Ježíšek naděloval

DaewooForum pro Nubiry 1 a 2 generace

Moderátoři: Blue Lanos, koniQ

Odpovědět
Parťák1
Příspěvky: 42
Registrován: stř dub 05, 2006 08:46
Bydliště: Most pri Bratislave

Ježíšek naděloval

Příspěvek od Parťák1 »

Tak Nubča šla....i s bílejma budíkama a modrým podsvícením, snad je v dobrejch rukou. A pod stromeček se sice nevlez, ale před barák jo nový lacík 1,6 16V WTCC. Měli akci tak jsem zaslintal a napsal ježíškovi a on se plácl přes kapsu. A zatím spokojenost.
Takže hodně pohody v novém roce a plno jetech kiláků s těma našima koreječkama. :D
Lacetti HB 1,6 16V WTCC, tpastrnek@yahoo.com
Reklama
 

-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Gratuluji teda hlavne k tomu že nepatríš k tem čo nám Korejcúm nadávaj a robia si z nás srandu - sú to blbci čo nevedia čo je auto :lol: :lol: :lol: Vela a vela spokojných a šťastných km bez nehod praje - peha- :lol: :lol: :lol:
pekrtek
Příspěvky: 741
Registrován: úte bře 02, 2004 18:34

Příspěvek od pekrtek »

Gratuluji. Mám ho od října v černé barvě. Asi po 2 tis. km mi začala prosakovat mastnota kolem snímače otáček. Po konzultaci s Palikxem jsem nechal opravit. Bylo to cca za 1/2 hodinky hotové. Jinak spotřeba se mi pohybuje mezi 7,5-8,0 l/100 km. Jinak je to takové "drážidlo" pro okolí a za mnou jedoucí řidiče.
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

Proč dráždidlo? ;)
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palikx »

protoze WTCC oplastovana verze lacetti a vypada to trosku sportovneji.
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Uživatelský avatar
Tomáš
Příspěvky: 2002
Registrován: stř zář 29, 2004 14:54
Bydliště: KLECANY

Příspěvek od Tomáš »

Jo , jo , to je moc pěkný vozítko , ještě v té černé .... ze srazu na Čerňáku : https://www.chevroletclub.cz//album_pic.php?pic_id=2001
MATIZ SE 0.8 r.v. 2000 modrá metla a NUBIRA Wagon SX 1.6 , 16V r.v. 1998 červená, příležitostně s bílým bydlíkem N126e
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

palikx píše:protoze WTCC oplastovana verze lacetti a vypada to trosku sportovneji.
Já vím, já jen myslel, že má na víku kufru nějakou provokaci :lol: :lol: :lol: :lol:
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
pekrtek
Příspěvky: 741
Registrován: úte bře 02, 2004 18:34

Příspěvek od pekrtek »

palikx píše:protoze WTCC oplastovana verze lacetti a vypada to trosku sportovneji.
Přesně tak. Ještě na zadku má napsáno Chevrolet racing, což některým nedá spát. Kromě plastů je to však normální 1,6 jak motorem, tak podvozkem.
Parťák1
Příspěvky: 42
Registrován: stř dub 05, 2006 08:46
Bydliště: Most pri Bratislave

Příspěvek od Parťák1 »

To máte pravdu v podstatě dizajnově upravená nubča 1,6 a aj v motoru, ale podvozek má prej jiný, prý že když odejde silent blok na přední nápravě tak že už nemusím měnit celé ramena, aspoň mi to tvrdili v prodejně. No uvidíme, zatím to žíhá v pohodě. A dík za gratulace. Jsem zvědavý co to vydrží, má to lepší rejd (kratší čumák) jak nubira a teď si musím zvykat na ty spojlery. Jo a nemám na prdeli žádný nápis racing a v prodejně měli na 5 dveřích WTCC a to taky nemám, asi se na to zeptám. :cry:
Lacetti HB 1,6 16V WTCC, tpastrnek@yahoo.com
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

Treba jsou ty strach nahanejici napisy jen za priplatek... :lol: :lol: :lol:
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
Parťák1
Příspěvky: 42
Registrován: stř dub 05, 2006 08:46
Bydliště: Most pri Bratislave

Příspěvek od Parťák1 »

Možná, :lol:
To -Peha- : mám rád korejce, je pravda, že ta moje stařičká nubirka (98) poslední dobou trochu zlobila, ale když dostala co potřebovala, šlapala jak švýcarské hodinky, dovezla mě všude, jezdil jsem s ní i po horách(lesních cestách rozjezděných od lesní techniky) neselhala a ten prostor ve vnitř ... ani do nové oktávky si nesednu za řidiče, když mám naštelovanou sedačku řidiče na svoji výšku a v Nubiře v pohodě a v Lacetti taky. :D V zadu je to gauč, je to vyzkoušený :lol:
Lacetti HB 1,6 16V WTCC, tpastrnek@yahoo.com
Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krtek »

gratuluju a kapku závidim :lol:
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
Odpovědět

Zpět na „NUBIRA“