Minimax

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Topol
Příspěvky: 1842
Registrován: pát led 07, 2005 21:44
Bydliště: Nový Bor

Minimax

Příspěvek od Topol »

Pěkný den :D
Myslí že tohle téma tady někde je ale vyhledavač ho nenašel tak to dávám znova.Jak už jsem psal minimax jsem měl v každém autě ale po zkušenostech Hasiče jsem se rozhod vyndat ho z pod sedačky kde jsem ho vozil a umístit ho aby byl okamžitě po ruce.Obrázky jsou myslím dost srozumitelný.Jenom pro upřesnění nic jsem nevrtal nic neměnil jenom jeden delší šrob s matkou.To znamená že kdykoliv mohu všechno dát zpět během pár minut.Šroub prochází otvorem v plastu a v kovové kostrukci sedačky.Kdo neví tak je to Kalos HB a minimax se vešel na milimetr!! Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Byl bych rád když ho nikdy nebudu pořebovat ale znáte to čert a smůla atd.
Ať nám jezdí a nezlobí :P
Reklama
 

Uživatelský avatar
Kessler
Příspěvky: 1676
Registrován: úte lis 08, 2005 10:43
Bydliště: Brno-střed Československo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kessler »

Chytré :) ...já uvažuju o něčem podobném a tohle je dobrá inpirace...
'89 Daewoo Racer 1.5 -> '98 Škoda Felicia 1.3 -> '77 Mercedes-Benz W123 240D - Das Auto
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Příspěvek od Hanzy »

Ted budou od 13.8. v Lidlu v akci 1kg i 2kg pro pripadne zajemce... ;)
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
olin
Příspěvky: 47
Registrován: pon bře 13, 2006 19:16
Bydliště: Trutnov

Příspěvek od olin »

v nexii mám minimax přidělaný úplně stejně olin
Uživatelský avatar
Hynek
Příspěvky: 1345
Registrován: sob bře 11, 2006 20:53
Bydliště: Hopsa hejsa do Brandejsa

Příspěvek od Hynek »

Hošani to je velmi dobrý tip! Jen tak dál!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :D
NEXIA DOHC 16V GTX 3dveř. ,Klíma, NAVIGON TS 7000T,
KALOS 1,2.,Klíma.
Uživatelský avatar
Richard
Příspěvky: 3515
Registrován: čtv zář 16, 2004 12:29
Bydliště: Praha

Příspěvek od Richard »

Taky používám asi 2kg práškovej a mám ho v kombíku Nubi takhle:
https://www.chevroletclub.cz/album_pic.php?pic_id=635
https://www.chevroletclub.cz/album_pic.php?pic_id=634
Je v takovým koutě a je i při plném kufru ihned k dispozici, stačí jen sklopit opěradlo. :lol:
Hyundai IX55, V6 3,0 CRDI, automat, 4x4, Yamaha Majesty 125
bylo: Nubira wagon 2.0 CDX 1998 , Pontiac Le Mans (americkej Racer),
Mitsubishi Space Vagon, Favorit, Moskvič 2140, Moskvič 403, Skůtr ČZ 175 typ.502
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

No já mám 2 kg pod sedačkou a 1 kg v kufri alemomentálne mám samohasiace zariadenie z jednej Mazdy čo jazdila rally a to chcem zprovozniť čiže budú 5x tryska v motorovom priestore a 2x tryska pod prístrojovkou :lol: :lol: :lol: S tryskami nieje problém ale nádrž je dosť velká tak si budem museť dať zrobiť menšiu a hlavne spínač umiestiť tak aby to dakdo nevyskúšal lebo to som už videl a je to šrumec :lol: :lol: :lol
A takhle ho mám vzadu Obrázek
Uživatelský avatar
V.Brousek
Příspěvky: 2707
Registrován: čtv zář 02, 2004 20:45
Bydliště: Česká Lípa

