Volba prezidenta CR

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Kdo je vas favorit na prezidenta CR???

Václav Klaus
14
64%
Jan Švejnar
8
36%
 
Celkem hlasů: 22

Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

milosh píše:
V.Brousek píše:Já bych neřekl že je Švejnar vychcánek.
Jenom naletěl na hru ČSSD a p. Paroubka, kterému je jedno kdo bude hlavou státu, hlavně aby porazil p. Klause.
p. Švejnar ví že sem nepatří a přeji mu, aby se s ostudou vrátil tam, odkud sem přijel.
-i presne jak pises, nerekl bych to lip.
Musim s vami souhlasit panove...hlavne s tim "hlavne aby porazil p. Klause"...vzdyt o to preci jde ne...sesadit Klause z hradu... :lol: :lol: :lol:
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
Reklama
 

Uživatelský avatar
JRD McLAREN
Příspěvky: 3598
Registrován: ned říj 10, 2004 20:09
Bydliště: Mexico City
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od JRD McLAREN »

MiSedl píše:Jo dobrý JRD, ale máš tak dva jointy nebo 10 pivsonů v sobě, jinak si to nedovedu vysvětlit :lol: :lol: :lol: :lol: No každopádně jsem se pobavil -P
...pozri si f archive Televizne noviny z TV PRIMA...dnesneee....
IMF Master Ignition Forum - http://imfsoft-forum.eu//
Opravy vašich plechových miláčikov
Uživatelský avatar
MiSedl
Příspěvky: 442
Registrován: ned kvě 13, 2007 12:54
Bydliště: Most

Příspěvek od MiSedl »

ok jdu na to
Daewoo Leganza 2,0 CDX full,kůže,Sencor SCD 5455 MR, rv.98 + Ford KA 1,3 , rv.98,červený mazlík pro manželku.
http://s8.gladiatus.cz/game/c.php?uid=35270
Klikni a uvidíš kdo jsem
Uživatelský avatar
JRD McLAREN
Příspěvky: 3598
Registrován: ned říj 10, 2004 20:09
Bydliště: Mexico City
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od JRD McLAREN »

..joo..
a este ....

Ty nepoznash jednu z najlepsich scenok z peliskov ..?? :mrgreen:
IMF Master Ignition Forum - http://imfsoft-forum.eu//
Opravy vašich plechových miláčikov
Uživatelský avatar
Hynek
Příspěvky: 1345
Registrován: sob bře 11, 2006 20:53
Bydliště: Hopsa hejsa do Brandejsa

Příspěvek od Hynek »

V.Brousek píše:Já bych neřekl že je Švejnar vychcánek.
Jenom naletěl na hru ČSSD a p. Paroubka, kterému je jedno kdo bude hlavou státu, hlavně aby porazil p. Klause.
p. Švejnar ví že sem nepatří a přeji mu, aby se s ostudou vrátil tam, odkud sem přijel.
Asi máš pravdu. Paroubek prostě dodnes neuznal svou porážku ve volbách a je mu jedno jaké používá prostředky k prosazení svých představ a zájmů.
NEXIA DOHC 16V GTX 3dveř. ,Klíma, NAVIGON TS 7000T,
KALOS 1,2.,Klíma.
Uživatelský avatar
MiSedl
Příspěvky: 442
Registrován: ned kvě 13, 2007 12:54
Bydliště: Most

Příspěvek od MiSedl »

JRD:je mi dobře- :lol: :lol: vždyť to vidím není ti dobře :lol: :lol: To máš pravdu jo jo. :D :D :D :D
Daewoo Leganza 2,0 CDX full,kůže,Sencor SCD 5455 MR, rv.98 + Ford KA 1,3 , rv.98,červený mazlík pro manželku.
http://s8.gladiatus.cz/game/c.php?uid=35270
Klikni a uvidíš kdo jsem
Uživatelský avatar
Muco
Příspěvky: 930
Registrován: pát úno 23, 2007 08:47
Bydliště: Banská Bystrica

Příspěvek od Muco »

Goose píše:A ja som teraz videl ve zpravach,ze nejaky vas politik dela vodica autobusu... :lol:

To kerý politik??? :shock: :shock: :shock:


No a čo sa týka p.Švejnara ja by som mu nič nevičítal-bo tiež z niečoho musí žiť.
Proste si hľadá prácu(čo je na tom zlého)..V amerike si ju nevie nájsť,tak to skúsi v čechách...a potom sa vráti.Veď je to dnes uplne normálne,že pracuješ v zahraničí,zarobiť si nejaké chechtáky a vrátiš sa ...Prečo by sa mal potom vzdať amer.občianstva-ako sa potom po 5 rokoch vráti?!
Pozrite sa na Ivoša.On to chce robiť naopak-ten chce ísť zasa do ameriky(ale teraz neviem,že za prezidenta) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vlastnil som Kalosa(2006),terazky mám TOYOTU yaris VVTi 1.0 /51kW
Zrýchlenie z 0-100km/h : nestíham to zmerať.. ;-))
Preťaženie : od xxxG do - xxxG a aj viac - nedá sa to vyrátať :-(
Reálna spotreba - priemer cca 5/L
+DAEWOO mikrovlnku od r. 1996-do dnes
Obrázek
cara7
Příspěvky: 7
Registrován: sob zář 01, 2007 13:32
Bydliště: klatovy

