strešný nosič - malý kufor

Moderátor: Blue Lanos

Uživatelský avatar
Muco
Příspěvky: 930
Registrován: pát úno 23, 2007 08:47
Bydliště: Banská Bystrica

Příspěvek od Muco »

AJ MNE SA Páááááči ! ! A samozrejme aj auto... :P
Reklama
 

Uživatelský avatar
pik
Příspěvky: 152
Registrován: pon úno 05, 2007 11:17
Bydliště: Mělník

box

Příspěvek od pik »

Hele vy dva máte pozerať na střešní box a né na okolosepotulující děvčata :lol: .hoj
Uživatelský avatar
pik
Příspěvky: 152
Registrován: pon úno 05, 2007 11:17
Bydliště: Mělník

kdo to ví

Příspěvek od pik »

Kdo z Vás ví jestli můžu mít na Kolouškovi na střeše box a ještě jízdní kolo?Je to dovolený nebo si příslušníci vyberou tučnou daň :shock: ?Zatím pořád věřím že to můžu?§! :oops: Nebo né??hoj Kuva nevím.
gusto
Příspěvky: 9
Registrován: sob zář 09, 2006 10:41
Bydliště: HUMENNE

Re: kdo to ví

Příspěvek od gusto »

pik píše:Kdo z Vás ví jestli můžu mít na Kolouškovi na střeše box a ještě jízdní kolo?Je to dovolený nebo si příslušníci vyberou tučnou daň :shock: ?Zatím pořád věřím že to můžu?§! :oops: Nebo né??hoj Kuva nevím.
ja mam nosiče na bycikel(kolo) dokonca 2ks, ale ked dam truhlu, tak sa zmesti len jeden. ale ten jeden si nechavam namontovany natrvalo, aby mi drzal rozmer rozpätia stresneho nosica (lebo strecha nie je rovnostranna)
1,2 - 53kw strešnýboxG&V
Uživatelský avatar
pik
Příspěvky: 152
Registrován: pon úno 05, 2007 11:17
Bydliště: Mělník

box

Příspěvek od pik »

Tak jsem udělal kolouškovi radost a pořídil jsem mu rakvičku(střešní box) na střechu.Zítra dodám fotky.Terazky se mi tam ale nosič na kolo určitě nevejde.Snad mu bude slušet :lol:
Uživatelský avatar
pik
Příspěvky: 152
Registrován: pon úno 05, 2007 11:17
Bydliště: Mělník

box

Příspěvek od pik »

Tak takhle vypadá Koloušek i s rakvičkou. Obrázek Obrázek Obrázek
gusto
Příspěvky: 9
Registrován: sob zář 09, 2006 10:41
Bydliště: HUMENNE

Re: stresni box

Příspěvek od gusto »

pik píše:Ten je veeelikej :P .Nemáš někde fotku jak to vypadá z boku?Já bych chtěl asi o trochu menší.Ještě mi prosim tě napiš jestli to za jízdy nedělá nějakej rámus nepíská to(vítr).Nebo jestli nemáš fotku jak je dlouhej.Jak rychle se s tím dá jet?Díky :lol: .
box má 180 cm, 480litrov, teraz som prišiel z chorvátska, išli sme aj 160 km/h.keby nás nebrzdili iné autá ( boli sme v najrýchlejšom 3. pruhu), tak do tých 170 km/h je maximum čo to dá. doporučená rýchlosť s boxom je 120 km/h. hluk sme pociťovali pri 160 km/h. fotku posielam pri 4.prevodovom stupni - 160 km/h. vtedy sme patku tiez nestihli zaradit - brzdili nás "rýchle" autá. Obrázek Obrázek
1,2 - 53kw strešnýboxG&V
Uživatelský avatar
pik
Příspěvky: 152
Registrován: pon úno 05, 2007 11:17
Bydliště: Mělník

Příspěvek od pik »

Box máš větší,náš je 300l,krátký, široký,ale ten držák kola jsem tam narval taky,zítra dodám fotky.hoj :oops: Obrázek
Aveo 5dveř.HB 1,2 r.v.2006.Závěs,zamykání zpátečky,podélníky.
Koumeles
Příspěvky: 48
Registrován: čtv srp 30, 2007 08:52
Kontaktovat uživatele:

Re: stresni box

Příspěvek od Koumeles »

gusto píše:
pik píše:Ten je veeelikej :P .Nemáš někde fotku jak to vypadá z boku?Já bych chtěl asi o trochu menší.Ještě mi prosim tě napiš jestli to za jízdy nedělá nějakej rámus nepíská to(vítr).Nebo jestli nemáš fotku jak je dlouhej.Jak rychle se s tím dá jet?Díky :lol: .
box má 180 cm, 480litrov, teraz som prišiel z chorvátska, išli sme aj 160 km/h.keby nás nebrzdili iné autá ( boli sme v najrýchlejšom 3. pruhu), tak do tých 170 km/h je maximum čo to dá. doporučená rýchlosť s boxom je 120 km/h. hluk sme pociťovali pri 160 km/h. fotku posielam pri 4.prevodovom stupni - 160 km/h. vtedy sme patku tiez nestihli zaradit - brzdili nás "rýchle" autá. Obrázek Obrázek
Chtel jsem se zeptat, nedrou ti ty nosice v miste uchyceni lak? Jsem se tak zbezne na par nocisu dival, a bylo to prvni co me napadlo.............
Odpovědět

Zpět na „KALOS“