Emisné kontroly - EK

Diskusní forum Daewoo Lanos Clubu.

Moderátor: Blue Lanos

Uživatelský avatar
peco
Příspěvky: 637
Registrován: stř pro 21, 2005 14:02
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od peco »

tak ako pise viktor, 2000 sk + zadrzanie TP, a myslim, ze ked vacsina aut to uz bude musiet mat, tak si na tom policajti zgustnu
Reklama
 

Uživatelský avatar
Viktor
Příspěvky: 459
Registrován: pát čer 16, 2006 22:35
Bydliště: Bratislava - Dúbravka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Viktor »

volnobezne otacky 840(700-950)
obsaj CO2 0.09(0.5)
Obsah HC 35(100)

zvysene otacky 2970(2800-3200)
obsah CO2 0.16(0.3)
Lambda 0.99(0.97-1.03)

PASSED :mrgreen: (EGR je zaslepeny)
(predane) Lanos SE 1.5MPI 8V 63kW/86HP sedan
(teraz) Ford Focus 16V 74kW/100HP hatchback
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Teda ješte že mám známosti lebo já by som do legynky nikoho nepustil a ješte keby mi šlapal na plyn tak ho zabijem bo som velmi háklivý :twisted: Si fakt neviem predstaviť že sa mi dakdo hrabe v autíčku lebo ani na STK som jim to nedovolilproste som v nej sedel a robil som čo chceli a fertikbo moje auto je môj domov a tam mám ústavou zaručenú slobodu :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Jo ale fakt je to možné len keď tam človek pozná ludí :lol: :lol: :lol:

ObrázekKam mu to strčej :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Viktor
Příspěvky: 459
Registrován: pát čer 16, 2006 22:35
Bydliště: Bratislava - Dúbravka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Viktor »

no vidis, ja to viem aj bez znamosti :) jedine co chlapik robil bolo, ze mi pripojil kabel a potom mi uz len hovoril co mam robit :lol: neskor to aj vysvetlil, ked som nevedel udrzat otacky ani za boha, nohu som mal uz strpnutu jak svina :lol: ... chlapik potom povedal, ze jemu by sa to v tych bagandzach nepodarilo vobec :lol: :lol:
(predane) Lanos SE 1.5MPI 8V 63kW/86HP sedan
(teraz) Ford Focus 16V 74kW/100HP hatchback
Uživatelský avatar
peco
Příspěvky: 637
Registrován: stř pro 21, 2005 14:02
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od peco »

[quote="-peha-"]Teda ješte že mám známosti lebo já by som do legynky nikoho nepustil a ješte keby mi šlapal na plyn tak ho zabijem bo som velmi háklivý :twisted: Si fakt neviem predstaviť že sa mi dakdo hrabe v autíčku lebo ani na STK som jim to nedovolilproste som v nej sedel a robil som čo chceli a fertikbo moje auto je môj domov a tam mám ústavou zaručenú slobodu :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Jo ale fakt je to možné len keď tam človek pozná ludí :lol: :lol: :lol:

nechapem ake mytusi tu koluju o sliapani na plyn a sadani do auta.


na emiske si otvoril dvere a postojacky pridal plyn na 3000 otacok, co je pre auto(lanos) optimum. skoncil , zavrel dvere a hotovo. v nutri ani nesedel.

PS: ako peha prosim ta jazdis bez slapania na plyn? :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Blue Lanos
Příspěvky: 4033
Registrován: pát srp 29, 2003 17:10
Bydliště: NMnV

Příspěvek od Blue Lanos »

Tak EK mam za sebou :) Stalo to 490,- SK tak aspon, ze je stat spokojny :x
http://www.cardomain.com/id/27101976
Lanos SE 1.5l 8v 4door 63kw/86HP, PS,AC,PW,EA,Rear spojler,15" Dezent T,195/50 R15 Uniroyal,REMUS orig,Green Filter,KYB Excel G
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Obrázek
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

PECO já na plyn nešlapu já ho hladkám :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Já mám na šlapanie plynu jiné vozy a Legynka je miláčik tak žádne šlapanie jo ale občas musím to keď sa dáky blázom na BMW domievá že to je šikmovočko bez motora tak mu to ukážeme :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Odpovědět

Zpět na „LANOS“