, hned to hodim na web i s par fotkama, chci i upravit privod vzduchu, tak uvidime..
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Tak pratele, filtr mam v aute a tady je par poznatku z kratke cesty do prace, kterou jsem dnes absolvoval:

- lepsi zvuk motoru a vyfuku, takovy hlubsi, tak jak to mame vsichni radi :wink:
- auto jde lepe za plynem, neni treba tak casto radit
- pry se snizi spotreba-castecne, no uvidim az po delsi jizde

Jinak fotky a naky povidani dam na web behem tydne. Jeste chci upravit privod vzduchu, dat pryc tu plast trubku a udelat privod asi zespodu
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
Ivan
Příspěvky: 3937
Registrován: úte zář 02, 2003 23:56
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivan »

Miloši, té spotřebě nevěř ... :shock:

Daewoo [deu] = velký přítel
Nexia² project

Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Tak pratele, pred nainstalovanim K&N filtru jsem mel prumernou spotrebu 8.5L a nyni "jen" 8.1l, takze to asi v necem bude :) Podotykam, ze mam vlozku, ne kuzel !!! Info o instalaci bude brzy na webu, neni tezka, ale treba se najdou lide, kteri si nevi rady, jak na to ;-) Ivane, vidis, ze spotreba se zmensila a porad jezdim stejne? :lol:
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
Ivan
Příspěvky: 3937
Registrován: úte zář 02, 2003 23:56
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivan »

To jsou mi ale věci :idea:

Daewoo [deu] = velký přítel
Nexia² project

Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Tak pratele, dalsi duvod pro koupi KN filtru ci jen vlozky, byl jsem pred tydnem 4 dny na male dovolene v jiznich cechach, jak jsem psal na webu. Spotreba byla 7,4L/100km !!!! prumerna rychlost byla 90-100km, ale zima byla poradna, takze i tak se mi to zda super, v lete doufam pujdu pod 7 a mozna i pod 6, jde o to jestli chcete jezdit 200 nebo jezdit v klidku a dojet dal nez ten pirat, co chvili jede 200 ale pak se zase musi casteji zdrzovat u pumpy :lol:
Abych nezapomel, mam nexii 8V 55kW, svíčky BRISK PREMIUM LR15ZC a jiz zminovanou K&N sportovní vlozku. Mozna taky pomohlo sundani vsech znaku daewoo, abych nemel tak velky odpor :lol:
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
Blue Lanos
Příspěvky: 4033
Registrován: pát srp 29, 2003 17:10
Bydliště: NMnV

Příspěvek od Blue Lanos »

No vidim 8) to hlavne :!: v tom sundani uz spominanych znakov :lol: Asi sundam aj ja a na vlozku :P sa vykaslem... co ty nato :?: :lol: :lol:

Ale vazne mate niekto aj GREEN filtre? Su dost podobne vlastnostami a tak...

Takze s prichodom jari pride aj KNko :twisted: :twisted:
http://www.cardomain.com/id/27101976
Lanos SE 1.5l 8v 4door 63kw/86HP, PS,AC,PW,EA,Rear spojler,15" Dezent T,195/50 R15 Uniroyal,REMUS orig,Green Filter,KYB Excel G
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Obrázek
Hornet

Příspěvek od Hornet »

Ked uz tak hovorite iba o vymene vlozky vzduchoveho filtra tak aky ma to konecny efekt na vykon v porovnani s kuzelom????Je v tom velmi velky rozdiel???Lebo tiez rozmyslem nad niecim takym a neviemako by dopadla moja montaz kuzela.Taze sa mi celkom pozdava iba vymena vlozky.Ale aky to ma efekt????
Uživatelský avatar
Granko
Příspěvky: 430
Registrován: stř črc 02, 2003 09:55
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Granko »

kuzel je urcite lepsi ako vlozka, da viac vzduchu.

inak, ked sa tak bavime o tom, ze v zime je vacsia spotreba, celkom mi to nesedi s tym, ze v lete sa snazime zasa odizolovat filter od zvysku motora, aby to nenasavalo teply vzduch. tak, ked ho v zime mame studeny, preco sa stazujeme, ze je "zima" a zerie to viac ? :-)
Uživatelský avatar
Peca
Příspěvky: 541
Registrován: čtv říj 23, 2003 13:29
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Peca »

protoze v zimne mas treba ztuhlej zchlazenej olej a vubec cely motor a dyl trva nez se zahreje... :-?
PECA
Daewoo Nubira II Kombi r.v. 2001 CDX 2,0 16V troška tuningu a hudby ;-)
Fiat Punto 1,7TD 3dver. r.v. 1994 žádný tuning a hóóóódně hudby
Honda VFR 800 r.v.1999 miláček, troska tuningu, výfuk pod sedlem atd...
Odpovědět

Zpět na „NEXIA“