Příspěvek od V.Brousek »

Já jsem také vozil ve všech mých předešlých autech "Hasičák" dostupný z místa řidiče, ale co mám Matíze, tak jsem lempl a nemohu se donutit, abych ho přidělal. A to mě dokonce jednou zachránil auto od požáru (Š 1000 MB ).
Daewoo Matíz - Průměr.spotř. r.1999 - 2010 = 5,49/100 km
Hyundai i10 Style průměrná spotř. 01/2012 - 31.12.2012 = 6,34/100 km- ujeto celkem 17 500 km
Uživatelský avatar
Tompetr
Příspěvky: 242
Registrován: pát říj 29, 2004 13:43
Bydliště: Ostrava

Re: Minimax

Příspěvek od Tompetr »

to: Topol:
a vydrží to při nárazu přetížení 5G jak to vyžadují zákony? Policie ti klidně může dát pokutu protože to není výrobcem vyhrazené místo, a při nehodě tě to může pěkne rozsekat.
Topol
Příspěvky: 1842
Registrován: pát led 07, 2005 21:44
Bydliště: Nový Bor

Příspěvek od Topol »

Pěkný den :D
5G je prevít to je přetížení jako hrom! Šroub by to vydržet měl,horší by to bylo s packou držáku.Jsou na tom ještě dvě spony.Ale když tak by to šlo ve směru kde nejsou ani nohy.Ale nebudu to rozebírat.Při takový šupě by to bylo asi jedno.Ale jinak policajti už to viděli dvakrát když mě stavěli při kontrole.A to jsem otevřel dveře sám jako nenápadně aby to viděli a v obouch případech mě pochválili a víc ani nechtěli vidět a hned mě pustili! ;)
Ať nám jezdí a nezlobí :P
Uživatelský avatar
Kessler
Příspěvky: 1676
Registrován: úte lis 08, 2005 10:43
Bydliště: Brno-střed Československo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kessler »

Hasičák jsem se rozhodl dát do kufru...sice nebude při ruce úplně hned, ale pořád se mi to zdá jako menší zlo, než když se v interiéru při bouračce utrhne a někomu zláme nohy nebo rozbije hlavu...
'89 Daewoo Racer 1.5 -> '98 Škoda Felicia 1.3 -> '77 Mercedes-Benz W123 240D - Das Auto
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Ale mať ho v kabíne nie je nebezpečné veď aj v súťažáku ho máme pri spolujazdcovi ,síce je chromovaný ale podla predpisou tam musí byť a majú ho tam všetky súťažné vozy :lol:

Hele
Obrázek

No a o havárky nie je núdza ,naopak skoro furt :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Hynek
Příspěvky: 1345
Registrován: sob bře 11, 2006 20:53
Bydliště: Hopsa hejsa do Brandejsa

Příspěvek od Hynek »

Topol píše:Pěkný den :D
5G je prevít to je přetížení jako hrom! Šroub by to vydržet měl,horší by to bylo s packou držáku.Jsou na tom ještě dvě spony.Ale když tak by to šlo ve směru kde nejsou ani nohy.Ale nebudu to rozebírat.Při takový šupě by to bylo asi jedno.Ale jinak policajti už to viděli dvakrát když mě stavěli při kontrole.A to jsem otevřel dveře sám jako nenápadně aby to viděli a v obouch případech mě pochválili a víc ani nechtěli vidět a hned mě pustili! ;)
Ať nám jezdí a nezlobí :P
Nestraš! Přetížení 5G je pro hasičák který váží dvě kila jen váha 10 kg! Není to tak strašné, ale nepodceňovat! To jsem nechtěl! Už mám několikrát a podstatně větší přetížení za sebou! Obrázek
NEXIA DOHC 16V GTX 3dveř. ,Klíma, NAVIGON TS 7000T,
KALOS 1,2.,Klíma.
Odpovědět

Zpět na „KALOS“