co ma dnes potešilo

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Odpovědět
Robin
Příspěvky: 32
Registrován: čtv pro 20, 2007 12:20

Příspěvek od Robin »

Ja ja díky omlouvám se že jsem to psal sem potřeboval jsem rychle odpověď a jinde nikdo nediskutuje ;) No každopádně tydíly z polska zní zajímavě...A který ze zdejších odborníků by mimohl ohledně té výměny poradit nejlépe?Nebo si mám jednoduše napsat do sekce Nexia a ono se to už nějak vyvrbí??
Reklama
 

Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

Jasně napiš to tam a v pohodě, tady to žije, takže pokud někdo něco ví, nebo umí poradit, tak odpoví....jinak místní odborníci jsou Palikx, JRD McLaren, Peha, Richard a další....
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
dedo.miki
Příspěvky: 1253
Registrován: stř led 10, 2007 19:50
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dedo.miki »

Dostal som pridelené číslo na telefonovanie cez interneta to na 30 minút každý mesiac do všetjých krajín na pevnú linku a to zadarmo od mojho internetového operatora.Je to ako riadna pevná linka, ale lacnejšie.Mám síce pozatial len softvérový- X lite ,ale v januári dostanem riadný na stôl.

Obrázek
Uživatelský avatar
Slam
Příspěvky: 2757
Registrován: čtv úno 23, 2006 13:07
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Slam »

Me dneska potesilo, ze jsem konecne ziskal prospekt Evandy, coz byl posledni prospekt z modelu, co se k nam dovazely, ktery v me sbirce prospektu chybel. Dekuji timto jeste jednou Jozefovi (JO) za jeho poskytnuti! 8)
Daewoo Leganza 2.0 CDX (12/2002) • černá metalíza • 16V 93kW (T20SED)
Renault Clio III Grandtour 1.2 (07/2010) • červená • 16V 55kW (D4FD7)
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palikx »

jen k robinovi jde to udelat i kdyz 16v nic moc a napis to nekam do nexie ne sem.
dnes me potesilo v nove praci ze se mi dostalo pochvaly.coz ve starem servisu jsem za 5 let neslysel.
moje pusobeni v nove praci trva cca 4 tydny a vcera jsem dostal na praci nejhorsi rozvody na KIA vozech a to 2,9 crdi.ve zkousce jsem obstal na vybornou coz me osobne moc tesi.
navic tento mesic mam vyfakturovanych jiz 178 hodin coz vypada na slusnou vyplatu-coz se mi ve stare praci taky nikdy nestalo.-opet potesujici zprava.
tak snad mi to vydrzi i nadale
a jeste jedna vec zakaznik -firma Lesy Praha-nam nechala nekolik vanocnich stromku a jedna borovicka vysla i na me foto treba dodam-opet potesujici
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Příspěvek od Hanzy »

No vidis chlape jak si sikovny a je fajn ze to i dokazi druzi ocenit to cloveka potesi dvakrat... ;)
Myslis kdyz se vratim k tomu olej radeji plnou syntetiku pro ten motor me je to jedno tu polo liju do feldy a facka takze neresim a koupil jsem ho jen do zasoby...
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palikx »

uprime mam ted v motoru 10 w 40 a chrastej zdvihatka a ranni starty jsou ponekud tuzssi.verim ze 5 ka olej by nektere tyhle veci asi o neco zlepsila.ono se zas tak moc nestane ale radeji bych tam lil 5 ku.
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Příspěvek od Hanzy »

Je to zlaty stred a pokud narazim na 5w za dobry peniz do doby potrebne vymeny tak ho tam soupnu ale moc to nehrotim nebo nevim jestli auto budu mit jeste rok ci dva uvidime... ;)
Ale hlavne potesilo me ze mam doma uz autko!!! :D
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

palikx píše:jen k robinovi jde to udelat i kdyz 16v nic moc a napis to nekam do nexie ne sem.
dnes me potesilo v nove praci ze se mi dostalo pochvaly.coz ve starem servisu jsem za 5 let neslysel.
moje pusobeni v nove praci trva cca 4 tydny a vcera jsem dostal na praci nejhorsi rozvody na KIA vozech a to 2,9 crdi.ve zkousce jsem obstal na vybornou coz me osobne moc tesi.
navic tento mesic mam vyfakturovanych jiz 178 hodin coz vypada na slusnou vyplatu-coz se mi ve stare praci taky nikdy nestalo.-opet potesujici zprava.
tak snad mi to vydrzi i nadale
a jeste jedna vec zakaznik -firma Lesy Praha-nam nechala nekolik vanocnich stromku a jedna borovicka vysla i na me foto treba dodam-opet potesujici
No tak to je bezvadná zpráva! ;) Tak ať se ti daří takhle pořád ;)
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palikx »

jasne diky doufam ze se bude darit i dal a hlavne uvidim jak bude vyplata vypadat teoreticky vim ale treba nejaka ta primluva mistra dilny necemu pomuze.
jen jsem si rikal jestli tohle cte muj byvaly sef tak by se ten zmetek mel chytit za hubu a nafackovat si.
a jeste jedna potesujici zprava (i kdyz jak pro koho)shaneji jeste jednoho mechanika a petrm je prvni na rade.takze pokud se to povede budem delat zase spolu.
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

No tak to je hustý. Takže GOLC Car už ne, teď budu doporučovat....ehm....ještě nevím koho:) :lol: :lol:
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palikx »

je to jen v zacatcich a zatim neni nic jiste ani dohodnute.jen je mi lito Vas kteri jste do golc caru obcas prijeli.zas nadruhou stranu da se dohodnout i tam co delam a auta vam muzem delat i tam.za podobny ceny jen za mensi ceny dilu jelikoz je koupime my dame je se slevou.
jinak moje nova firma je AUTOBOND suzuki a kia.pobocky praha ostrava a karlovy vary. maji i reklamu v nekterym radiu.
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Topol
Příspěvky: 1842
Registrován: pát led 07, 2005 21:44
Bydliště: Nový Bor

Příspěvek od Topol »

Pěkný den :D
Pavle i já sleduji i když se pokaždý neozvu ale jsem rád,že máš lepší místo! Samozřejmě všechno nej! Jinak toto je ono?
http://www.autobond.cz/
Ať nám jezdí a nezlobí :P
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

No já se hlavně těším, jak bude Pavel referovat, jak moc jsou poruchové Kia Ceed, Picanto a můj miláček Carnival:)
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
mrk
Příspěvky: 2098
Registrován: pát led 23, 2004 19:51
Bydliště: Piešťany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mrk »

no o Carnivale som cital ze to je jedno z najporuchovejsich aut vobec. ale jednalo sa o starsi model spred par rokov.
Daewoo Lanos 1.5
Škoda Octavia 1.6
Odpovědět

Zpět na „POKEC“