Příspěvek od cara7 »

Ivoš píše:Nedávno jsem si stáhnul překlad přísahy, kterou Švejnar skládal při přijetí US občanství.....všem, kteří jsou pro Švejnara bych doporučil si to sehnat a přečíst...je to moc zajímavý...díky tomu absolutně nemůže kandidovat....No každopádně šup Václavovi prodloužit mandát....je to perzóna a naší zemi reprezentuje dobře...o nic víc nejde....a navíc nepodepisuje milosti vrahům jako tehdy Havel.
Kup si nové boty! :
cara7
Příspěvky: 7
Registrován: sob zář 01, 2007 13:32
Bydliště: klatovy

Příspěvek od cara7 »

V.Brousek píše:Já bych neřekl že je Švejnar vychcánek.
Jenom naletěl na hru ČSSD a p. Paroubka, kterému je jedno kdo bude hlavou státu, hlavně aby porazil p. Klause.
p. Švejnar ví že sem nepatří a přeji mu, aby se s ostudou vrátil tam, odkud sem přijel.
Tobě nevadí.že na Hradě je člověk ,kterej je spojen s největším rozkrádání v historii naší země?
Uživatelský avatar
Muco
Příspěvky: 930
Registrován: pát úno 23, 2007 08:47
Bydliště: Banská Bystrica

Příspěvek od Muco »

Žeby sme mali nového člena ???? 8) 8) 8) 8)

Skús sa ukázať na stránkach napr."pokecov o hoci čom" a predstav sa nám pekne-čo máš za auto,prečo ho máš...a tak ;) ;) ;) -Inak vitaj !!!;) ;)
Naposledy upravil(a) Muco dne ned led 27, 2008 16:58, celkem upraveno 1 x.
Vlastnil som Kalosa(2006),terazky mám TOYOTU yaris VVTi 1.0 /51kW
Zrýchlenie z 0-100km/h : nestíham to zmerať.. ;-))
Preťaženie : od xxxG do - xxxG a aj viac - nedá sa to vyrátať :-(
Reálna spotreba - priemer cca 5/L
+DAEWOO mikrovlnku od r. 1996-do dnes
Obrázek
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

Muco píše:
Goose píše:A ja som teraz videl ve zpravach,ze nejaky vas politik dela vodica autobusu... :lol:

To kerý politik??? :shock: :shock: :shock:


No a čo sa týka p.Švejnara ja by som mu nič nevičítal-bo tiež z niečoho musí žiť.
Proste si hľadá prácu(čo je na tom zlého)..V amerike si ju nevie nájsť,tak to skúsi v čechách...a potom sa vráti.Veď je to dnes uplne normálne,že pracuješ v zahraničí,zarobiť si nejaké chechtáky a vrátiš sa ...Prečo by sa mal potom vzdať amer.občianstva-ako sa potom po 5 rokoch vráti?!
Pozrite sa na Ivoša.On to chce robiť naopak-ten chce ísť zasa do ameriky(ale teraz neviem,že za prezidenta) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nepamatuju si jmeno ale byl to urcite slovak...nevim z jake strany...ale normalne jezdi jako autobusak a vyplatu autobusaka dava na charitu... ;)
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
Uživatelský avatar
Kessler
Příspěvky: 1676
Registrován: úte lis 08, 2005 10:43
Bydliště: Brno-střed Československo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kessler »

To jsem taky slyšel...prý je šoférování jeho koníček...a něco mi říká, že to bylo v Nitre, ale to už nevim jistě...
'89 Daewoo Racer 1.5 -> '98 Škoda Felicia 1.3 -> '77 Mercedes-Benz W123 240D - Das Auto
Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4357
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od alvin »

Kessler píše:To jsem taky slyšel...prý je šoférování jeho koníček...a něco mi říká, že to bylo v Nitre, ale to už nevim jistě...
Presne tak,je to Ing.Ján Kovarčík,niekdajší majiteľ a riaditeľskrachovaného rádia HVIEZDA FM ,kandidoval už aj za primátora nitry.,bol aj prezidentom futbalového klubu.
http://www.joj.sk/nitriansky-kraj/16-1- ... tobus.html
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
Uživatelský avatar
Kessler
Příspěvky: 1676
Registrován: úte lis 08, 2005 10:43
Bydliště: Brno-střed Československo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kessler »

Já to tušil...ta Nitra mě na tom tehdy zaujala... :mrgreen:
'89 Daewoo Racer 1.5 -> '98 Škoda Felicia 1.3 -> '77 Mercedes-Benz W123 240D - Das Auto
Odpovědět

Zpět na „POKEC“