Volba prezidenta CR

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Kdo je vas favorit na prezidenta CR???

Václav Klaus
14
64%
Jan Švejnar
8
36%
 
Celkem hlasů: 22

Uživatelský avatar
Hynek
Příspěvky: 1345
Registrován: sob bře 11, 2006 20:53
Bydliště: Hopsa hejsa do Brandejsa

Příspěvek od Hynek »

Myslím si, že p. Švejnar by nebyl dobrý prezident. Je úplně mimo "mísu" všech událostí v Česku. Vždyť ani neví odkud pochází a kde se prvně hrála naše hymna. Obrázek
NEXIA DOHC 16V GTX 3dveř. ,Klíma, NAVIGON TS 7000T,
KALOS 1,2.,Klíma.
Reklama
 

Uživatelský avatar
Beda
Příspěvky: 156
Registrován: stř říj 24, 2007 12:27
Bydliště: Liberec

Příspěvek od Beda »

jak už jsem někde četl. Když vyhraje Švejnar bude nás to stát více, protože půjde plat jeho i důchod klause. Když zvolí Klause tak jen plat prezidenta. Třeba i z tohoto a mnoha jiných důvodů jsem pro Klause. :D
Leganza 2,0 CDX (1997) černá
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

Hynek píše:Myslím si, že p. Švejnar by nebyl dobrý prezident. Je úplně mimo "mísu" všech událostí v Česku. Vždyť ani neví odkud pochází a kde se prvně hrála naše hymna. Obrázek
To mě taky dostalo :shock: :shock:
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krtek »

To je těžký. Klaus mi dokázal už párkrát zvednout mandlě. Je to takovej nadstranicekj modrej taťka šmoula :twisted: Zase musim uznat že má spoustu rozumnejch názorů (na schengen, na EU atd). Jako reprezentativní figurka funguje dobře. Je známej, ostudu neudělá... Švejnar by mi nevadil kdyby se navždy zřek americkýho občanstvví. Někde sem čet že by po skončení mandátu zase šel do ameriky. To je mi proti srsti.
Takže pokud se nenajde v našem národě někdo lepší a na úrovni, ať tam zvostane ten pan nejchytřejší :evil:
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

Hele s tou hymnou to neni tak vazny...vsadim se,ze to nevi minimalne 50% nasich politiku a 70% obyvatel... :lol:
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

Jedna z opravdu mala veci se kterou s Klausem souhlasim je nazor na ten hlen kteremu rikaji knihovna co ma vyrust na Letne... ;) To se mi Vasek zalibil...ja cekal,ze neprekvapi a takovou vec podpori a on prekvapil...za to ho chvalim... :lol:
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
Uživatelský avatar
Hynek
Příspěvky: 1345
Registrován: sob bře 11, 2006 20:53
Bydliště: Hopsa hejsa do Brandejsa

Příspěvek od Hynek »

Mě nejvíc na Švejnarovi vadí prohlášení typu : " Když budu zvolen prezidentem, vzdám se občanství USA." To může říct jen s prominutím vychcánek. Když to nedopadne, tak co, vrátím se USA a nic se neděje.Obrázek
NEXIA DOHC 16V GTX 3dveř. ,Klíma, NAVIGON TS 7000T,
KALOS 1,2.,Klíma.
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

To mas pravdu...to me prekvapilo...ani jsem tomu nechtel verit kdyz jsem to cetl... :lol: :lol: :lol:
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
Uživatelský avatar
JRD McLAREN
Příspěvky: 3598
Registrován: ned říj 10, 2004 20:09
Bydliště: Mexico City
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od JRD McLAREN »

ja som teraz pocul v spravach..
ze prezidentom ma byt VACLAV SVEJNAR..
IMF Master Ignition Forum - http://imfsoft-forum.eu//
Opravy vašich plechových miláčikov
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

A ja som teraz videl ve zpravach,ze nejaky vas politik dela vodica autobusu... :lol:
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
Uživatelský avatar
MiSedl
Příspěvky: 442
Registrován: ned kvě 13, 2007 12:54
Bydliště: Most

Příspěvek od MiSedl »

Já se nemohu ztotožnit ani s jedním kandidátem.Přál bych si tam zesnulého Jirku Kodeta, ale to bohužel neklapne :D
Daewoo Leganza 2,0 CDX full,kůže,Sencor SCD 5455 MR, rv.98 + Ford KA 1,3 , rv.98,červený mazlík pro manželku.
http://s8.gladiatus.cz/game/c.php?uid=35270
Klikni a uvidíš kdo jsem
Uživatelský avatar
JRD McLAREN
Příspěvky: 3598
Registrován: ned říj 10, 2004 20:09
Bydliště: Mexico City
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od JRD McLAREN »

MiSedl píše:Já se nemohu ztotožnit ani s jedním kandidátem.Přál bych si tam zesnulého Jirku Kodeta, ale to bohužel neklapne :D
.. :x MĚ PŘEDCI MUŽEŠ ŘÍCT VŠECHNO, I TO, ŽE TI NENÍ DOBŘE :x ..
IMF Master Ignition Forum - http://imfsoft-forum.eu//
Opravy vašich plechových miláčikov
Uživatelský avatar
V.Brousek
Příspěvky: 2707
Registrován: čtv zář 02, 2004 20:45
Bydliště: Česká Lípa

Příspěvek od V.Brousek »

Já bych neřekl že je Švejnar vychcánek.
Jenom naletěl na hru ČSSD a p. Paroubka, kterému je jedno kdo bude hlavou státu, hlavně aby porazil p. Klause.
p. Švejnar ví že sem nepatří a přeji mu, aby se s ostudou vrátil tam, odkud sem přijel.
Daewoo Matíz - Průměr.spotř. r.1999 - 2010 = 5,49/100 km
Hyundai i10 Style průměrná spotř. 01/2012 - 31.12.2012 = 6,34/100 km- ujeto celkem 17 500 km
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

V.Brousek píše:Já bych neřekl že je Švejnar vychcánek.
Jenom naletěl na hru ČSSD a p. Paroubka, kterému je jedno kdo bude hlavou státu, hlavně aby porazil p. Klause.
p. Švejnar ví že sem nepatří a přeji mu, aby se s ostudou vrátil tam, odkud sem přijel.
-i presne jak pises, nerekl bych to lip.
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
MiSedl
Příspěvky: 442
Registrován: ned kvě 13, 2007 12:54
Bydliště: Most

Příspěvek od MiSedl »

Jo dobrý JRD, ale máš tak dva jointy nebo 10 pivsonů v sobě, jinak si to nedovedu vysvětlit :lol: :lol: :lol: :lol: No každopádně jsem se pobavil -P
Daewoo Leganza 2,0 CDX full,kůže,Sencor SCD 5455 MR, rv.98 + Ford KA 1,3 , rv.98,červený mazlík pro manželku.
http://s8.gladiatus.cz/game/c.php?uid=35270
Klikni a uvidíš kdo jsem
Odpovědět

Zpět na „POKEC“